Д-р Иван Сигридов - Тема 4

  • 65 869
  • 904
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
така казвам го защото моя позната имаше нужда от по серьезна хистероскопия и и казаха че ще я правят без упойка в кабинета ! Тя е лабилна и каза че няма шанс без упойка и я правиха в Щерев ! Wink

# 511
  • Мнения: 299
През февруари д-р Калчев ми направи офис хистероскопия в кабинета му. Преди това имах анална обезболяваща свещичка и аулин. Болката се търпи. Цената беше 600 лв.

# 512
  • Мнения: 3 190
В групата на Калчев във фейса също масово момичета пишат, че са им коригирали матките или други по-сериозни интервенции в кабинета, не в Щерев. Мисля, че завиди от хистероскопа, този в МЦ Сигридов нали е ултра нов и модерен.
Между другото, понеже на 15.04 излиза графика на Сигридов, дали има шанс да ти дадат час ако си с непотвърдена още бременност, тоест само положителни тестове ?

# 513
  • Мнения: 710
AlisonParker, честито Simple Smile!
Аз се обадих още на първия тест, помолиха ме да отида и да си направя кръвен за потвърждение. Като го направих още същия ден ми запазиха час след месец. Не са ми искали дори да им казвам резултата, просто искаха някакво потвърждение и увереност от моя страна. Само ме помолиха, ако има някаква промяна в седмиците или в броя на бебчетата, да им се обадя преди часа и да ги предупредя.
Според мен не е нужно да чакаш дори датата, можеш още сега да опиташ да запазиш час.

# 514
  • Мнения: 3 190
cherry_blossom благодаря, още не смея да се радвам. Освен ще пусна и аз кръвен и ще звъня. Не знам дали ще ми запишат час ако се обадя утре например, а не на 15ти, защото аз съм пациентка само на Калчев, но ще пробвам

# 515
  • Мнения: 710
AlisonParker, аз преди да се обадя, не съм била пациентка на нито един от двамата. Опитвах се да се доредя до час, но не успявах. Пробвай, нищо не губиш Simple Smile

# 516
  • Мнения: 1 725
Дали записват часове преди обявената дата?

# 517
  • Мнения: 710
При мен се случи така, че се обадих един ден след обявената дата. Тоест може би затова и ми записаха час веднага. Но мисля, че не пречи да пробвате. Вече като имате час, след това е лесно, записва се следващ час директно на регистратурата след прегледа.

# 518
  • Мнения: 1 725
Това не знаех, че е възможно дори да си запишеш там след минал.

# 519
  • София
  • Мнения: 646
Може, аз записвам час всеки път веднага след преглед, които обикновено са края на месеца и датата за записване на час вече отдавна е минала

# 520
  • Мнения: X
Аз записах час за 7 ма седмица , ранна ембрионална , но искаха бременноста да е видяна от лекар не само положителен тест

# 521
  • Мнения: 356
Момичета, мина моя преглед при д-р Калчев. За първи път бях при него и съм доволна. Хистероскопията ще ми е на 18.05 евентуално, зависи кога ще ми е цикълът този месец. Чак сега осъзнах, че тя ще е няколко дни преди цикъл. Винаги съм си мислела, че я правят преди овулация.

# 522
  • София
  • Мнения: 2 640
Момичета, мина моя преглед при д-р Калчев. За първи път бях при него и съм доволна. Хистероскопията ще ми е на 18.05 евентуално, зависи кога ще ми е цикълът този месец. Чак сега осъзнах, че тя ще е няколко дни преди цикъл. Винаги съм си мислела, че я правят преди овулация.
Зависи за какво е, но мен ме искаха задължително в първите чисти дни. Има по-добра видимост и ендометриума не е уголемен.
В групата на Калчев във фейса също масово момичета пишат, че са им коригирали матките или други по-сериозни интервенции в кабинета, не в Щерев. Мисля, че завиди от хистероскопа, този в МЦ Сигридов нали е ултра нов и модерен.
Между другото, понеже на 15.04 излиза графика на Сигридов, дали има шанс да ти дадат час ако си с непотвърдена още бременност, тоест само положителни тестове ?
Това звучи доста несериозно. Хистероскопия се прави задължително в операционна, с анастезиолог. Офис да, но корекции по-сериозни е супер рисковано.

# 523
  • Мнения: 356
Момичета, мина моя преглед при д-р Калчев. За първи път бях при него и съм доволна. Хистероскопията ще ми е на 18.05 евентуално, зависи кога ще ми е цикълът този месец. Чак сега осъзнах, че тя ще е няколко дни преди цикъл. Винаги съм си мислела, че я правят преди овулация.
Зависи за какво е, но мен ме искаха задължително в първите чисти дни. Има по-добра видимост и ендометриума не е уголемен.
В групата на Калчев във фейса също масово момичета пишат, че са им коригирали матките или други по-сериозни интервенции в кабинета, не в Щерев. Мисля, че завиди от хистероскопа, този в МЦ Сигридов нали е ултра нов и модерен.
Между другото, понеже на 15.04 излиза графика на Сигридов, дали има шанс да ти дадат час ако си с непотвърдена още бременност, тоест само положителни тестове ?
Това звучи доста несериозно. Хистероскопия се прави задължително в операционна, с анастезиолог. Офис да, но корекции по-сериозни е супер рисковано.
Мда, и аз мислех, че в първите чисти дни, но реално ще е преди цикъл. Хистероскопия с биопсия ще е. Също ще ми е правят в клиниката.

# 524
  • София
  • Мнения: 2 640
Опитайте се да отложите за друга дата. Винаги има шанс да се случи бременност, освен ако не сте с премахнати тръби.

Общи условия

Активация на акаунт