Любители на кучета - 112

  • 20 858
  • 772
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 10 508
В Емаг май я има. Аз от там поръчвам.

Говеждо с ориз, не я искат.

# 616
  • Мнения: 14 766

Не е ли тази?
Пиши в търсачката Purina one и излизат.

# 617
  • Варна
  • Мнения: 10 508
Сега ще погледна, на мен ми излиза само говеждо. Благодаря ти 😘

# 618
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Шошко е като войник бре 😄
Какво не му харесваш🤔 Моя ако е така олеееее, голяма радост ще е 😄

# 619
  • Мнения: 77
Здравейте, имаме мъжки лабрадор на 5 месеца. Също така чакаме бебе почти все момент (в девети месец) 😄 Като цяло ще бъде купон скоро.
Бих искала да потърся съвет и да споделя за някои проблеми с нашето кученце, с които ни е трудно да се справим.
Въпреки че работим с треньор, кучето се дърпа на каишка, върви трудно, или се дърпа напред, или когато сме на оживена улица с коли набива лапи в земята и просто не тръгва. Трябва да е много спокоен и на тиха улица, за да се води без да дърпа. Съответно той расте и това би се превърнало в проблем за мен да го разхождам сама, когато натежи още.
Когато видим друго куче, започва да скача и да се дърпа към него. Проблем са уличните кучета, които го лаят и не са дружелюбни, но нашият кучо не разбира и се хвърля към тях със скимтене, защото иска да играе. Аз се опитвам да спазва дистанция от тях, но той упорито дърпа към тях, а те го лаят. Съответно се тревожа, че мога да го изтърва и да го нахапят. Същият проблем имаме, когато минаваме покрай двор с куче - нашият скача по оградата. Как можем да го избегнем.
Друг проблем - яде всички клечки, които види, отскоро докато го разхождаме в парка, после вечер повръща.
Надявам се, ако някой може да ми помогне в ситуациите, като сподели как се е справил с подобни на нашите проблеми 😊

# 620
  • Бургас
  • Мнения: 5 972
TheUnforgettable
, в този сайт ще намериш тренировки, с които да се справиш с проблемите.
http://doggofriends.com/

Трябва да си търпелива и да имаш в себе си вкусни награди. Така стават нещата. Известно време ще ходиш с омазани ръце, но пък в другия джоб носи мокри кърпи:) Трябва да учиш кучето да се фокусира върху теб и да изпълнява желаното - вървене без дърпане, "погледни ме" и т.н.

За клечките - като видиш клечка, дърпаш и казваш "не". И награждаваш.

# 621
  • тук-там
  • Мнения: 5 666
Кучето, както и бебето, не се ражда нито научено, нито послушно. Около 2 години е обучението на кучв в общо послушание. Има много методологии и за щастие ужасно много информация в нета. Много се изнендавам на подобни въпроси и липсата на подготовка при стопанина за работа с кучето. Няма кой да ви отговори на подобни въпроси с едно изречение. Това е въпрос на системна работа, много време и усилия, посветени на кученцето, какти и в началото много теория за собственика, която трябва да св изчете и асимилира. Желая ви бързо да се отиентирате и да дадете най-добро на вашето другарче! Аз лично работя по системата на мама еми в ФБ. Започнах да чета и да се инфирмирам доста преди наличието на домашен любимец.

# 622
  • Мнения: 2 902
Хибискус същия сироп имаме, но не го давам постоянно. При Виви не е постоянно изпускането. Иначе всичко сме изпрали по няколко пъти - дивани, завивки, матраци 😁

Показвам строени лакомници:

# 623
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Фокус в парче баница

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 16:33 от `ТуиГ

# 624
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 273
ТуиГ дай му беее .

# 625
  • Мнения: 77
Tintina благодаря, ще погледна сайта. Лично според мен има страх от коли, които се движат бързо, защото забелязах че подвива опашка. И другото е, че колкото и да опитваме с наградки, не можем да привлечем вниманието му, когато е превъзбуден от нещо. Ходим и на позитивно обучение за кучета с треньор ( и ще продължим) , който помогна със справяне с много други ситуации в ежедневието, но за съжаление не можем да се справим поне на този етап с тези проблеми. Може и да изисква по-дълго време обучение наистина. Прегледахме ютуб видеа, търсихме информация на доста места. Та затова си позволих да питам и в тази тема. Пък знае ли човек къде ще намери най-добрия съвет 😃😊

# 626
  • Мнения: 2 610
The Unforgettable-Чудя ви се как ще се оправяте с новородено и бебе куче 🤔 . Доста смело! Определено ще ви е трудно, да не ви плаша, но малкото куче иска толкова внимание, колкото и новороденото бебе. До колкото знам аз от познати с лабрадори, за яденето на клечки, и боклуци от улицата ще ви е доста трудно. Всички се оплакват, че много ги влече 😁
А за страха, Тайра също като малка беше така навън-коли, автобуси и всичко де се движи беше много страшно. Преодоляхме го с по-често водене на такива оживени места. Не трябва да отбягвате проблема, а да се "навирате" в него.Излизайте по-често на оживени улици, в пиков час и за седмица ще свикне-сигурна съм! Просто е бебе още и всичко му е интересно и страшно навън. Успех ви желая! 🤞

# 627
  • София
  • Мнения: 84
Издирвам тази храна.


Никъде не я откривам онлайн, ако някоя от вас я е засичала някъде ще помоля за помощ, благодаря.
Има основно Про план, но това е ниския клас и не я харесват моите.
Ах, Шошко е душичка ❤

Дали е нещо такова?
https://vmv.bg/purina-one-mini-dog-active-0-100-puyka-i-morkovi-16910/p

# 628
  • София
  • Мнения: 84
В пълен блясък, той е прекрасен!!!

# 629
  • Варна
  • Мнения: 10 508
Издирвам тази храна.


Никъде не я откривам онлайн, ако някоя от вас я е засичала някъде ще помоля за помощ, благодаря.
Има основно Про план, но това е ниския клас и не я харесват моите.
Ах, Шошко е душичка ❤

Дали е нещо такова?
https://vmv.bg/purina-one-mini-dog-active-0-100-puyka-i-morkovi-16910/p

Не, пазя си опаковката, другия вариант е вече да е сменена с нова. Надявам се да не са свършили в Метро, ако има ще купя повече.

Общи условия

Активация на акаунт