ОСМИ клас 2020/2021 - Осмокласникът се мръщи, тясно му е вече вкъщи!

  • 23 175
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 7 049
Въпреки че по едно време сподели, че май е минал самостоятелно напред по материала. Объркал се. Може ли да си толкова завеян, че да не знаеш какво точно учиш.
Може! Joy
И в 10 клас си все още толкова завеян! Joy

# 751
  • Мнения: 3 491
ТуиГ, има деца в 10 клас, които при сготвено ядене ще стоят гладни, защото не могат да го стоплят и да си го сипят, а ти се ядосваш, че объркал как се меси хляб.

# 752
  • София
  • Мнения: 3 561
Спокойна съм - моят поне гладен няма да остане. Прави най-яките бургери, които съм яла - като всичко от питките до кюфтета прави сам.

# 753
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
И аз съм оптимист.  Във връзка с разговора тук за детерминанти и дискриминация, реших да питам девойчето у дома знае ли това дали се яде или се пие. Щото, нали, тя е зле с математиката, та да подхвана и аз с викането. И то ми отговори с формулата и с изречението "То от дискриминанта зависят всички задачи от квадратни уравнение". Довечера ще сипя и на мен и на нея! Алелуя!

Преди доста време останала съвсем сама у дома, решила да си прави сандвич. Имахме само мортадела със чушки и маслини. ИАни обяснява, че си направила сандвич със шунка. На въпроса ми от къде шунка? - тя си била чистила маслините и чушките от мортаделата...

# 754
  • София
  • Мнения: 9 110
Момичета, предложете заглавия за новата тема.
Докато някой не напише нещо, не мога да цитирам първия пост и да пусна нова тема, понеже последният пост бил мой Stuck Out Tongue Scream . Та моля някой да напише каквото и да е на първо време Innocent .

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 12:18 от zazu1

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Преди доста време останала съвсем сама у дома, решила да си прави сандвич. Имахме само мортадела със чушки и маслини. ИАни обяснява, че си направила сандвич със шунка. На въпроса ми от къде шунка? - тя си била чистила маслините и чушките от мортаделата...
О, хахахаха 🤣🤣🤣🤣,душица
Моят синковец е с две леви, в неговия случай десни, ръце, но знае, че трябва да се научи да готви. Сам ще си реши кога. Иначе, поне се научи да си сипва и да си стопля храната, 😅. Той обича много кисело мляко и когато няма какво да яде, изяжда едно бурканче, та гладен няма как да си остане при никакво положение.
Днес нещо са ги натиснали и при нас, по мат го изпитвали, по френски контролно, доволен е. Аз също съм оптимист за връщането от срок втори, вируса мина през много хора и си е нормално да забави ход, като се сложи ваксината, горе долу мисля, че ще е спокойно. Друг е въпроса, че паникьорите ги е страх да отпуснат нещата и няма как да се разбере, но карай. Иначе, затягането в Европа е абсолютно логично, всички си имат план  до юни трябва да са ваксинирани, нормално е да затегнат сега да не изтърват на финалната права. Тук, обаче, няма да има достатъчно ваксини, отделно вируса си се понаигра доста спокойно, имайки предвид броя на населението, та изобщо не мисля, че ще имаме кой знае каква 2 вълна. Хеле пък свързана с връщането на децата в училище.

# 756
  • София
  • Мнения: 9 110
Момичета, нова тема Relaxed .
Заглавието подлежи на промяна през следващите 24 часа:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1294550

Общи условия

Активация на акаунт