Пъзели 30

  • 39 468
  • 743
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 288
Започнах пъзел с котките - много е приятен, хубави цветове, реди се бързо.

# 571
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Хора, лепилата ако са на водна основа, не ви ли съсипват пъзелите? Като се изпари водата, все пак пъзелът е от пресована хартия и започва да се нагърчва.

Тази рамка от Икея с плксигласа, колко струваше? По-големи имаше ли? Имам над 10 пъзела, които чакат за рамки и ще ми е сериозен разход.

# 572
  • Мнения: 1 751
16 лв. ми се видя най-евтината 50х70, има 5-6 марки.

# 573
  • Мнения: 72
Благодаря! За тези ще взема готови от ИКЕА, още по-добре, че не е със стъкло. Лепило ще си взема за следващите, които ще са и по-малки. Сега се захващам с това китайче:
Скрит текст:

Аз ги лепя с двойно залепващо тиксо върху дебела хартия и така ги слагам в рамката. Държи си добре и досега не съм имал проблеми. Само веднъж съм слагал и отпред лепило, но няма кой знае каква разлика. Предполагам зависи и от пъзела, ако са доста хлабави парчетата може да има нужда от допълнително залепяне.

# 574
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Аз също ползвам двойнозалепящо, върху мукава ги лепя. Вече няколко години ми висят по стените, нямам проблеми. А един, който се прецаках да го намажа с Ц200, целия ми се нагърчи и трябва да го изхвърля. 3000 парчета... Умрях от яд.

# 575
  • София
  • Мнения: 1 874
Този дори не е залепен така е поставен в рамката и виси в стаята на децата. Имам един залепен отзад с прозрачно фолио от тези за стъклата.

https://www.ikea.bg/products/decoration/frames-pictures/frames/f … 50x70-sm/50297961

# 576
  • Мнения: 5 288
Вчера завърших котета, това май ми е личен рекорд - 1 ден ))). Хубаво качество.

# 577
  • София
  • Мнения: 8 561
И аз си поставих рекорд, вчера и днес почивах и 1500 части е готов Simple Smile Небето го направих за може би 2 часа, много приятен за редене беше пъзела - нито скучен, нито труден. Educa щяха да са ми любими, ако сглобката им беше по-добра и цените по-ниски от на Schmidt.

# 578
  • Мнения: 153
Ето и един 3000 от мен на Art puzzle, беше в две торби чудех се дали да ги смеся и така да го редя, но реших, че може да има причина да са в отделни пликове. Като цяло беше лесен и приятен за редене, но многото чисто бели части ми бяха крайно досадни. Много от частите пасват на едно и също място, включително и белите. Хареса ми, че там където се делят двете половини парченца та са по-дълги от останалите. Но надали бих си купила друг на марката, този ми беше подарък. Тези бели парченца са само от лявата половина.


# 579
  • Мнения: 4 028
All creatures great and small, Gibsons, 1000 части

# 580
  • София
  • Мнения: 1 874
Вижда му се края на моя пъзел още 2250 готови

# 581
  • София
  • Мнения: 8 561
Леле, почти завиждам за търпението! Simple Smile А къде ще го слагаш сглобен изцяло? Нали ще има снимка/клип за нас тук? Simple Smile 

# 582
  • София
  • Мнения: 1 874
Все още не съм измислила къде ще е, но задължително ще има снимка тук.

# 583
  • Мнения: 100
Да ми препоръчате магазин с най-голям избор на пъзели?
Онлайн магазините са ясни, искам нещо на живо да си избера.

# 584
  • Мнения: 104
Привет! Новаци приемате ли?
Големи красоти има тук, изчетох няколко от последните теми. Възхитена съм!
Години не бях редила, на шега поръчах от Алиекспрес един пейзаж от Венеция, но дойде същият изглед, който мярнах на предната страница.
500 парчета, дребняци. Не беше лошо упражнение, но го наредих и прибрах. Ако някой го пожелае, да се обади.

Общи условия

Активация на акаунт