Пъзели 30

  • 39 361
  • 743
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 283
Благодаря, Зори!

# 106
  • Мнения: 4 021
Още един от мен

# 107
  • Мнения: 1 722
Много се радвам на раздвижването в темата, всеки показан пъзел е страхотен.

Аз редя на подложка от фазер. Имам няколко с размер 50×70 см и ги захлупвам една върху друга дори с наредените части.

Ето от мен един 1500 части на Castorland, картина на любимия ми David Galchutt.

# 108
  • Мнения: 496
Редактирам се

Пъзел Master Pieces - Есенна гора Hug


Пъзел Educa от 1000 части - Разнообразие от подправки

Последна редакция: нд, 17 яну 2021, 19:31 от Angel_baby88

# 109
  • София
  • Мнения: 8 553
Има ли някой, който очаква доставка от Озон? Очакваният интервал за доставка беше 15-17-ти (и още това показва сайта), но в петък смениха куриера от Еконт на "Спиди - експресна" и от тогава ни вопъл, ни стон Sad А със Спиди до адрес имах доста голяма олелия наскоро... Моля ви, кажете, че Озон не само моята поръчка третират така, нито се обадиха, нито имейл изпратиха, нищо  Sad

# 110
  • Русе
  • Мнения: 992
Има ли някой, който очаква доставка от Озон? Очакваният интервал за доставка беше 15-17-ти (и още това показва сайта), но в петък смениха куриера от Еконт на "Спиди - експресна" и от тогава ни вопъл, ни стон Sad А със Спиди до адрес имах доста голяма олелия наскоро... Моля ви, кажете, че Озон не само моята поръчка третират така, нито се обадиха, нито имейл изпратиха, нищо  Sad
Пиши в чата и искай връзка с оператор.Не може да не отразяват движението на пратката.Ведга ще проверят и ще ти отговорят

# 111
  • София
  • Мнения: 8 553
Не беше особено полезно... Казаха, че "се е получило забавяне" и днес ще предадат пратката на Спиди. Но още си седи в същия статус, няма мейли, няма нищо. Не ми отговориха и защо не са се свързвали с мен, нито защо ще ползват Спиди.
Дано до края на седмицата да стигне, че на Спиди хич им нямам вяра за доставки в София Sad Пък Спиди и експресно в едно изречение ми е тотален оксиморон.

# 112
  • Мнения: 496
Затова аз си поръчвам пъзелите до магазина им в Студентски град. Работят до късно (по спомен 21 ч. всеки ден, включително събота и неделя). Последната ми поръчка я направих във вторник към 10 часа и същия ден следобед пъзелите вече бяха в магазина. Blush

# 113
  • Русе
  • Мнения: 992
Не беше особено полезно... Казаха, че "се е получило забавяне" и днес ще предадат пратката на Спиди. Но още си седи в същия статус, няма мейли, няма нищо. Не ми отговориха и защо не са се свързвали с мен, нито защо ще ползват Спиди.
Дано до края на седмицата да стигне, че на Спиди хич им нямам вяра за доставки в София Sad Пък Спиди и експресно в едно изречение ми е тотален оксиморон.
Tова не ми е случвало с тях никога.Изключително непрофесионално от тяхна страна,че и обяснение да няма за ситуацията.Дано всичко е наредс пратката и когато пристигне може да се иска компенсация за забавянето.Друго не мога да те посъветвам.

# 114
  • София
  • Мнения: 8 553
Е, аз досега винаги съм била доволна от Озон, не мисля да търся компенсация. Слува се и на най-добрия нещо да му се прецака организацията. Все пак не съм поръчала до техен магазин, а те собствени куриери нямат. Просто ми стана интересно дали и при някой друг има нещо необичайно с поръчката. Мой проблем си е, че се навивам за очаквна дата и съм си наредила предния пъзел преди да дойдат следващите Grinning
Благодаря ви, съжалявам, че разводних темата.

Castorland наистина е окей като цена/качество, но май скоро няма да ги повторя аз.

Последна редакция: пн, 18 яну 2021, 16:02 от ToniShu

# 115
  • Мнения: 2 211
И ето го нареден днес, много приятен пъзел. Мисля, че 500 части ни е златната среда за момента - нито много сложен, нито много лесен. Аз го започвам, правя ръбовете, а щерката като започнат да се оформят картинки, се включва и тя без да трябва да й се моля като с предишните два пъзела Grinning
Да питам какво правите с пъзелите си? Събирате ли ги? Подарявате ли ги?



И купих още един с 500 части днес, пак на Trefl, честно казано се оказа доста по-качествен от предишните, въпреки че го купувам от китайския магазин до нас.

# 116
  • Шумен
  • Мнения: 206
Здравейте издирвам тези пъзели, моля да ми пишете, ако някой желае да се раздели с тях



# 117
  • София
  • Мнения: 8 553
Poppy, виж първата страница на темата - там пише къде ги продаваме, ако не ги рамкираме. Хм, не, в тази тема я няма ФБ групата за продажбите (аз я научих от загалвната страница на предната тема), слагам я в скрит текст.
Скрит текст:


Някой знае ли как мога да добавя менние за марка в началната страница? За Gibsons не пише нищо, а редя техни и може би било полезно да се знае, че са читави? Не бях срещала пъзел с по-дебели парченца, но това се отразява положително на качеството, определено. И имат листче с картинката, не е нужно човек да гледа от кутията.

Моите пристигнаха вчера още сутринта, днес съм готова с единия. Gibsons, 1000 части, имаше някои недоизрязани парченца, но нищо кой знае колко драматично Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 13:43 от ToniShu

# 118
  • Мнения: 2 903
Най-сетне довърших пъзела, дето го мотая от 2ри януари 😁

Имам още един на Климт, ама няма да си го причиня сега. Нещо по-лежерно ще подхвана.

# 119
  • Мнения: 250
Здравейте издирвам тези пъзели, моля да ми пишете, ако някой желае да се раздели с тях





Пъзелът с конете -
https://www.donbaron.bg/p-zel-castorland-ot-4000-chasi-rodeni-da-tichat

Общи условия

Активация на акаунт