Мъжете - важно ли е да са красиви?

  • 13 897
  • 469
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 119
Има жени, пък и мъже, които имат нужда от корекция, по здравословни или други причини. Говорих за масовия случай. И да... остават си смотани от вътре.
Мога да го подкрепя с психологически факти... ако бях психолог. Това са мои наблюдения. Иначе съм убедена, че една много известна руска психоложка говореше за това в нейния блог. Мога да потърся линк.
Мисля, че дадох няколко примера. Най-неуверените жени, които познавам са с корекции от горе до долу. Изключително комплексирани.

Джулиана Гани ме попита на един рожден ден, как съм била с такова самочувствие (с възхищение), след като забележете... НЯМАМ КОРЕКЦИИ?!?

Иначе, аз имам малко в устните. Но почти не се забелязва, ако не ме познаваш от преди. И гел лак имам.

Относно мъжете, нали казах. Моят за мен е най-красив. Но красотата е важно качество за жените. Мъжът трябва да е мъжкар. И да носи отговорност. И жената на ръцете си.

# 466
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 278
Ами хубаво, че не си се повлияла от обкръжението си, защото за мен и това влияе на желанието за корекции. Аз не познавам хора с подобрения, изключая две дами със съвсем дребни операции на носа, след които буквално светнаха. Едната е лекар в момента и е истинска красавица.

# 467
  • Мнения: 17 407
И аз познавам (не)една лекарка, ама сега за една се сетих. След като се поправи се зажени повторно, че и младок подмами, мръсница.😂

# 468
  • София
  • Мнения: 19 249
И аз познавам (не)една лекарка, ама сега за една се сетих. След като се поправи се зажени повторно, че и младок подмами, мръсница.😂
Ааа, разваляш малко форумната приказка. За всяка разведена с деца се вие опашка от перфектни ергени, тя си има достатъчно високо самочувствие и без корекции.

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 19:48 от Cuckoo

# 469
  • Мнения: 17 407
Най-сигурно е мъжете да затварят очи и да отварят кесиите.

Общи условия

Активация на акаунт