Любители на кучета - 112

  • 20 941
  • 772
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
И Арчи като малък на два -три пъти се изпика на леглото. Маркираше ли, не знам... с оцет и аз съм чистила.

Ени,
Скрит текст:
Радвам се, че пак си сред нас. Hug

# 631
  • Мнения: 2 911
TheUnfotgettable малък е още кучо и е нормално да изпитва страх в определени ситуации. Водете го често в среда с много шум и движение, но когато видите че е подплашен не го галете, не го успокоявяйте и не давайте наградки/лакомства. Бъдете уверени и спокойни и вие и кучето ще приеме вашето спокойствие и ще свикне с шума на градската среда. За останалото, което сега те тревожи трябва време, постоянство и обучение. Щом работите и с трвньор значи може и него да питате за насоки. Лабрадорите са енергични кучета, супер лакоми. Лакомията им ще помогне за по-лесното обучение, а за енергията ще трябва да го изморявате доста за да не прави бели у дома.
ТуиГ идвам и аз за баничка 🤪

# 632
  • Мнения: 516
Лека нощ от 🦊. ❤

# 633
  • Мнения: 2 406
Theunfotgettable, ще се справите. Чудесно е, че сте се насочили към треньор. Всъщност не спомена май нищо за неговото мнение, какво учите?
Училището е за вас, не за кучето! Според мен е малко, та то е 5 месечно бебе.В смисъл няма лошо, че се учи, но да не се пренебрегва факта, че е бебешор.
Както Sivi ти е написала лабрадорите са мега енергични!!Аз съм изумена от енергията, която има нашият!На 1г и 1м е.
Доброто куче е измореното куче, така че дано си имате клетка за игра, в която да го пускате.
Много са добри. Моят го лаят, той се радва и също като вашия, иска да играе. Улични кучета избягвам!!
Според мен най-важно ви е да НЕ дърпа! Ще ти е много трудно, ако тегли, от личен опит го казвам(с малко дете съм) Ние също работим в тая посока. С какъв нашийник и повод е? Надявам се не е с нагръдник?

# 634
  • Мнения: 2 630
Сега ще погледна, на мен ми излиза само говеждо. Благодаря ти 😘
От Понеделник 25.01 в Кауфланд 🤔

# 635
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Добро утро!

# 636
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Сега ще погледна, на мен ми излиза само говеждо. Благодаря ти 😘
От Понеделник 25.01 в Кауфланд 🤔

Ехаааа, доста добра оферта.
Това за кой град е, аз съм във Варна??

# 637
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Сега ще погледна, на мен ми излиза само говеждо. Благодаря ти 😘
От Понеделник 25.01 в Кауфланд 🤔

Ехаааа, доста добра оферта.
Естела, разкажи за тази храничка, моля. Още съм в чуденка с Леон. Яде хилс. Трудно откривам от тази, в която няма пиле. В момента пак е на пилешка и е зачервен. Бих я сменила.

# 638
  • Мнения: 2 911
Be_Special не само на 1 год са енергични. 😁 Едното ни служебно е лабрадор на 10 години вече и искам да ти кажа, че въпреки шиповете по гръбнака е някаква фурия. То лакомия, то скачане, то тичане. Направо се чудя защо ги препоръчват като спокойни кучета, за семейства с деца 🤣 Да, лесно се поддават на обучение, ама си кипят от енергия.
Кришка как е юнака? Гледам има си и другарче на разходка.

# 639
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Моите много я харесаха, за първи път я изяждат без да има капризи, това е високия клас на Пурина, пилешкото с ориз са два вида гранули, едната си е твърда, нормална, но другата е по-мека и влажна, високо съдържание на протеини уж, така пише, изходния материал е добър, Не знам, Кришка, ако Леон е алергичен към пилешко можеш да пробваш с говеждото. Пакетът е 1,5 кг, имат и пауч, не са големи количества.

# 640
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ще трябва да пробваме говедждото, значи. Той изяжда всичко, капризи не проявява, ама нали уж гледаме най-доброто за тях...
Да, Сиви, вече си е на игрището Леон. С приятелчетата. Но, гледам е доста резервиран и плах. Пази се. Отбягва по-едрите кучета, бои се да не го бутнат. Това е защото си тича на 3 крака и лесно губи равновесие....

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 2 419
Кришка, пробва ли да стъпва вече?
Моето магаре днес беше ужасно. Малкият ми син отива на гости на батко си и два дни ще съм изцяло дежурна по куче. Ше съм скапана след почивните дни. Simple Smile Но пък освежена от зимните градуси.

# 642
  • под тепетата
  • Мнения: 9 310
Самотен е май Шошо, иланг. От вторник нататък ще е зима.Що го обиждаш детето! Много послушен е даже! Внукът на 3-4 г много рядко да е вървял мирно и кротко до мен, все си подтичваше.
mariat, какво стана с капачката? Ще затваряш ли вече шишето?
 Някой дали ще се разпознае?


Слънчогледка, пропуснала съм да отбележа, че имаш много сладко ангелче с привличащи за щипане бузки Smile
Добре прави Леон, че се пази. Видях, че е вдигнал лапа.

# 643
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Иланг, ами стъпва, но по-скоро рядко...когато се заиграе, когато подскача и забрави.
Другата седмица, ще го водим при ортопеда и се надявам да чуем нещо обнадеждаващо.

# 644
  • Мнения: 1 288
Здравейте, прекрасни момичета Hug
На Кая и предстои трета ваксина в понеделник и си мислехме, че след седмица ще я извеждаме. Но на обезпаразитяването преди два дни ветеринарят е казал, че се прави и четвърта ваксина вече и ще трябва да почакаме още месец с извеждането. На някое кученце правена ли е такава четвърта ваксина?
Иначе пробвахме да я извеждаме гушната, за да свиква с околната среда, но тя трепереше през цялото време. На другия ден като сложихме нагръдника ,тя избяга и се скри, отказваше да дойде при нас, което никога не се е случвало. Да настояваме ли да я извеждаме , въпреки нежеланието и? Притесняваме се, че ако не я извеждаме още един месец, ще стане съвсем асоциална.
Поздрави от Кая Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт