Д-р Иван Сигридов - Тема 4

  • 66 061
  • 904
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 358
Здравейте, през март ми беше първия преглед при д-р Сигридов и тогава ми назначи много изследвания. Говорихме, че трябва да направя хистеро заради проблем с матката. Сега този месец записах час за коментар на изследванията при д-р Ковачев и първичен преглед при д-р Калчев. Някой дали знае какви са цените за преглед при тях, да се подготвя ☺
Цената на преглед за коментар на изследванията при д-р Ковачев е 80 лв. Първичният преглед при Калчев е 180 лв. Цената на хистероскопия с биопсия при д-р Калчев е 980 лв.
Леле, не очаквах хистероскопията с биопсията да е на такава цена.Явно ще почака малко.

# 496
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали към кой диетолог от клиниката на Сигридов да се насоча и каква е цената на консултацията?

# 497
  • Мнения: 42
Здравейте,

И на мен, както и на NIA, Grace, ми предстои хистероскопия при д-р Ковачев. Той присъстваше на прегледа ми при д-р Сигридов.
И аз имам дефект на матката, двурога + фиброзна тъкан, точно там където се предполага, че трябва да се захване ембриончето.

Някой да е преминавал през такава процедура при Д-р Ковачев? Моля да сподели впечатленията си.

# 498
  • Мнения: X
др Калчев прави хистероскопия не се бъркайте . Ковачев само резултати гледа от изследвания ! Тук почти всички имат Хистероскопия при КАЛЧЕВ

# 499
  • Мнения: 59
Аз трябва да правя ендометриална биопсия (свързана с имунологията доколкото ми е известно) и ще е при др Ковачев, затова питах дали има и други дами, на които е правена или предстои. При мен др Сигридов каза, че не се налагало хистероскопия и не ме насочва към др Калчев.

# 500
  • Мнения: X
написахте че ще правите хистероскопия

# 501
  • Мнения: 42
Момичета, не се бъркам...дори питах на регистратурата, извикахме и сестрата, и тя потвърди, че Д-р Ковачев ще прави хистероскопията (не Д-р Калчев) 🙂
И т.к знам, че Д-р Калчев ги извършва по принцип, съм леко притеснена, че ме изпращат при Д-р Ковачев.

Grace, явно съм се объркала, т.к при мен ще е хистероскопията+биопсия

# 502
  • София
  • Мнения: 374
А къде се правят хистероскопиите ?

# 503
  • Мнения: 358
Момичета, не се бъркам...дори питах на регистратурата, извикахме и сестрата, и тя потвърди, че Д-р Ковачев ще прави хистероскопията (не Д-р Калчев) 🙂
И т.к знам, че Д-р Калчев ги извършва по принцип, съм леко притеснена, че ме изпращат при Д-р Ковачев.

Grace, явно съм се объркала, т.к при мен ще е хистероскопията+биопсия
Интересно. Мен д-р Сигридов ме праща при д-р Калчев за хистероскопия +биопсия. Даже днес имам час при Калчев за преглед, защото след прегледа при д-р Сигридов ми казаха, че не може директно да ме запишат за хистеро.
Да не би да му набират пациентки на д-р Ковачев и затова сега  да му дават, и тази процедура. След всичките тези пари за изследвания и прегледи, не знам.....

# 504
  • София
  • Мнения: 2 016
А къде се правят хистероскопиите ?
Д-р Калчев не прави ли Хистероскопиите в Щерев?

# 505
  • Мнения: X
Калчев прави хистероскопия направо в кабитета без упойка , ако сте много лабилни в Щерев с упойка

# 506
  • София
  • Мнения: 2 016
Е да, то реално в кабинета е диагностична хистероскопия за оглед на кухината и за взимане на биопсия от ендометриума. Когато си е истинска оперативна тогава е в Щерев.

# 507
  • Мнения: X
Само ако е с упойка е в Щерев . всичко друго вече го праби в кабинета с аулин

# 508
  • Мнения: 816
В Адела беше към 1000 хистерескопията, но  с упойка и с микробиология преди това.

# 509
  • София
  • Мнения: 2 016
Само ако е с упойка е в Щерев . всичко друго вече го праби в кабинета с аулин
Бочинка не е до упойката а до вида на хистероскопията. При по-сериозна намеса в маточната кухина задължително се прави в болница. Медицинските центрове нямат право. Заради кръвоизливите. Най-вероятно доктора използва т.нар. офис хистероскоп който е за хистероскопии в кабинети и без упойка.

Общи условия

Активация на акаунт