Най-новата тема на родителите в Испания

  • 13 035
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
дунче, браво! успех ти пожелавам  Simple Smile Peace

клара, как така бе душо нищо не ти харесва? Shocked
аз ползвам от две години бельото на ойшото и съм хипер доволна! дори и да нямам намерение да купувам нещо с магнит ме тегли магазина Blushот там си пазаря бельо, панталони за вкъщи, чорапи, нощници, тодо! истинско бижу са им нещицата Flutter
http://www.oysho.es/webes/index.html

ами уоман сикрет? newsm78

# 256
  • Мнения: 3 098
Дун4е,много хубаво на4инание,пожелавам ти успех!  bouquet
И аз като Хара съм доволна от много от бутиците им за бельо.
Но знам,4е и много българки си предпо4итат нашенското бельо и се запасяват с 30з40 4ифта сутиени като се прибират от България. Mr. Green
Така,4е Дун4ето Ще им спести това неудобство да мъкнат багаж. Peace
Моят мъж ме подбутва непрекъснато напоследък да си отварям кафетерия.4естно казано,не ми стиска да го направя сама сега на този етап от живота ми.Но да видим как Ще стоят неЩата за нас след януари другата година и Ще преценя с кое е най_добре да се захвана. Peace

# 257
  • Мнения: 5 299
Дунче, да ти честитя и тука - да ти е жива и здрава дъщеричката  bouquet
Бейби, маникюра наистина е дъ бест, направо ми изтекоха очите. Ако почнеш с това да се занимаваш в Палма, мисля че ще ги сразиш. Тук питах на няколко места и никъде не правят такива красоти  Tired
Мерси, но ще мине доста време, преди да мога да се захванна с тази работа. Още не мога да говоря добре Blush

Бари,много не ми се връщаше тук, но веЧе повеЧе от година живеем разделени с мъжа ми, и нямаше как. <<а на него не му се прибира в БГ.

Надявам се по-скоро да пуснем малката на градина,за да мога да поЧна да си търся работа. Мъжа ми намерил някаква градина за 180 евро, ако аз нося храната на малката за деня. newsm78 Все пак е голям разликата, инаЧе от 300 евро.
Тук дали се правят разни изследвания за градината, както е в БГ? newsm78

Дун4е,много е хубаво тов,а с което си се захванала.Желая ти много успехи. Grinning Аз още не съм си купувала от тук бельо. Много съм трудна на сутиени, защото нося Чашка Д. ИнаЧе съм манияЧка на тази тема.  Аз си меЧтая след време да си имам салон.. Blush Mr. Green


С идването на зимата,запоЧнах а каЧвам все повеЧе кг, и трябва непременно да се взема в ръце- Че не ми мърда депресията. За сега мисля да мина само на салата веЧер, не по-ксно от 19 Ч. Да видим дали ще има резултат.Sad

# 258
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
БейбИту, на теб май не ти се идваше много насам Wink
за твое успокоение и мен ме държеше близо 4 г това нежелание да пребивавам в испанско Mr. Green сега съм доволна долу-горе, за прибиране дори го виждам трудно в близките 3, 4 г newsm78
пожелавам ти да постигнеш мечтата си за собствен салон, и аз имам такава Grinning

гледате ли левски и барселона?

# 259
  • Мнения: 5 299
Абе, мен много ме мъЧи факта Че не знам езика. Опитвам се да си говоря с комшийката - много приятна възрастна жена. Но с моя испански овсен да обсъдим времето и колко е хубав квартала, друго не можем Mr. Green Много мие притеснено, и като трябва да кажа нещо съвсем си глътвам езика. Май поЧнах да се поотпускам де, щом днес се престраших да питам в магазина, Че търся тор за цветя, и ме разбраха Joy Joy Сега съм се запасила с един уЧебник, но още не съм го отваряла. Blush Много ми е кофти, Че не мога да си говоря с хората, така като в БГ. Като засека някой по площадките, който се опитва да ме заговаря, ме е срам, Че не мога да говор и гледам да се изнижа. Днес даже едно детенце на около 5-6 год, ме заприказва на площадката,но единственто което разбрах, е Че ме попита как се казва малката..и до там... изнизах се като посраана. Embarassed Rolling Eyes Ей тва мнооого ме мъЧи, и за това неми се идваше. ИнаЧе много ми харесва. Rolling Eyes

Моя гледа маЧа, аз се борих до сега с малката да я преспивам. Не си падам хиЧ по маЧове. Crazy

Хара, ти с какво искашда се занимаваш по тоЧно. Май ми се върти нещо в главата... newsm78

# 260
  • Мнения: 509
Привет на всички! Hug
Дунче,от сърце ти желая успех в новото начинание!И много късмет!Много хубаво си го решила.И аз съм луда по бельото,но тук от нищо не съм особено очарована.
Марица,и на теб ти желая късмет с каквото и да се захванеш и каквото и да решиш!Мъничката ти принцеса как е?
Бейбиту,като видях какви красоти твориш съм сигурна,че там няма да имаш конкуренция.Страхотен маникюр наистина!Имаш невероятен талант и съм убедена,че ще осъществиш мечтата си.
И на мен никак не ми се трагва обратно за Испания и непрекъснато отлагам,но няма начин засега.Имам още само седмица  най-много в България.Sad

# 261
  • в Tara
  • Мнения: 3 287

ей, поне 1 гол да вкараме за престиж! Wink

БейбИту, ми на мен ми се занимава точно с красотата женска Grinning newsm78
ама не като твоята, то твоето си е изкуство. аз, по-практични -козметика, грим...
обичам да се мацам, дай ми парфюми, да гримирам, мисля, че ми се удава Blush
имам един курс изкаран от ехееей време фризьорски, но реших че нещо не ме кефи.
миналата седмица захванах тук един естетика, ма се оказа че трябва да се стържа година и половина и се отказах Embarassed нямам толкова време за губене, а и си е пари...не мога да подхвана работа през това време, а аз нямам време - ще стана на 100 години Mr. Green
искам медицинска козметика, депилации, масажи...такива неща Laughing Laughing

# 262
  • Мнения: 5 299
Мерси Амелия Grinning Лек път за насам Grinning

Марица, аз се отнесох в предния постинг(но за мен е нормално) Mr. Green Я кажи за кафенето. щом мъжа ти те подкрепя защо не искаш? Аз преди да се захвана с козметиката, исках кафене да си правя. Мо сега този вариант отпада.

ХариЧ, аз изкарах и за козметик. Но хиЧ ме няма, защото се запалих много по декорациите и наблегнах на тях. Кола маска правих веднъж самона себе си, и се ощавих Blush Реших, Че е много рисковано, и Че ако ощавя някой клиент така ще ми строши главата Blush ЗапоЧистване на лице си трябва доста апаратура, което са си много пари пък. За гримиране, едно време много обиЧах, сега нещо ме домързява, а и като Че ли преди повеЧе ме биваше. Сега съм луднала по декорациите и не се отказвам за нищо на света. Mr. Green Имам още доста да се доосъвършенствам, но на мен зодията ми е таква, Че винаги ще гоня съвършенството(дева съм) Mr. Green Blush Embarassed Т.е все не съм доволна.

# 263
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Бейб, не бъди толкова взискателна към себе си!
не знам какво искаш да усъвършенстваш още? Wink
ти със сигурност и рисуваш добре, защото това един профан като мен не може да го направи. не те четкам, но имаш бъдеще момиче!

# 264
  • Мнения: 5 299
Хвърли едно оЧо тук например Heart Eyes http://nogti.com/

# 265
  • Мнения: 3 098
Мерси,Амелия!  :bouquet:A малката ми е зле,доста зле,от днес незнам колко време Ще е в къЩи,не на градина. Sad Този месец ми прави два пъти отит,не се оправя,а днес о4и4ките й бяха в траги4но състояние,бяхме предиобеда в офтамологи4ното отделение на болницата за изследвания  и пак стигнахме до ушите. ConfusedУтре сме на лекар,трябва да вземат сериозни мерки и то спешно.
Стискайте ми палци. Praynig
Хара и на мен ми идат отръки всякакви козмети4ни процедури.Навремето ме викаха по баловете моите приятелки да им направя кожата мраморна,да ги гримирам,фризирам,тоалет да изберем,много ми липсват тези моменти тук.Фен съм на натуралните продукти,от ли4ен опит знам,4е по_4удесни от тях няма.
Бейб,да си ти призная непрекъснато крада модели от теб. EmbarassedСтрахотна майсторка си,а и фантазията ти работи. HugПравя си ноктите,крадвам от твоята страница.Мацката от табакоса подозира,4е съм козмети4ка. LaughingОнзи ден ми каза,да я оставя тази работа и да ида да се запиша за стюардеса,откъде й хрумна?
А за кафенето се дърпам,заЩото все оЩе съм зависима от здравето на дъЩеря ми,ето както сега,отложила съм вси4ко,докогато се възстанови.Ще ми дойде отведнъж много_дом,оби4айните задължения,детето,а докато си извадя документите,които са ми необходими сигурно Ще съм луднала.Така,4е засега се оглеждам за съдружник,преценям,претеглям,с коя мога да се сработя,така Ще си делим задълженията.

# 266
  • Мнения: 3 098
Хвърли едно оЧо тук например Heart Eyes http://nogti.com/
Уау,тъкмо братов4едка миЩе идва,та Ще й поръ4ам нови цветови гами да донесе насам.
Ей това е разкошно,но предполагам не е лесно за изпълнение?

# 267
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ох, ша ма извиняваш, ама това ми идва в повече Sick
Бейб, честно да ти кажа, твоите произведения ми харесват много повече и като се има предвид, че ти започна скоро, нали? освен това аз харесвам по-изчистените декорацийки, а това е ужасно за моя вкус.
хич и не им гледам рисунките като не ми харесат ноктите...
боже, аз май гласувах за едни остри нокти, натиснах 10 като си мисля, че е страница и ми пише успешно! hahaha


марица, какво става с детето ти? newsm78

# 268
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз искам пък да ми направиш това като ти дойда на гости на майорка Wink Laughing

# 269
  • Мнения: 509
Много неприятно това с очичките,Марица.И моето детенце ми направи веднъж едно възпаление на очите и при нас проблема идваше от ушите.Така се бяха възпалили,че почти й се бяха затворили.Сърцето ме болеше като я гледам,а и тя има същите красиви и също толкова сини очи като на твоята Анна-Мария.Стискам ви палци за утре и бързо да оздравявате!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт