Спам тема(Януарски празнично-пиянски Спам!) - от 01.01. до 31.01.21г.

  • 20 064
  • 1 635
  •   1
Отговори
# 615
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Добро утро!

Става ли за лъскане на прозорци, начи бива ракията.

Злоупотреба с алкохол имаме когато алкохола се използва за разтриване, почистване и външна дезинфекция.
А, също и за колекциониране.

Веднъж юснах към 7л домашна рикийка директно в тоалетната. Още ме е яд, като се сетя.

Ам... За трепане си. И плитко забравяне. Grinning

# 616
  • Мнения: 11 338
Добро утро!

Арееее, уееее стааЙтИиииии

# 617
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Честит ви малък петък Simple Smile

# 618
  • Мнения: 17 616
честит петък и паметен ден в историята на бгмама. не всеки ден имаш дванайсе хиляди мнения кое от кое по-епични. искам да благодаря на семейството си което ми показа какъв не трябва да бъда. немаше да съм тук да лекувам пасивите и комплексите си без баба ми която почина и е мъртва. и последно но най-важно искам да благодаря на Арчето че ме направи по-добър човек. можеше да се самозамаям но тя е винаги там да ми каже че съм смотан и да ме върне на Земята. благодаря и весел петък на всички

# 619
  • Мнения: 13 082
Смотльо ☺

# 620
  • Мнения: 6 383
Арче, мъ защо не си доволна? От писанията на Холдън разбирам, че ти си последният по време най-важен човек за него.
Днеска пак ми е шашав ден. Щях да убивам някой по някое време. Ся съ кротнах.
Решават ми се задачи от смеси, сплави и разтвори. Тия дни ги правя, ама още кат на магия. Ми и те са шашави, затва сигур.
Ягодова ракия - звучи екзотично. Щом толкоз мирише обаче може пък да успея да я пия и да не ми мирише на ракия. И мноу прав си е човека, няма зян да стават ягодите. Grinning

# 621
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Честито, Холдъне! Приготвил ли си по-епична реч, ако спечелиш Оскар или Нобелова награда?

# 622
  • Мнения: 15 619
Честито, Холдъне! Приготвил ли си по-епична реч, ако спечелиш Оскар или Нобелова награда?
Туй става и за малинките.
Мой да разшири само кръга на хората, които не са му повлияли. Joy
Днеска съм с гномската шапочка и гном се чувствам, ма ми е хубаво.

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 13:37 от luna

# 623
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Кой ще те познае, ако си с маска и шал? Наскоро установих, че минавам инкогнито сред комшулъка. С нова грейка, шал и маска никой не ме разпозна. Направо съм под прикритие. Joy

# 624
  • Мнения: 11 338
Апнах.
Допивам си сутрешното кафе. Еххх, животеееее!

# 625
  • Мнения: 15 314
Много бахър навън. Бррр.

# 626
  • Мнения: 17 616

кажи му да знай. плачи земльо00о00о

# 627
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Баси драмите неска ... токущу отварям пръвата.

# 628
  • Мнения: 15 314
Отваряй, Пънчи. Grinning

# 629
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Ти дан почна отрано а Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт