Лакове за нокти - 147

  • 34 880
  • 733
  •   1
Отговори
# 225
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Кате, благодаря. Hug
Викам и аз да съм у тренда за 2021г., с нюд. Декорацията търпи критика, че нямах време да я доизкусурявам, но може да мине за арт нещо си. Wink Grinning
Въх, откога е тази тенденция. Аз 2020 изпратих с нюд? Само по празниците бях червена заради традициите. Сега ми е винено в две направления - лаково и пиянско.

# 226
  • Мнения: 819
Набързо, преди работа, че предния лак се обели на цели люспи:

Скрит текст:


Много е нежно ♥️♥️

# 227
  • Мнения: 15 248
Вяра, ами нали наскоро обсъждахме, че тази година тренд са землистите и приглушени цветове - нюд, мауве, таупе, някакви такива и аз да не остана по назад. Grinning

Пени, благодаря. Hug

# 228
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Ох, не знам дали ще съм модерна през цялото време. Дано до лятото нещата се поразчупят. Сега се нося предимно в сиво-черна гама и ще се връзва. Ще излъчвам меланхолия тази зима.

# 229
  • Мнения: 1 784
Скъпи дами, минавам да ви почерпя виртуално с парченце торта по случай рождения ми ден днес Birthday :

При мен е много снежно, мрачно и буреносно, затова не успях да снимам празничния маникюр, тези дни ще опитам отново. За да не е спам, показвам стар маникюр, който бях правила по случай предишен мой рожден ден Simple Smile

# 230
  • Мнения: 1 381
Crystal, жива и здрава да си. Май си сменила формата  🙄 и тази много ти отива 🤗

# 231
  • Мнения: 15 248
Кристалче, жива и здрава да си и с все такъв нежен и красив маникюр! Весел празник!

# 232
  • Мнения: 30 958
Кристалче, честита да си! Прекрасен маникюр, както винаги! Само да се оправи времето и поотмине пандемията и те снимам.Blue HeartRevolving HeartsSparkling HeartPurple Heart

Днес ще се лакирам с любимата ми Зоя Godiva, която върви супер бързо и ще ми е много тъпо като свърши.

# 233
  • Пеликания
  • Мнения: 2 487
Джаста много красиво и нежно Heart Eyes
Кристал, жива и здрава Tada
Аз последно време съм едноцветна, че ме мързи Grinning

Скрит текст:

# 234
  • Мнения: 338
Кристал, много здраве и весел празник Gift

# 235
  • София
  • Мнения: 1 001
Кристал, весел празник и много нови лакови попадения!

# 236
  • София
  • Мнения: 1 156
Кристал, много здраве, любов и късмет!

# 237
  • Мнения: 2 717
Crystal, бъди щастлива и обичана!
Момичета, търся си хубав заздравител. Изкарах пак известно време с гел-лак и ноктите ми са твърди и с чудесна дължина. Иска ми се да ги подхраня с някакъв заздравител.

# 238
  • Bulgaria
  • Мнения: 2 671
Честит Рожден Ден, Crystal! Бъди здрава, щастлива и успешна! Balloon Cocktail

Тази седмица съм в тон с времето навън. Лаковете са Golden Rose Color Expert - 06, Manhattan Last&Shine - 010 Paint It White и Golden Rose Holiday - 70. Декорацията е направена с печат.





Скрит текст:

# 239
  • Мнения: 4 352
Първи маникюр за тази година (ужас! Нещо страстта ми липсва)

Не можах да реша дали бяло или розово, затова двете ръце са различни  Joy




Без светкавица:




Съответстващи крачета:
Скрит текст:
Лаковете: син франкенполиш (основата му е Флормар Неон Rich blue  N015), бял ГР Ice Chic 04,  розовеещ ГР Ice Chic 11


П.п. Кристалче, честит рожден ден!

П.п.2 Мари! Останаха ми очите Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт