Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 8

  • 62 185
  • 748
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 22 989
Също така, всички изследвания да са прегледани от лекаря и да са одобрени от него, за да се появят в системата и вие да ги виждате. Поне при мен беше така, когато се преглеждах при д-р Певтичев. След като ги одобреше и той и сме ги коментирали ги виждах и аз в системата. Simple Smile
При мен не е така.😀 Ходя при доктор Александров.

# 196
  • Мнения: 2 243
Да да, явно си зависи от самия лекар и как си процедира той. Д-р Певтичев определено беше много стриктен Simple Smile

# 197
  • Мнения: 130
На въпроса за почерпката - някои казват, че това не си струва, но от самото отношение бях толкова доволна,  че няма как. Една голяма кошница само с опаковани неща и картичка оставихме за отделението, за доктор Минчев и доктор Валериева, които ми правиха операцията си им оставих отделно пак с картичка. Оставих ги на рецепцията при самото изписване.

# 198
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, какво ще кажете за доктор Даниела Савова?
Изглежда ми много мила и дружелюбна от визитката в сайта, но прочетох доста негативни мнения...
Благодарение на д-р Савова и рабира се, стриктното спазване от моя страна на всички инструкции, сега очаквам близнаци (момче и момиче) от първи опит инвитро.
В интерес на истината съм стояла дълги часове, в продължение на близо две години пред кабинета и, и често съм се питала "Струва ли си?". Последният път, бях на косъм да си тръгна и никога да не се върна, но се радвам че останах. В този ден, тя ми каза, че няма какво повече да чакаме и стартирахне процедурата по инвитро.
След като установихме бремеността, продължих да се следя при нея до 30г.с. След което се насочваш съм специалист, при който искаш да родиш.
Тя е изключителен професионалист, много зает и като такъв "няма нерви" да отговаря на "глупави въпроси". Не го е казала, рабира се, но го е показала. Simple Smile
При нея, трябва стриктно да изпълняваш всичко което ти каже, без много въпроси. Определено знае какво прави, но на мен лично ми е тежало, че не мога свободно, чисто човешки да говоря с нея.
Ако целта ви е само бременост - Тя е точния човек. Но ако имате нужда от повече общуване - може да разгледате и другите специалисти.
Една вметка. Това е лино мой опит и мнение. Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 17:11 от ***Dilyana***

# 199
  • Мнения: 84
Момичета как стои в момента ситуацията при раждане. След две седмици трябва да се срещна с анестезиолог и кардиолог, предварително ли си записвам час за тях. Преди или след прегледа ми при моя АГ трябва да мина при тях? Също така ме интересува, скоро родилите мами в болницата, има ли стелизатори, или да си нося моя. Бащата вижда бебчето чак на изписването, все още ли е така. За естествено раждане, ПСР или кръвен тест правят при постъпване в болницата?
Благодаря предварително!
За първи път ще раждам, но нямам познати раждали в ковид време Simple Smile

# 200
  • София
  • Мнения: 22 989
Моята консултация с анестезиолог и кардиолог беше на 08.04. Първо бях на тонове, после на преглед, после попълвах документите и чак тогава при тях. При естествено раждане и спешно секцио май правян антиген ( но тук не съм сигурна). Таткото вижда бебето на изписването, да, не пускат никой друг тогава освен ако няма по-голямо детенце, аз попитах изрично, че имам дъщеря на 5 г.

# 201
  • Мнения: 44
Здравейте, да попитам колко време отнема попълването на документите?

Моята консултация с анестезиолог и кардиолог беше на 08.04. Първо бях на тонове, после на преглед, после попълвах документите и чак тогава при тях. При естествено раждане и спешно секцио май правян антиген ( но тук не съм сигурна). Таткото вижда бебето на изписването, да, не пускат никой друг тогава освен ако няма по-голямо детенце, аз попитах изрично, че имам дъщеря на 5 г.

# 202
  • София
  • Мнения: 22 989
Здравейте, да попитам колко време отнема попълването на документите?

Моята консултация с анестезиолог и кардиолог беше на 08.04. Първо бях на тонове, после на преглед, после попълвах документите и чак тогава при тях. При естествено раждане и спешно секцио май правян антиген ( но тук не съм сигурна). Таткото вижда бебето на изписването, да, не пускат никой друг тогава освен ако няма по-голямо детенце, аз попитах изрично, че имам дъщеря на 5 г.
Не съм засичала точно, но поне 15, 20 минути мисля, че имаше. Уж има жена, която ти помага, но непрекъснато им звънят по телефона, мен ме оставиха сама да попълвам. Почти всичко съм попълнила- те ми казват не пиши дати, много на време се сетиха. 🤣 Забелиха си ги де. Също така забравих да напиша, че след попълването ми направиха електрокардиограма в същата стая и след това отидох при кардиолога.

# 203
  • Мнения: 44
А тези документи не се попълват при кардиолога, а при сестра?
Извинявам се, много съм незапозната с това, а утре от 9 съм на Тонове и от 10 са ми тези консултации и незнам какво да очаквам..

Здравейте, да попитам колко време отнема попълването на документите?

Моята консултация с анестезиолог и кардиолог беше на 08.04. Първо бях на тонове, после на преглед, после попълвах документите и чак тогава при тях. При естествено раждане и спешно секцио май правян антиген ( но тук не съм сигурна). Таткото вижда бебето на изписването, да, не пускат никой друг тогава освен ако няма по-голямо детенце, аз попитах изрично, че имам дъщеря на 5 г.
Не съм засичала точно, но поне 15, 20 минути мисля, че имаше. Уж има жена, която ти помага, но непрекъснато им звънят по телефона, мен ме оставиха сама да попълвам. Почти всичко съм попълнила- те ми казват не пиши дати, много на време се сетиха. 🤣 Забелиха си ги де. Също така забравих да напиша, че след попълването ми направиха електрокардиограма в същата стая и след това отидох при кардиолога.

# 204
  • София
  • Мнения: 22 989
Да, при сестра, не се притеснявай- през цялото време те насочват къде да отидеш и какво да правиш. Simple Smile

# 205
  • Мнения: 44
Да, при сестра, не се притеснявай- през цялото време те насочват къде да отидеш и какво да правиш. Simple Smile


Благодаря ви!!! 🥰

# 206
  • София
  • Мнения: 22 989
За нищо! Simple Smile

# 207
  • Мнения: 53
Здравейте,
Някой може ли да даде актуално мнение за д-р Васил Калев?
Другият ми въпрос е кога се прави тази консултация/преглед, в която се определя дали имаш медицински показатели за секцио и как всъщност протича тя? Ако има разминавания между мненията на следящия АГ и д-р Григорова (мисля, че от нея се извърша този преглед) какво се случва?
Благодаря за отговорите и съжалявам, ако някъде го има коментирано това.
Успешен и усмихнат ден на всички! Heart

# 208
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте,
Някой може ли да даде актуално мнение за д-р Васил Калев?
Другият ми въпрос е кога се прави тази консултация/преглед, в която се определя дали имаш медицински показатели за секцио и как всъщност протича тя? Ако има разминавания между мненията на следящия АГ и д-р Григорова (мисля, че от нея се извърша този преглед) какво се случва?
Благодаря за отговорите и съжалявам, ако някъде го има коментирано това.
Успешен и усмихнат ден на всички! Heart
Здравей,
Аз ще мога само частично да ти отговоря на въпросчетата.
Първата ми ФМ беше при д-р Калев. Беше много мил и обяснителен. Аз очаквам близнаци, и едното не беше в настроение за снимки, но той беше много търпелив и позитивен. Помоли ме няколко минути да поседя в коридора и след това ме повика да пробваме пак. Общото ми мнение е много положително.

Относно въпроса с преценката за секцио и д-р Григорова и мен мен интересува и ще следя с интерес.

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 11:21 от ***Dilyana***

# 209
  • София
  • Мнения: 22 989
Обяснява доктор Калев, ама ме върна първият път, че било рано и не се виждало добре. На следващия ден отидох в друга клиника, в която дори преброиха фалангите на пръстите. Мисля, че в Щерев просто не им е чак толкова добра апаратурата, колкото на някои други места.
За доктор Григорова- май, каквото тя реши- това е. 😀
Аз бях и при нея ( не съм сигурна защо). Имам секцио преди 5 г и моят доктор ме пита естствено ли искаш и аз казах-да. Минали са доста години и по принцип не е проблем да се опита поне, но все пак реши да ме прати и при нея. С мен се държа изключително любезно, за разлика от със специализинтката си, с нея беше доста високомерна. Прегледа ме, пита ме разни неща, мериха ми таза ( незнайно защо, защото видимо си е голям 😀), пита какво е моето мнение и каза, че може да се опита естествено. Та моят случай не е много типичен, защото при нея обикновено ходят жени, които искат или смятат, че се налага секцио.

Общи условия

Активация на акаунт