Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 8

  • 60 844
  • 748
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 744
Здравейте!
Има ли някой със запазен час при д-р Чавеева за следващата седмица?

# 586
  • Мнения: 2
Здравейте мами,

Интересува ме ситуацията по време на Covid + раждане. За момента съм изключително доволна от проследяването си там - съвсем навременна и адекватни решения се взимат и това носи спокойствие, но на прегледите таткото не го пускат. Разбираме ситуацията и се съобразяваме, но ме интересува как седят нещата при раждане? При нормален престой 3 дни, позволяват ли на таткото да види бебето и майката? Има ли мама със скорошен опит? Сега със зелените сертификати дали има разлика?

Благодаря ви предварително!

# 587
  • Мнения: 685
Някой знае ли какво се случва с д-р Михайлович. Отворих сайта да си запазя час и няма график нито за ноември, нито за декември?

# 588
  • Мнения: 1 211
Здравейте мами,

Интересува ме ситуацията по време на Covid + раждане. За момента съм изключително доволна от проследяването си там - съвсем навременна и адекватни решения се взимат и това носи спокойствие, но на прегледите таткото не го пускат. Разбираме ситуацията и се съобразяваме, но ме интересува как седят нещата при раждане? При нормален престой 3 дни, позволяват ли на таткото да види бебето и майката? Има ли мама със скорошен опит? Сега със зелените сертификати дали има разлика?

Благодаря ви предварително!

Здравейте, раждах лятото в Щерев и ще ви кажа как стояха нещата тогава, не вярвам да има промяна. Когато ме приеха за раждане беше нощ и бащата остана с мен в коридора докато се реши, че ще ме приемат. И повече не е влизал в Болницата до изписването. Не го допускат нито на раждането, нито по време на престоя в Болницата. Ако искате да ви донесе нещо, се дава на охраната и ви донасят желаното. Много е неприятно, но се преживява. Аз лично не бих сменила болницата заради това, бях много доволна от раждането и грижите. А и май навсякъде е така. Питах тогава дали има значение, че таткото е ваксиниран, казаха ми че няма. На самата майка се прави антигенен тест при приемане. Това е. Ако имате други въпроси за раждането в Щерев ми пишете лично да не разтягаме темата.

# 589
  • Мнения: 41
Мен ме изписаха в неделя.До изписването таткото не е идвал на свиждания и не беше виждал бебето!Честно казано подкрепям тази им политика,все ще издържите 3 дни...😉

# 590
  • Мнения: 111
Някой знае ли какво се случва с д-р Михайлович. Отворих сайта да си запазя час и няма график нито за ноември, нито за декември?

Вероятно за ноември вече няма часове, а за декември още не си е подал графика. Би трябвало скоро да има график за декември

# 591
  • Мнения: 21
Здравейте, може ли  препоръка за репродуктивен специалист в клиника Щерев?

# 592
  • Мнения: 46
Здравейте, за лабораторията трябваше ли да се запазва час или е без запазване  ??

# 593
  • София
  • Мнения: 11 764
Здравейте, за лабораторията трябваше ли да се запазва час или е без запазване  ??

Без запазване е

# 594
  • Мнения: 2
Здравейте! Какво е необходимо за престоя в болницата по време на раждане? Кога дават списък?

# 595
  • Sofia
  • Мнения: 221
При подписване на документите за раждане, ще Ви дадат листче с необходимите неща - лична карта, картон и лични вещи (козметика, зарядно за телефон, бельо, джапанки, дрехи за изписването).

# 596
  • Мнения: 46
Здравейте, може ли някой с пресен опит да каже каква е цената на БХС прегледа .

# 597
  • Мнения: 374
Септември беше 160 лв

Здравейте, може ли някой с пресен опит да каже каква е цената на БХС прегледа .

# 598
  • Мнения: 46
Септември беше 160 лв

Здравейте, може ли някой с пресен опит да каже каква е цената на БХС прегледа .
А в тази цена включено ли е кръвното изследване което се прави?

# 599
  • Мнения: 374
Да, 65 лв кръвни изследвания и 95 лв  прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт