Д-р Иван Сигридов - Тема 4

  • 65 793
  • 904
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 622
За да са по-гъвкави, предписват контрацептиви, които забавят удебеляването на лигавицата.

# 526
  • Мнения: 356
Опитайте се да отложите за друга дата. Винаги има шанс да се случи бременност, освен ако не сте с премахнати тръби.
Не съм с премахнати тръби, но имам мисед януари месец . Ще трябва и този месец да се пазим. Остава ми само това да направя по препоръка на д-р Сигридов. Искам да приключа вече с тези неща и да си започнем опитите.

# 527
  • София
  • Мнения: 622
Опитайте се да отложите за друга дата. Винаги има шанс да се случи бременност, освен ако не сте с премахнати тръби.
Не съм с премахнати тръби, но имам мисед януари месец . Ще трябва и този месец да се пазим. Остава ми само това да направя по препоръка на д-р Сигридов. Искам да приключа вече с тези неща и да си започнем опитите.

Не ти ли казаха да се обадиш, когато ти дойде? С всички, за които знам, че са насрочвали офис ХС, така са процедирали - звъниш на рецепция в първия ден от цикъла (при мен се падна в неделя, та звънях на следващия ден). Цвети ти се обажда с няколко въпроса, ако нямаш противопоказания за противозачатъчни ти назначават Регулон и ти насрочват дата без значение кой ден от МЦ ти се пада.

# 528
  • Мнения: 16
Момичета, на някоя от вас др Калчев да е препоръчвал хранителни добавки от Линда Василева?! Доктора ми Даде ми един тел и каза звънни ѝ за добавки и това е... някоя от вас има ли повече информация относно тези добавки, защото в интернет не откривам информация. Като цяло доктора иска да вдигнем нивата на Вит Д и Вит Б12.
На мен също ми го даде, каза да пия Профекунд, даже не разбрах защо трябва да и звънна. Така и не и се обадих, а си го поръчах в аптеката и до няколко дни трябва да го взема.

# 529
  • Мнения: 421
Здравейте,момичета! Да ви споделя,че съм една от щастливките,на които им се обадиха от МЦ Сигридов за записване на час. Та въпроса ми е следния,да се подготвя ли с някакви изследвания предварително или да нося само това,което имам към момента от всички прегледи преди това?

# 530
  • Мнения: 384
Джорджия, носи това което вече си пускала. Ако имаш цветна снимка също. Така или иначе доктора ще ти даде един списък с изследвания, които трябва да пуснеш в Бодимед и Геника, няма смисъл да ги правиш 2 пъти.

# 531
  • Мнения: 421
Джорджия, носи това което вече си пускала. Ако имаш цветна снимка също. Така или иначе доктора ще ти даде един списък с изследвания, които трябва да пуснеш в Бодимед и Геника, няма смисъл да ги правиш 2 пъти.
Благодаря много! Цветна снимка нямам. Правихме ин витро в Турция,стана от първия път,но тук в бг нещата се объркаха. Но според  доктора в Турция,нямам проблем с тръбите.

# 532
  • Мнения: X
Какво се обърка след Турция ?

# 533
  • Мнения: 421
Какво се обърка след Турция ?
Обърка се това,че тук не знаят какво правят. С кървене и ин витро обикновено те  приемат веднага,а не да не обърнат никакво внимание 10 дни. Слет това да те приемат и 4 дни да не видят наред ли е всичко и да кажат "Ами няма сърдечна дейнисст". Не ми се влиза в подробности,но з мен ин витрото е лесната част. Трудната е след това.

# 534
  • София
  • Мнения: 2 016
Джорджия ще споделиш ли при кой лекар и в коя клиника се случва това?

# 535
  • Мнения: 240
И при мен трудната част идва след ин витрото и положителния тест. И аз имам много тежка загуба. Насочи се към д-р Сигридов, той ще ти помогне. Успех!

Какво се обърка след Турция ?
Обърка се това,че тук не знаят какво правят. С кървене и ин витро обикновено те  приемат веднага,а не да не обърнат никакво внимание 10 дни. Слет това да те приемат и 4 дни да не видят наред ли е всичко и да кажат "Ами няма сърдечна дейнисст". Не ми се влиза в подробности,но з мен ин витрото е лесната част. Трудната е след това.

# 536
  • Мнения: X
Няма такова понятие като лесна и трудна част , като цяло целия процес на зачеване , износване и раждане е сложна част . За жалост и инвитрото не е гаранция че не може да се получи спонтанен аборт ( поради една или друга причина ( увреден ембрион като например ) , Но това че си успяла да се запишеш при Сигридов е страхотно . Дали поне сте правили изследване на ембриона ?

# 537
  • Мнения: 421
Няма такова понятие като лесна и трудна част , като цяло целия процес на зачеване , износване и раждане е сложна част . За жалост и инвитрото не е гаранция че не може да се получи спонтанен аборт ( поради една или друга причина ( увреден ембрион като например ) , Но това че си успяла да се запишеш при Сигридов е страхотно . Дали поне сте правили изследване на ембриона ?
Ами за мен лично наистина ин витрото беше по-лесната част. А като цяло да,няма гаранция за нищо,но предвид това,че ме оставиха да си кървя вкъщи след ин витро в 8 седмица,с пулс го намирам за безотговорно.
А,относно часа за Сигридов си е голям късмет,защото знам колко жени им в много по-тежка ситуация и не вярвах скоро да ми се обадят. Вече бях се отказала за преглед като небременна и мислих за записване на час след втори трансфер.

# 538
  • Мнения: X
Мила виж наистина това че те зарязаха е безотговорно но като човек минал през това с естественна бременност знам че като цяло до 12 седмица си се водиш рисков и никой не дава гаранции . За това те питах дали сте изследвали ембриона след аборт ? Или пид дали е правен на него ? Защото аз имам два такива аборта ( по естествен път ) но това няма значение , защото бяха увредени самире ембриони , тогава матката го иззвърля съответно . В случая заради това че ми се получават такива ембриони прибегнах към инвитро , и сега съм в 7 ма седмица обаче ембриона е след ПиД . Надявам се да няма проблем . днем даже съм при Сигридов за нещо супер ново наречено «Ранна ембрионална морфология » защото преди трансфера не успях изобщо да се вредя

# 539
  • Мнения: 421
Мила виж наистина това че те зарязаха е безотговорно но като човек минал през това с естественна бременност знам че като цяло до 12 седмица си се водиш рисков и никой не дава гаранции . За това те питах дали сте изследвали ембриона след аборт ? Или пид дали е правен на него ? Защото аз имам два такива аборта ( по естествен път ) но това няма значение , защото бяха увредени самире ембриони , тогава матката го иззвърля съответно . В случая заради това че ми се получават такива ембриони прибегнах към инвитро , и сега съм в 7 ма седмица обаче ембриона е след ПиД . Надявам се да няма проблем . днем даже съм при Сигридов за нещо супер ново наречено «Ранна ембрионална морфология » защото преди трансфера не успях изобщо да се вредя
Съгласна съм,че до 12 седмица се води рискува,но ако бяха малко поне взели под внимание,това че съм с ин витро щеше да е добре,на всяка жена може да се случи,не търся вина,исках отношение. Защото сестра ми когато беше бременна прокървя и веднага я задържаха,но в друг град. Не казвам,че и ако бяха ме задържали непременно щеше да се получи.
Затова исках преди втори трансфер да се срещна с док. Сигридов,за да знам ако има друг проблем като теомбофилий и др.да се предприеме нещо,да знам че всичко съм направила,както и в Турция след това док.ми назначи и други изследвания,които се припокриват с тези,които преди изискваше Сигридов,затова реших да отида при него,а да не ходя в Турция за изследвания от сега и то в тази обстановка. Много се надявам да ми помогне.
А на теб ти пожелавам всичко да е наред,една здрава и спокойна бременност,и едно живо и здраво бебче.

Общи условия

Активация на акаунт