Big Brother III - 3 част

  • 26 008
  • 1 027
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 759
Аз гласувах за Боян EmbarassedЗначи шизофреника остава-лошо Close
   Ама нищо ли няма да му направят, задето блъсна Панайот? Пък и за другите си простъпки?  newsm78

# 76
  • Мнения: 6 417
Егати отчето! За пръв път чувам свещеник да казва"Ебах ти" newsm78

# 77
  • Мнения: 13 512
Егати отчето! За пръв път чувам свещеник да казва"Ебах ти" newsm78
Абе на кого викате"отчето"? Нали няма свещеник  в Къщата?

# 78
  • Мнения: 6 417
На Пламен.

# 79
  • Мнения: 13 512
ОК,само че той не е свещеник....псевдо фанатик,някакъв е ,но не и отец..да не го  ръкополагаме сега този олигофрен

# 80
  • Мнения: 2 085
хахах, остава, за 5 бона Mr. Green

# 81
  • Мнения: 356
Е какво сега??????????????????????????????????
Пламен се продаде за 5000 лева ли?

# 82
  • Мнения: 13 512
хахахах..няма такъв измекяр! За 5 000 лева Пламен се съгласи да остане още 15 дни в Къщата,без да има право да иска да излезе през това време. Като правилата остават да си важат за него. И на всичкото отготе-скри парите от останалите в Къщата.

# 83
  • Мнения: 3 595
Човекът е много духовен  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 085
сега ще има да ходи без микрофон......ще направи всичко възможно да прецака другите

# 85
  • Мнения: 4 202
"Официалната версия на Светлана е, че е забременяла от свой любовник, с който е изпитала най-голямата страст в живота си.
След като научил, че Светла е бременна, неизвестният Ромео се покрил като революционер. ....

Ясно каква е официалната версия, ама тя днес разказа историята по много объркан и неубедителен начин. Дори съквартирантите нищо не разбраха. И аз вече си мисля, че има нещо съчинено.

# 86
  • Мнения: 13 512
сега ще има да ходи без микрофон......ще направи всичко възможно да прецака другите
Точно така! Като вижда,че не може да изяде ябълката, ще я нахапе, за да не могат и другите да я  изядат!

# 87
  • Мнения: 13 512
И аз вече си мисля, че има нещо съчинено.
МАй само това ,че е бременна е истина в цялата история

# 88
  • Мнения: 2 759
    Тази вечер май никой не гледа на живо.. Ще цитирам от официалния саит тогава:

"Панайот е бесен след поредната еротична закачка от страна на Пепи. Причина за гнева му са породилите се подозрения, относно пола на Пеньо."

"В спалнята тече непринуден разговор между част от Съквартирантите. Пламен присъства, но без да взима участие в него, защото е зает с изкърпване на скъсаното си бельо. Той е крайно озадъчен от състоянието на долните си одежди и споделя своите съмнения за чужди умишлени действия."

"Палома е оскърбена от отношението на останалите към нея. Многозначителните погледи я подтискат, а злословните коментари зад гърба й я дразнят."
    Какво е станало с Палома?  newsm78

# 89
  • Мнения: 4 202
    Тази вечер май никой не гледа на живо.. Ще цитирам от официалния саит тогава:

Аз само от офиса мога да зяпам и то съвсем по малко  Sad

Общи условия

Активация на акаунт