Пъзели 30

  • 39 517
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 8 570
Ъх, ще се оплаква той, неговият жичкаджийски "пъзел" струва майка си и баща си (сглобява си усилвател, след това и тонколони). И от неговия смърди на лепила и запоени кабели! А аз какво? Кротичко, тихичко и без смрад, на килимчето... преди малко поръчах още 3 от Озон Grinning Grinning

Пристигна ми на Castorland, но няма да го започна днес, само го отворих - за цената си изглежда прилично качество, ще видим как ще е за редене. Пак благодаря за помощта!

# 91
  • Мнения: 2 211
Скрит текст:
Като имате време, може ли малко снимки на папката, момичета.
Ето на папката и тавичките. На празните подложки се нареждат части, но в случая имам само в тавичките.



Поръчах току-що от амазон и тавички и папка - взех за 1500 части папка. Много удобни ми се струват. Дано да дойдат по-бързо, че с този Брекзит май почнаха да мотат доставките, доста хора се оплакват.

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 08:41 от AnMary

# 92
  • Варна
  • Мнения: 36 627
На каква цена е папката? Може ли линка?

# 93
  • Мнения: 2 211
На каква цена е папката? Може ли линка?

High Speed, ето тази поръчах -
 https://www.amazon.co.uk/Puzzle-Mates-Portapuzzle-Standard-Acces … ory/dp/B0016FQK1Q

# 94
  • Мнения: 6 911
От Англия е много неясно в момента какво ще се случва с доставките, най-вероятно ще се дължи ДДС, но още нищо не е ясно и превозвачите не могат да освободят пратките. Едва ли ще пристигне скоро за съжаление.

От мен Красавицата и Звяра на Томас Кинкейд. За първи път редя негов пъзел. Беше по-труден от другите ми, но не и до толкова, че да е неприятно.

# 95
# 96
  • София
  • Мнения: 1 249
от Озон.бг имам изпратен код за намаление на пъзели(дори и на намалените) - ThankYou10

# 97
  • Мнения: 5 301
Аз с питанка - някой редил ли е пъзели на марката Dino? Отзиви?

# 98
  • Мнения: 252

Този ли?

https://www.puzzlemania.bg/mucha-arts-1000-pieces-dtoys

***

poppy-fairy, Бухтичка - В Испанския Амазон има чанта Jumbo, която без проблем ще дойде до България. Цена с доставка 115лв.

https://www.amazon.es/Jumbo-Porta-puzzle-deluxe-piezas/dp/B000EW … 645946&sr=8-7

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 19:49 от chelyadinka

# 99
  • Мнения: 6 911
А, аз не търся, а другата дама вече си е поръчала доколкото разбрах. Просто споменах, че не е добра идея в момента да се поръчва от Англия.
От Испания не съм пазарувала, но доколкото чета и от там има превозвачи, така че доставката може да излезе и по-малко и не е лош вариант. В Германия също има сравнително добър избор на пъзели.

# 100
  • Мнения: 252
А, аз не търся, а другата дама вече си е поръчала доколкото разбрах. Просто споменах, че не е добра идея в момента да се поръчва от Англия.
От Испания не съм пазарувала, но доколкото чета и от там има превозвачи, така че доставката може да излезе и по-малко и не  е лош вариант. В Германия също има не лош избор за пъзели.

Така е.
В испанския амазон някои неща са по-евтини отколкото в другите амазони. Махнах линка към германския амазон, защото цената на същата чанта беше по-висока.

# 101
  • Мнения: 2 211
Момичета, аз си пазарувам от амазон, защото съм в Република Ирландия и доставките ми идват доста бързичко. Имаше опция да ги поръчам от Smyths Toys, вътрешна доставка за Ирландия, и бяха доста по-евтини, но бяха изчерпани количествата и реших да не чакам, защото ми трябват сега за зимния период и по време на локдауна, после като се стопли нямаме толкова време да редим пъзели. При нас едва ли ще има наложено ддс, защото за Ирландия има специални условия, но се бавят с по няколко дни поръчките определено.

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 20:48 от poppy-fairy

# 102
  • Мнения: 5 301
chelyadinka, благодаря, същия е! Но в този сайт цената е много висока. Обикновено тази марка върви около 20 лв.

# 103
  • София
  • Мнения: 8 570
Да, и на мен ми направи впечатление днес като рових за пъзели, не знам защо са им такива цените Sad Но ако ще го взимаш - взимай, че пише само един брой на склад.
И тези на Dino загледах, но оставих пробата за по-натам, да има тръпка в бъдещето ми Grinning Castorland засега не ме впечатлява, но ще видим накрая като го завърша; обаче за цената си е супер Simple Smile Поръчах днес и първия си Heye.
В момента класацията ми е:
Trefl/Schmidt
Educa
Gibsons

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 23:29 от ToniShu

# 104
  • Русе
  • Мнения: 996
chelyadinka, благодаря, същия е! Но в този сайт цената е много висока. Обикновено тази марка върви около 20 лв.
Аз те съветвам да изчакаш,предполагам,че до 2-3 месеца ще има зареждане в Озон.Обикновено пролетта зареждат пъзели D-toys

Общи условия

Активация на акаунт