Big Brother III - 3 част

  • 25 951
  • 1 027
  •   1
Отговори
# 60
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 654
Малииииииииииии Мариола и Боби-ръгбистчето са страшни хрътки. Надушиха Надежда

# 61
  • Мнения: 165
Za sega Garo me kefi nai-mnogo Laughing

# 62
  • Мнения: 1 035
и аз гласувах за Павката,понеже нали ми е съгражданин  Laughing
и не само.........познавам го лично и е мн свясно момче,но зарад пари ,човек се променя явно...достааа
според мен мн преиграва на видеото си....но постепенно си проличава,4е е готин  Peace

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 614
почвам да гледам устите
сега ще стане интересно
от къде да знае дивака, че ще го посрещне гей
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

и заради това "аре бързо" го оставиха 2 дена да чака

# 64
  • Мнения: 7 474
е, Перко остава  ooooh!

# 65
  • Мнения: 2 759
   Уф, искам и аз две близначки.. Не ми се ходи на работа всеки ден и туй то!  Mr. Green
   Според мен Борислав знаеше отнякъде, че ще има близначки (а може би и тризначки) в шоуто и още с влизането си се опита да разбере коя ще е първата сестра.. Два дни живя с Вяра и я разпита дали не страда от амнезия и т.н.т - опитваше се да я провокира да се издаде.. Логически стигна до извода, че е тя, щото тя на пръв поглед няма други особено блестящи качества, заради които да е вкарана в къщата. Колкото до другите: ако Мариола имаше още две близначки, то нямаше да правят кастинг за други хора - те трите щяха да са съвсем достатъчни за да създадат хаос в къщата  hahaha.. Лиляна няма да е - доста е красива.. Бременната няма да е.. Жената на Мариан няма - иначе щеше да стане ясно още миналия ББ, че има сестри-близначки. Палома няма да е.. Абе личеше си, че Вяра се дърпа по някакви причини от останалите... И Тодор щом яко се усети..

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 00:16 от MechoPuh

# 66
  • Мнения: 356
С нетърпение чакам да видя как Пламен ще се здрависа с Дим Mr. Green
А тази Руслана коя е?

# 67
  • Мнения: 2 759
    Аз пък се сетих как Панайот се закле на Пламен, че не е 'бил' с мъж...  hahaha
    Този гълъбовски младеж почва да ме кефи за това, че:
- задължително ползва презерватив - това беше много добър пример за гледащите подрастващи, мисля.. За два часа свалки му пуска супер готино момиче, ама той - железен;
- затова, че се грижи за общото благо (кинти) - 5 часа се занимава да склонява Пламен да  си сложи микрофона..
 Първия ден ми се видя суперсмотан, с див акцент и тъп на макс.. Но днес реших да не го правя жертва на акцента и визията му.. Ще поживеем, ще видим...

# 68
  • Мнения: 1 455
 И мен ме кефи Гаро! Моля ви разказвайте за тези които не гледат.  bouquet

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 614
  Уф, искам и аз две близначки.. Не ми се ходи на работа всеки ден и туй то!  Mr. Green
   Според мен Борислав знаеше отнякъде, че ще има близначки (а може би и тризначки).. Два дни живя с нея и я разпита дали не страда от амнезия и т.н.т.. Логически стигна до извода, че е тя, щото няма други особено блестящи качества: ако Мариола имаше още две близначки, то нямаше да правят кастинг за други хора - те трите щяха да са съвсем достатъчни за къщата.. Лиляна няма да е - доста е красива.. Бременната няма да е.. Жената на Мариан няма - иначе щеше да стане ясно още миналия ББ. Палома няма да е.. Абе личеше си, че се дърпа по някакви причини от останалите... Абе не са глупави.. И Тодор яко се усети..

много неща не разбрах от това което написа, но ще те питам само, тези изброените какво не са?
а борислав може и да знае за близначките и пепа, щот нали Ники кънчев каза, че и той имал мисия

# 70
  • Мнения: 4 202
Относно Светлана, доста неубедително звучеше, днес след обяд, цялата и житейска драма, а тя я разказа надълго и на широко.

Имала една любов преди мъжа си, после се видели на някакъв купон,пък той бил с различна сексуална ориентация, после в интернет , говорили и незнам какво си. Сигурно нищо не разбрахте, но тя и така го разказа, абсолютно неясно и после я питаха за пояснения. Така и не стана ясно този от нета дали е онзи стария и ако не е кво общо има онзи стария с цялата история  newsm78
А това за насилването, което всъщност не било точно насилване, беше вече върха на неуспешно изиграната роля.

# 71
  • Мнения: 356
До колкото съм гледала до сега, (а то не е много)  Embarassed съм за Ева.
Пък по-нататъка ще видим newsm78

# 72
  • Мнения: 450
Аз гласувах за Боян EmbarassedЗначи шизофреника остава-лошо Close

# 73
  • Мнения: 2 759
   Уф, GreenApple, ще порадактирам малко, почти ме убеди... Просто се опитах да разследвам кое може да е момичето с близначки, ако бях на мястото на Борислав. (дано този път е по-ясно). И имах предвид, че изброените не са от тризначките.

# 74
  • Мнения: 13 512
"Официалната версия на Светлана е, че е забременяла от свой любовник, с който е изпитала най-голямата страст в живота си.
След като научил, че Светла е бременна, неизвестният Ромео се покрил като революционер. 29-годишната коафьорка поднесла новината на мъжа си и той с библейска примиреност се съгласил да гледа чуждото отроче.
Оказа се, че ситуацията не е точно такава, научи Tialoto.bg. Според близки до Светла хора, тя е съчинила историята си за пред Биг Брадър с единствената цел да влезе в Къщата. Детето, което носи в момента е от съпруга й, който е военен и е баща на първото дете на Светла, твърдят източниците.
Дали обаче това е така, може да се докаже с ДНК тест след като обявеното за плод на извънбрачната любов отроче се появи на бял свят след по-малко от месец".

Общи условия

Активация на акаунт