?Въпроси всякакви за СО? 2021

  • 328 324
  • 8 988
  •   1
Отговори
# 8 550
  • Мнения: 25 610
Започвам да се привързвам и на моменти си мисля да сложа края преди да хлътна съвсем, защото си представям как след време ще ме смени за някоя младочка, която да му роди бебе.

Дори да се ожените и да му родиш дете, той пак може да те смени за някоя младочка.
Няма гаранция за тези неща.

# 8 551
  • Мнения: 7 945
някой, ако ми "подхвърля" такива омаловажаващи неща, ще го подхвърля далече от раз...

# 8 552
  • Мнения: 18 298
Ти искаш ли трето дете?

# 8 553
  • Мнения: 634
То би било четвърто дете. Което наистина е непосилно за доста хора. На пръв поглед намеците са обидни, но човекът може да си има несигурности, да иска да си изясни ситуацията и да види накъде духа вятърът от авторката, но явно не е по разговорите. Моят съвет е след като така или иначе жената се натоварва, да го притисне и да говори открито - няма какво да се губи, или ще се заздравят отношенията, или ще се прекратят навреме.

# 8 554
  • Мнения: 12 770
Подозрително е това отбягване на разговори и подхвърляне на съвсем прозрачни намеци. Ако ти се забавляваше, е ок, но да се натоварваш няма сми. Разберете се и ако не става, поне докато е по-навреме, да се разотивате.

# 8 555
  • Мнения: 4 383
Aз виждам умел манипулатор. Той е наясно (дори й го казва), че от нея няма да има дете и като токсичен човек, си играе с чувствата й, за да я държи до себе си. Видял е, че му е сигурна, само последователно стяга примката, за да прави каквото си иска с нея.
Много вероятно не иска друго дете, а още по-вероятно използва в своя полза и разликата в годините. Лошото е, че вътре в подобна ситуация, човек не вижда тези сигнали, които често са и очеизвадни за другите.
Ако потребителката умее да играе, може да му влезе в тона и да черпи само емоциите, но  да забрави за бъдещето.
Между другото, доста е обидно, че дори не я пита, дали тя иска дете, т.е., вече е решил и за нея.

# 8 556
  • София
  • Мнения: 35 098
Никой не си играе насила с чувствата й, нали...

# 8 557
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Аз съм на мнение, че от мухата се прави слон. Прекарват си добре и си коментират разни неща. Не виждам нищо лошо.

# 8 558
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Тя се забавлява и се влюбва, той я игнорира. Класика в СО.
Той не желае да се обвързва с теб. Наясно си, че си две деца, преди да пърхаш с крила, като ученичка.

# 8 559
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Аз също мисля, че този не иска друго дете, а това е начин да й каже завоалирано, че неизбежно ще дойде ден, в който пътищата им ще се разделят.

# 8 560
  • Мнения: X
Вярно май е от мухата слон и то в моята глава. Разликата ни е 4 години, не е чак толкова много. Виждаме се 3-4 пъти седмично, често преспивам у тях и не всеки път правим секс. Така половин година. Аз в началото казах, че не искам повече деца, но реално не знам дали искам. Иначе ми е забавно, прекарваме си добре, имаме общи хобита.

# 8 561
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Сексът не ангажира. Ако той има сериозни намерения, ще ти предложи.

# 8 562
  • Мнения: 4 383
"... но реално не знам, дали искам (деца)" - ей, това те издава, че далеч не си повърхностна в тази връзка.

# 8 563
  • София
  • Мнения: 35 098
Ми, не препирай нещата, виж какво ще стане в крайна сметка.

# 8 564
  • Мнения: 15 960
Той ако е искал със сигурност още деца, нямаше да се хваща с жени над 40 год. Т.е., не му е толкова важно, но отсега иска да те държи в подчинение, че нещо не ти достига, за да си достойна за него.

Общи условия

Активация на акаунт