Пъзели 30

  • 39 654
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 5 315
Angel_baby88, пъзел с цветето е много красив!

Започнах да редя пъзел на Bluebird, за пръв път май се сблъскам с тази марка. Изобщо не съм очарована, на моменти части трудно пасват,  лек натиск и се разпадат съседните фрагменти. Цвят на водата върху кутия е син, в действителност е розово-лилав. Малък размер на кутия за мен е недостатък.

https://www.ozone.bg/product/bluebird-1000-shangri-la/

# 677
  • Мнения: 2 414
От мен един малък, който ми беше подарък

# 678
  • Мнения: 496
La_Valletta, марката на пъзела с цветето е Bluebird. Беше приятен за редене. На живо е по-красив отколкото на снимката. По принцип за мен водеща е картинката, не марката. Но откъм качество има какво още да се желае.
Още един от мен. Накрая бяха големи ФОНОВИ мъки... Grinning

# 679
  • Мнения: 3 428
Хубави красоти показвате, ама аз май ще си остана с плакненето на очите. Нито едните, нито другите пъзели намерих.... :/

# 680
  • Мнения: 2 002
На Bluebird съм редила само Рапунцел и съм с отлични впечатления. Сега, като чета обаче явно ще е на тото с марката, жалко.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 36 758
Не съм започнала още моя Блубърд. Тъкмо хвърлих око на още 2-3 от същата марка и прочетох последните постове. Май ще изчакам да наредя моя и тогава ще реша дали ще купувам други.

# 682
  • Мнения: 2 414
Моят първо леко ме разочарова, че имаше неразделени части, но иначе ми хареса. Матов е.

# 683
  • Мнения: 496
Не е чак толкова зле като качество. Много трудно подредих фона на пъзела с цветята - на едно място ми пасваха няколко части. Това ми остави горчив спомен хах. Но иначе птичката с цветето много лесно се редеше. Иии днес си получих още два пъзела на Bluebird. Единият е този с вълците, забелязах го благодарение на Hot Summer. Hug

# 684
  • Мнения: 5 315
Сега си прегледах запаси от пъзели. Не е нормално да имам такива количества и да искам още , а в озон пак има съблазни.

# 685
  • Варна
  • Мнения: 36 758
Оф, и аз надникнах. Намалени са някои от моите и съм в чуденка...

# 686
  • Мнения: 2 414
Значиии, много сте лоши😁

# 687
  • София
  • Мнения: 1 923
Ето един Bluebird от днес, нямам оплакване от качеството, но кутията вярно много малка Simple Smile едвам го прибрах след това

# 688
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Пак ли има намаления в озон?

# 689
  • Мнения: 1 754
Намаленията май не са спирали...Тези добри хора наясно ли са, че искам да им наредя всичките пъзели? Аз днес си получих първото лепило и един малък прекрасен пейзаж, с подарък бисквити и филм Grinning Но за да не досаждам, ще ви го покажа като го наредя.

Общи условия

Активация на акаунт