Пъзели 30

  • 39 540
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 8 580
Аз за пръв път си харесах и си поръчах пъзел от ФБ групите. Ура! Иначе като става дума за малки кутии, кутията на Анатолиан 3000-ка беше до ръба пълна с части. И ако човек няма сортери (аз нямам) става доста тъпо за преравяне Sad
От седмица вече не мога да редя, защото ме боли плешката (едвам спя) и няма никакъв шанс да се надвеся над килимчето на пода за повече от 20-на минути. Така ме е яд... ама се успокоявам, че иде лято и ще има повече светлина за редене.

# 691
  • Мнения: 1 991
Още от тази неделя ще спечелим един час светлина Wink преминаваме към лятно часово време.

# 692
  • София
  • Мнения: 8 580
Даааа, ще можем да напредваме по-бързо Simple Smile Сега гледах намаленията в Озон, ама като знам, че 3000-кът чака и не се знае кога ще подновя реденето, май ще пропусна, пък после ще си скубя косите.

# 693
  • Мнения: 496
Добро утро! Blush

# 694
  • Мнения: 1 729
Вчера и аз се изкуших от намалението в озон. Поръчах един с картина на Гоген и един детски с еднорози.

# 695
  • Мнения: 5 308
Днес получих тези три. Въпреки не много положителни отзиви за Galison, любопитството надделя ))).  Много го исках за Коледа. Кутията е мини.  За пръв път имам подарък хубав филм - Бебето беглец.
https://www.ozone.bg/product/pazel-galison-christmas-carolers-sq … e-boxed-1000-pie/
https://www.ozone.bg/product/p1091-izgled-ot-terasa-v-parizh-pazel-1000-chasti/
https://www.ozone.bg/product/spz1000-precious-animals-so-cosy/

Довърших вчера Bluebird

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 12:42 от La_Valletta

# 696
  • Мнения: 5 308
Започнах Galison. Забавна картинка, приятна за редене, парченца не са много тънки, има и постер, хубави цветове. Недостатъци - мнооого малка кутия, съответно има няколко прегънати парченца. Което за тази висока цена, дори с намаление, е необяснимо. И за пръв път получавам пъзел без фолио, от Озон казаха, че така са всички на тази марка.

# 697
  • Мнения: 104
Привет!
Наминавам сред вашите красоти да покажа един Castorland от 1000 части. Редих го с голямо желание, сама си го рамкирах и вече е предназначен за закачане.


Рязко искам да сменя тематиката от пейзаж на храна 🍰 Тук в групата съм виждала няколко чудесни модела, но не намирам из сайтовете нещо, което да ме грабне и да го закача в кухнята после. Дайте ми жокери, моля, къде да търся? Бонбони, сладки, мъфини, нещо от този род, без да е прекалено шекерено шарен. Ще съм благодарна на идеи за нов или вече реден, но запазен.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 36 699
Бях мяркала пъзели от по 1000 парчета с подправки или с кафета. Мисля, че лесно ще намериш. Иначе съм виждала с мъфини или с магазин за сладки работи, но те бяха доста шарени. Всички стават за кухня.

# 699
  • Мнения: 153
На анатолиан се сещам, че имаше нещо като карта от подправки и от едука също мисля, че имаха на такава тематика.
https://www.ozone.bg/product/bilkova-karta-na-sveta-p-zel-1000-chasti/

# 700
  • Мнения: 5 308
Използвах слънчев ден за редене

# 701
  • София
  • Мнения: 8 580
Аз се пробвах да редя пак, но резултатът беше още една нощ неспане Sad Май ще се наложи да правя дълга почивка, а ми се реди много Sad

# 702
  • Русе
  • Мнения: 1 006
Аз се пробвах да редя пак, но резултатът беше още една нощ неспане Sad Май ще се наложи да правя дълга почивка, а ми се реди много Sad
Дай си почивка,по-важно е да се чувстваш добре.Замени пъзелите с книжки Simple Smile,аз поне така правя и добре ми се отразява. Бързичко да се оправяш и да имаш повече време за любимото хоби





Последните ми редени

# 703
  • Мнения: 1 729
Леле Зори, страхотни са
Първият с наровете на коя марка е? Не съм го виждала, а направо се влюбих 😊

Аз мъча един от 1500 части с небе и море, направо ме ядосва колко бавно върви 😊

А вчера от озон получих пъзел с повредена кутия, но откликнаха веднага и ми предложиха компенсация 😊

# 704
  • Русе
  • Мнения: 1 006
Леле Зори, страхотни са
Първият с наровете на коя марка е? Не съм го виждала, а направо се влюбих 😊

Аз мъча един от 1500 части с небе и море, направо ме ядосва колко бавно върви 😊

А вчера от озон получих пъзел с повредена кутия, но откликнаха веднага и ми предложиха компенсация 😊
Елинка,този с наровете е на Grafika,не са ги зареждали много отдавна.
Напоследък много често се случва това с кутиите от Озон.Този със слънчогледите също беше с повредена кутия,компенсираха ме,но не мога да им схвана,как за едно и също нещо компенсацията е различна.Един птт 5лв,друг път 3лв.Явно зависи на кого ще попаднеш в чата

Общи условия

Активация на акаунт