Азиатска козметика и грим 20

  • 40 431
  • 756
  •   1
Отговори
# 615
  • Русе
  • Мнения: 681
swetulka, нямам розацея,но кожата ми е чувствителна и получавам зачервявания по скулите.Туширам успешно тези състояния с artemisia,но харесвам повече I'm from mugwort essence.Дава много по-бърз успокояващ ефект и е по-хидратираща.
Топ продукт ми е обаче,тази есенция на TIRTIR
https://www.yesstyle.com/en/tirtir-rosemary-one-essence-150ml/in … ml/pid.1083257444

# 616
  • софия
  • Мнения: 1 212
Emichka, лесно става с англ. митница. Ggbg ще те информират, ако е задържана, после има няколко прости стъпки, вкарваш бар код на пратката(който ggbg са ти дали) и плащаш с он лайн. Просто с кеф и песен си плащаш. Дано го избегнеш все пак.

# 617
  • Мнения: 1 024
Благодаря за отговора. След малко започвам приключението😄 А на английската митница пак ли е 20% като на нашата и горе долу над около каква сума има вероятност да задържат пратката?


Swetulka, в Jolse лесно ли става покупката с дебитна карта? Имам проблем с Pay Pal и не ми дава да платя, а другата опция ми е изписана с йероглифи, но като тръгна да плащам през нея се започва пращане на някакви кодове и пак се стига до там, че има пеоблем и не успявам.

Не знам защо така се получава. Аз преди няколко дни пуснах поръчка с pay pal, по-рано съм плащала с visa.
Засега доставките до Англия с GGBG са без допълнителни такси и е безплатна доставка, както писа Reddish, така, че се бори с jolse да приемат плащане Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 15 мар 2021, 19:36 от Stensfild

# 618
  • Мнения: 1 371
Момичета, като регистрирате пратка в Габиели, кой електронен магазин избирате?

# 619
  • Мнения: 2 031
Някой пазарувал ли е от Stylevana? Има ли значение коя версия на сайта ще се избере за доставката - т.е. ако поръчвам до Ук и избера английската версия по-бързо ли ще дойде или пак си шипват от Корея?

Последна редакция: вт, 16 мар 2021, 17:38 от tiriti

# 620
  • Мнения: 1 371
Jolse ми шипнаха днес поръчката, направена на 12.03. Scream

# 621
  • софия
  • Мнения: 1 212
И моятаааа...
Stuck Out Tongue Winking Eye
А пък едно ebay- че от 20.02 на 09.03 e в Лондон.
Вървят си  нещата, язък за паниката миналата година и трупането като катерици в хралупите. Blush

# 622
  • Мнения: 1 990
Някой пазарувал ли е от Stylevana? Има ли значение коя версия на сайта ще се избере за доставката - т.е. ако поръчвам до Ук и избера английската версия по-бързо ли ще дойде или пак си шипват от Корея?
От Хонг Конг шипват. За UK само от английската можеш да поръчаш.

# 623
  • Мнения: 2 031
Мерси, вече поръчах. Чудя се като шипват от едно място защо са ги разделили на различни сайтове все едно - би имало логика ако имат склад в съответната държава, а те нямат... много странно...

# 624
  • Мнения: 2 450
Момичета,получих си днес пратката от Йес .Явно схемата няма да я разшифровам,защото на етикета пише изпращач Германия,разпределителен център на Хермес Rolling Eyes
Важното е,че пристигна бързо (на 03.03. е шипната и днес е получена) и не ми се налага да плащам нищо,но все пак е странно

# 625
  • софия
  • Мнения: 1 212
Абе, грабвай и не питай! Blush

# 626
  • Мнения: 148
Момичета,получих си днес пратката от Йес .Явно схемата няма да я разшифровам,защото на етикета пише изпращач Германия,разпределителен център на Хермес Rolling Eyes
Важното е,че пристигна бързо (на 03.03. е шипната и днес е получена) и не ми се налага да плащам нищо,но все пак е странно
Супер!!!
А ти я поръча до твой адрес, а не с превозвач.... ако правилно разбрах?

# 627
  • Мнения: 879
И аз днес си получих от GGBG пратката от Jolse през Германия (от 13.02). Сега чакам една и през Англия.
С Advanced snail mucin на Cosrx вече се намазах, ще изчакам малко преди да въведа и Cosrx Good morning gel + Iunik Centella calming гел за лице. Тъкмо до следващата поръчка ще съм въвела тези неща и ще вмъквам серумите.

# 628
  • Мнения: 201
Хайде и аз да се отчета, взех си днес пратката от Йес от пощата директно! А на кашона пише 20 евро... как става тая работа не знам.
Иначе това е пратка от 2 февруари, може би първата от тая вълна поръчки, всичко друго дойде преди нея, чак вече бях забравила какво чакам. Съответно шкафа прелива от тънки тампони за тонер, защото си накупих и от Минисо.
Почти цялата поръчка отива в кутията с резерви, само ще ги нащракам първо за да пиша ревюта.
Прекалено много отворена козметика имам и няма на кого да давам нещата, от които не съм очарована, та съм се запънала да не отварям нищо ново известно време и да се опитам малко да си структурирам рутината. Да видим дали ще издържа...

# 629
  • Мнения: 491
Здравейте, момичета. Напоследък много подкожни пъпки започнаха да ми излизат. На 43 години съм, със суха кожа. Ползвам двойното почистване и продуктите на Pyunkang. Та се зачудих дали нещо с циантела да взема или продукти с киселини. Какво ще ме посъветвате?

Общи условия

Активация на акаунт