Лакове за нокти - 147

  • 35 014
  • 733
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 2 374
Момичета, разкошни сте ! Heart Eyes Много харесвам правоъгълната форма, но при нея ми се чупят по-лесно ноктите.
Аз ще се оплача от Sally Hansen Insta-Dri Anti-Chip Top Coat - съхне бързо, но много зверски се напука, добре че върху лака имаше шимър и пукнатините личаха само при вглеждане.
От мен маникюр със Зоя Марго, Есенс 02 Buble gum и Moyou Silver dust.



Скрит текст:

# 211
  • София
  • Мнения: 1 662
Всички показвате страхотни красоти! Аз напоследък нямам късмет с маникюра - все нямам време да го изчакам да изсъхне добре и давам поне един нокът в жертва. Не знам дали е от топ лака (върнах се към един доста посгъстен Quick Dry на GR) или защото все бързам, но е факт, че от около 2 седмици не съм имала хубави нокти за повече от 15 минути Grinning Надявам се скоро да изляза от тази каръшка серия (която май се изразява във всичко около мен) и отново да се разпиша.

# 212
  • София
  • Мнения: 2 374
Раче, ползваш ли капки за бързо съхнене?

# 213
  • София
  • Мнения: 1 175
Джулс, някакъв трепач е това! Много ме изкефи. С ваденка ли е? Гледах го много добре и ще се опитам да наподобя нещо такова с точкатора.
Ваденка е. Както съм с две леви ръце е абсурд да докарам такова нещо Grinning

# 214
  • Измир
  • Мнения: 644
Страхотни сте момичета!
Лакирах се вчера вечерта, но не ми остана време да снимам. Сега докато са ми къси ноктите се наслаждавам на тъмни цветове. Специално този ми е един от любимите

# 215
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Тук отново е пълно с красоти!
Аз започвам седмицата в златисто с един Флормар PL 451 и Бел 75.

# 216
  • пловдив
  • Мнения: 1 093
Здравейте,момичета .Включвам се с питане.
С къс маникюр съм ,не ползвам гел лак ,имах един период не слагах лак .
Напоследък забелязвам,че много бързо ми пада лака.
Онзи ден с един на Essense, за един ден се обели.След това сложих друг,уж по-дълготраен ,но отново така .
Дайте препоръка как да удължа времето с лак.
Това е и причина напоследък да нося  светли цветове,тъй като не си личи толкова обеленото.
Благодаря предварително!

# 217
  • Мнения: 343
Здравейте,момичета .Включвам се с питане.
С къс маникюр съм ,не ползвам гел лак ,имах един период не слагах лак .
Напоследък забелязвам,че много бързо ми пада лака.
Онзи ден с един на Essense, за един ден се обели.След това сложих друг,уж по-дълготраен ,но отново така .
Дайте препоръка как да удължа времето с лак.
Това е и причина напоследък да нося  светли цветове,тъй като не си личи толкова обеленото.
Благодаря предварително!

Здравей fllower82,
слагаш ли основа, топ? Може от там да е проблемът Thinking.

Цветовете на olgarita и Vesika много ми харесаха.

# 218
  • София
  • Мнения: 1 872
Здравейте, мили момичета! Много вдъхновявате с вашите красиви и изискани маникюри!!! Отдавна не съм се снимала и не съм показвала нищо, но снощи се направих златно-бяла, ей така ми хрумна, след като разглеждах в мрежата разни нокти и попаднах на нещо подобно. Лаковете са Флормар, златен брокат, на който не му знам името, но съм го снимала, и златен лак за рисуване.
Скрит текст:


Малко странно изглежда на снимката нокътят на малкото ми пръстче Rolling Eyes

# 219
  • Мнения: 15 316
Набързо, преди работа, че предния лак се обели на цели люспи:

Скрит текст:


# 220
  • Мнения: 1 294
Джаста, много ми харесваш 😉

# 221
  • Мнения: 15 316
Кате, благодаря. Hug
Викам и аз да съм у тренда за 2021г., с нюд. Декорацията търпи критика, че нямах време да я доизкусурявам, но може да мине за арт нещо си. Wink Grinning

# 222
  • пловдив
  • Мнения: 1 093
Здравейте,момичета .Включвам се с питане.
С къс маникюр съм ,не ползвам гел лак ,имах един период не слагах лак .
Напоследък забелязвам,че много бързо ми пада лака.
Онзи ден с един на Essense, за един
Здравей fllower82,
слагаш ли основа, топ? Може от там да е проблемът Thinking.

Да,да слагам основа .

# 223
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета,

След дълго отсъствие отново съм тук с въпрос.

Използвам топ лака куик драй на голедн роуз обаче забелязам, че след няколко минути се свива върху нокътната плочка. Вие какъв топ лак използвате и сте доволни, защото аз само този кусур му намирам на този топ, но ме дразни?

Благодаря!

# 224
  • Мнения: X
За Добро утро Blush малко са ми криви линиите, но е от четката Joy не беше в настроение

Общи условия

Активация на акаунт