Пъзели 30

  • 39 526
  • 743
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 496
И от мен
1000 части:


2 х 500 части


# 556
  • Мнения: X
Ozone имат намаление на българските пъзели

# 557
  • Варна
  • Мнения: 36 636
Тъкмо и аз влизах да кажа, че имам мейл от озон за намаления. Но ако са само българските, жалко, аз следя други.

# 558
  • Мнения: 2 384
И аз не искам от българските:) ще чакам...

# 559
  • Мнения: X

Касторланд 500 части на 7,80 заслужава ли си?

# 560
  • Мнения: 2 384
Май да. В кой град е?

# 561
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Даааа, добра е цената.

# 562
  • Мнения: X
Склад на едро-Фигаро.
Град Бургас

# 563
  • Мнения: 2 915
Изпуснах ви малко, ама редите и споделяте красоти с бързи темпове.
Аз завърших още един на Климт, та вече си имам серия от три и се чудя да я окича ли на някоя стена на къщата ми на село.


# 564
  • Мнения: 416
Здравейте!
Включвам се и аз с два пъти по 1000 части на Bluebird. Не са ми любима марка от гледна точка на качество, но са много красиви!

# 565
  • Мнения: 1 751

Приемам съвети за стабилно лепене и окачване. Едва ли ще намеря готова рамка 50/70 със стъкло, но би било чудесно. Правилно ли съм разбрала, че с лепилото се намазва лицевата част и то споява парчетата? Течно ли е? Имам Ц200, но едва ли върши работа, млечно бяло е. Трябва първо да го пренеса върху гръб и тогава да нанеса лепилото. Коя марка специално лепило е хубаво?
Мисля си за коркова дъска, някой тънък гипсокартон, шперплат, или пластмаса? Ще обиколя строителните хипермаркети за идеи.
Пъзелите са 2 броя за детска стая (този и немската овчарка, която ви показах).

# 566
  • София
  • Мнения: 1 893


Това е рамка 50/70 от Икеа, отпред не е стъкло, а плексиглас

# 567
  • Мнения: X

Приемам съвети за стабилно лепене и окачване. Едва ли ще намеря готова рамка 50/70 със стъкло, но би било чудесно. Правилно ли съм разбрала, че с лепилото се намазва лицевата част и то споява парчетата? Течно ли е? Имам Ц200, но едва ли върши работа, млечно бяло е. Трябва първо да го пренеса върху гръб и тогава да нанеса лепилото. Коя марка специално лепило е хубаво?
Мисля си за коркова дъска, някой тънък гипсокартон, шперплат, или пластмаса? Ще обиколя строителните хипермаркети за идеи.
Пъзелите са 2 броя за детска стая (този и немската овчарка, която ви показах).
Аз ги лепя с лепилото на Джъмбо върху лицевата част и после слагам импровизирана закалка/от тел/ и окачам иначе рамки готови мисля ,че в Джъмбо съшо има едни големи

# 568
  • София
  • Мнения: 2 330
И ние използваме лепилото на джъмбо. Течно е, маже се отгоре. После с такер за стената.

# 569
  • Мнения: 1 751
Благодаря! За тези ще взема готови от ИКЕА, още по-добре, че не е със стъкло. Лепило ще си взема за следващите, които ще са и по-малки. Сега се захващам с това китайче:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт