Нашите тайни за красота :)

  • 34 279
  • 333
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 102
Pollinaa
Здравей,
От около 2 месеца мажа веждите и миглите си с ЯЧРМ. За миглите незнам, но имах дупки на веждите си и мога да кажа , че се запълниха. Ефекта забелязах след 1 месец.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 12:19 от nneellyy

# 76
  • София
  • Мнения: 485
Kaкво е ЯЧРМ? Hushed

# 77
  • Мнения: 3 328
ямайско черно рициново масло

# 78
  • Мнения: 1 127
Pollinaa
Здравей,
От около 2 месеца мажа веждите и миглите си с ЯЧРМ. За миглите незнам, но имах дупки на веждите си и мога да кажа , че се запълниха. Ефекта забелязах след 1 месец.
Търсих налично, но не открих...

# 79
  • Мнения: 102
www.beautyhairbg.com и grivacosmetics.com - погледни в тези сайтове.
Иначе ефект имало и от обикновено рициново масло от аптеката, преди време бях го пробвала, но не бях редовна.

# 80
  • Мнения: 2 291
Добре, че ме подсетихте:smiles:
Миналата година си мазах всяка вечер миглите и веждите с рициново масло и
резултата беше много добър, ще взема отнова да повторя.
А маслото взимам от Алтея органикс.

# 81
  • Мнения: 1 127
Днес ще взема рициново масло и ще видим какво ще стане Simple Smile.

# 82
  • Мнения: 125
Аз се мажа също когато се сетя, макар че в ютуб съм попадала на клип където дерматоложка казва, че това е мит. Но съм виждала как помага на много хора.

# 83
  • Мнения: 4 359
На мен това рициново масло също помогна, когато бях на 15 и си опърлих миглите. Най-добрата ми приятелка съвсем лекичко ги подряза и ми препоръча да мажа клепача (отдолу) с това масло всяка вечер. Тогава не повярвах, но наистина след 3 месеца отново си порастнаха дълги, каквито си ги помних. Но съвета на приятелката ми бе, да спра да използвам спирала и също така да има по няколко нощи в месеца без това мазане, иначе може да се събудя с подути клепачи някой ден. Майка ѝ бе дермотолог.

# 84
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 761
Момичета, много се извинявам ако не съм за тук, но не знам къде точно да питам. Става въпрос за кожата на лицето ми  и по точно областа на назолабиалните гънки. Точно под носа, с големина на монета от 5ст имам зачервяване, загрубяване и белене. Кожата стои като напукана. Почиствам с лек измивен гел, после розова вода и витамин а на капки. Преди тази комбинация ме спасяваше зимата. Сутрин слагам хидратиращ крем, защото почти по цял ден съм навън и кожата ми става много суха (иначе клони към мазна, но гледам да не я пресушавам нарочно). Не знам какво да правя с тази част от лицето си, стои доста зачервено.

# 85
  • Мнения: 6 930
Мажи известно време с Eucerin Aquaphor (много е добре и за сухи ръце) и бих спряла розовата вода, понякога тя дразни кожата допълнително

# 86
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 761
Благодаря! Мислех, че розовата вода ще действа успокояващо, но явно съм била в голяма грешка и съм влошила нещата.

# 87
  • Мнения: 6 930
Виж ѝ състава, понякога имат и разни добавки тия розови води, които изсушават. Даже повечето са така, много рядко виждам хубави розови води на пазара. Може някакъв тоник, но да е хидратиращ и в никакъв случай да няма от лошите алкохоли, при раздразнена кожа може да навредят.

# 88
  • Мнения: 6 622
Витамин А(предполагам някаква форма на ретинол) също дразни и пресушава. Аз бих го спряла за известно време.

# 89
  • Мнения: 4 359
Бих препоръчала  само ударна доза хидрантен крем и измивни средства без алкохол. В момента по лекарски препоръка използвам един крем на Микса за супер дехидратирана кожа - Sensitive skin expert.  Но каквото и да избереш, гледай да няма в състава си алкохол.

Общи условия

Активация на акаунт