Деду Колида и дед Мороз минаха, Кукундрела чака Бангу Васку да сурвака!

  • 11 231
  • 761
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 29 324
Давай, давай,  сичку ядем ний....

# 406
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Малеее, Соулчеее, давай рецепта. Жестоки са, улигавих са!

# 407
  • Мнения: 29 324
Ей ги на!

https://recepti.gotvach.bg/r-91444-%D0%A1%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%B … D1%8F%D0%BA%D0%BE

Показателно е, че моят злояд звяр си поиска допълнително...

# 408
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Соулчи, лещата я омухахми приди да я снимам, но нищу, какту казах не беши фотугинична милата Joy

Кукис, да ви припомня да стискате палци, купита, щипки, койт кот има за моя изпит утри рану пу заранъ ут 9ч чаааак ду 13-13 и нящу.....филен данк!

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 22:11 от Г-жа Букет

# 409
  • Мнения: 22 867
Стисками, стисками, Букетчи! Да н,забрайш да съ пуфалиш!

# 410
  • Мнения: 29 324
Шъ стискаме!!!! Да са пуфалиш после!!!

# 411
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Шъ стискъм и на ръцете и на краката!
Чакъме да споделиш после Simple Smile
Успех!

# 412
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Късмет, Букетчони Flowers Four Leaf Clover



Цеце, дубре ли си? Hug

# 413
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Ахой банда .

Стоя си тук и чакам . Joy


Ш готвя, малко помощ ? Joy

# 414
  • Мнения: 29 324
Прювет на сите!

Неру, ко кьориш там? Някуй младеж да не минава?

Ноо тий готяна роклята иначе......Версаче или Прада?

# 415
  • Мнения: 22 867
Слагам ина инструкция за рудители от сътемник, турена в друга тема, ама ниможаф да гу дочакам сам да си я тури и тук! Читети и съ учети, ку искати свестни деца да имати!



Не знам кой как, ама аз цвилих кат откалка докат четох, щот сичкуту туй сам гу чувала от майка и няма да казвам с какъв тон. Joy
За татко ми казваше: Как пък съ метна се на баща си, темерут! Joy Ама не е имало нужда от психолог! Simple Smile

# 416
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Гледам кво првиш .

Прада,прада дяволът носи......
Скиай колко още рокля имам.





# 417
  • Мнения: 29 324
Неркууу,  завидох ти! Ем си ублечена, ем ядеш! Ко по-убаво?!?!

Лабри, познату ми е и на мен. Упитвам са и на чавету да го преподавам, ама ММ саму вряка, че ноо съм турмозела "гуркоту дете"....

# 418
  • Мнения: 22 867
Те туй е генерална грешка, дет секи утсекъде ги пази от тормоз и сакън да не им се нарушат правата. Ами те нема да моат да се борят за тез права, ку съ наложи. Онуй предишнуту напрао ти калява сичку - и психиката, и меракът да докажеш, че нема да стане кат иска мама, ама да го напрайш така, че и тя да не разбере. Пък и немаше телефони да се оплачиш и психо да идиш да ти изтрий сълзичкити. Поревеш си, па ти мине. Joy

# 419
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Кукис, ся излизам ут изпитОт....голям зор...мисля, че се справих, ама колкот повичи мисля, се се сещам, че нещо не съм напрайла кат хората...пфффф ....стискайти палци, резултата след 3 ду 5 работни дни, демек пу некуе времи другата седмица...благударя за пулужителнити мисли, толкуз пулужителна инергия няма да иди на халус си мисля....ай дано..

Нерче, пу за мени пицата Joy

Соулчи, нищу им няма на дицата. Нека се учат, чи без усилие няма резултат, или не е такъф дет им се иска. Феята е отпуска Joy Дет съ вика: ноу пейн, но гейн, димек няма развитие без зор...

Лабри, мама знае най-дубре Joy тоист напълну съм съгласна с твойта пудхода Joy

Общи условия

Активация на акаунт