💄Новите ни козметични похождения - 91

  • 80 035
  • 731
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 6 930
Корейска пратка с мазила. Само Petal Sunaway съм ползвала и по едно време даже ми беше любимата слънцезащита, та я взех пак, за да видя дали все така ми харесва.

# 496
  • Мнения: 1 373
tuali, може ли повече инфо на ЛС за поръчката от сайта на Althea? До коя държава, време за доставка, доп. такси и т.н?

# 497
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз искам инфо! 🥰

# 498
  • Мнения: 6 930
tuali, може ли повече инфо на ЛС за поръчката от сайта на Althea? До коя държава, време за доставка, доп. такси и т.н?

Ами досега винаги са идвали с DHL нещата, като те ме представят пред митници, плащам си ДДС-то и го донасят до вкъщи (пак излизат по-изгодно нещата, отколкото в тукашните сайтове за корейска козметика). Но ето тази, последната поръчка, малко ме шокира, защото беше дошла в офис на Спиди и никакви такси не съм плащала допълнително. Бях отишла да си взимам друго и те ме сюрпризираха приятно, че и това е дошло за мен. Честно, не знам даже как стана тоя номер. Пратката, като стойност, определено си беше като за задържане на митница.. 🤔
Около 2 седмици е доставката +/-.
Винаги имат и някакви промоции, кодове и тн. Пращат в цял свят, до БГ е $15 по спомен доставката., но ако поръчваш няколко неща и ползваш кодове, обикновено се избива. Обикновено плащам с карта през пейпал там.

# 499
  • Варна
  • Мнения: 1 842
И аз с един Кибрит Beauty Rituals

# 500
  • Мнения: X
Разкош 😍

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 15:40 от Анонимен

# 501
  • Мнения: 165
Тези продукти чакам другата седмица:
Спрей за по-добър сън


Обожавам вече марката, скоро ги открих, даже питах в темата за етеричните масла...от същата серия ползвам маслото за сън за дифузер , спрея за маска  https://makasa.org/sprei-za-maska-dishai-s-udovolstvie-20-ml-primavera.htmlи още няколко единични масла. На работа съм постоянно с маска и това много ми помага...

# 502
# 503
# 504
# 505
  • Мнения: 10 028
Пристигна вчера, за Баба Марта. Smiley Two Hearts

# 506
# 507
# 508
  • USA
  • Мнения: 7 367
4 сапуна Zum Bar soaps на в различни аромати.


Bettina nail polish Poise


Loreal Clay shampoo


Dove clarify and hydrate shampoo


Maybelline Total Temptation Eyebrow Definer Pencil - поредна бройка,най-най-добрият молив за вежди за мен

# 509
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
От последните две седмици

💙🏝️

Общи условия

Активация на акаунт