Харесвате ли името си?

  • 7 474
  • 249
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 236
 всички ми казват,че името ми е срахотно но аз някак си не го възприемам ама хич/''Анна-Мария''/не се чувствам добре с него,мечтая си да се казвам Сузанна много ме радва това име-за това като забременея и ако е момиче ще е Сузанна -100%.

# 211
  • София
  • Мнения: 549
Не особено, но пък и не съм се замисляла какво име ми харесва за себе си!!! Mr. Green

# 212
  • Мнения: 61


сега май й аз дадох име (Луиза) на детето си, което също ще бъде трудно произнасяно от деца.


Дъщеря ми е Луиза /страшно много харесвам това име/, ние също не знаехме как да и казваме галено ,но когато синът ни започна да се опитва да говори започна да и казва "Ие" ,незнам по какви причини - но вече се усещам на моменти ,че и аз и казвам так -звучи не зле.
А моето име незнам ,май не го харесвам особено- МИЛЕНА

# 213
  • Мнения: 765
 Да Александра е красиво име и ако не ми се струваШе прекалено егоисти4но Щях да кръстя и дъЩеря си така...

# 214
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Името мизначи "слънчева" -  как да не го харесвам!  Joy

# 215
  • Мнения: 1 318
Милена е хубаво име Hug Да, харесвам си го Mr. Green

# 216
  • Мнения: 4 806
да, харесвам си го. Никога не ми е минавала мисълта, че искам друго име.

# 217
  • Мнения: 990
да харесвам си го много  Peace

# 218
  • Мнения: 730
да харесвам си го много  Peace

Аз също Sunglasses

# 219
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Казвам се Диляна; като малка изобщо не си харесвах името, първо, защото си мислех, че нямам имен ден /празнувам го от десетина години/; второ, защото трудно го запомняха и все ме прекръстваха я на Дияна, Димана и т.н. Много исках да се казвам Даниела, но когато влязох в гимназията във всеки клас имаше поне по една-две Даниели, в нашия - три  ooooh! Явно 80-та година е било много на мода  Wink и започнах да си го харесвам, та така до днес.

# 220
# 221
  • Мнения: 412
е,та и аз си го харесвам-Мария,пък и има какво да се добави(Фурия,Тенекия,Скумрия,К.рвентия,Шафрантия, и т.н.) #Crazy

# 222
  • Мнения: 1 038
Ми харесвам си го,то си е убаво.Само дет се дразня,че като ми се наложи да ида до някоя инстанция,ем съм дала лична карта ем ме пишат както си искат "Маглена","Магдалена","Миглена",нищо общо с моето,а то е толкоз просто Мадлена.

# 223
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Харесвам много името си и съм много благодарна на родителите си,че са избрали това име.Не мога да се представя с друго. Simple Smile

# 224
  • Мнения: 2 022
Не особенно.Харесвала съм името Анна.

Интересно! Аз се казвам така, а когато бях малка, изобщо не бях във възторг. Исках нещо по-засукано. Чак по-късно разбрах, че всъщност си харесвам името. И че е много удобно да се казвам Анна - името се превежда на всички езици и се запомня лесно.

Общи условия

Активация на акаунт