Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 8

  • 62 333
  • 748
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 23 041
А да попитам в момента изобщо носи ли се/ приема ли се почерпка?

# 181
  • Мнения: 2 585
Здравейте, какво ще кажете за доктор Даниела Савова?
Изглежда ми много мила и дружелюбна от визитката в сайта, но прочетох доста негативни мнения...

# 182
  • Мнения: 41
Аз забременях благодарение на д-р Савова.Много е натоварена,постоянно тича по коридорите,събота...неделя винаги е там. Понякога не  е в настроение и може да ти се поскара, но ако и се довериш и я слушаш ще бъдеш доволна.❤Зависи за какво сте се насочили към нея,аз забременях инвитро...първи опит!

# 183
  • Мнения: 1 144
Здравейте, какво ще кажете за доктор Даниела Савова?
Изглежда ми много мила и дружелюбна от визитката в сайта, но прочетох доста негативни мнения...
Подкрепям напълно горното мнение. И аз в момента съм бременна в 11+2 г.с. (надявам се и до успешен финал) благодарение на д-р Савова от първи опит инвитро. Единствения недостатък е, че се чака много пред кабинета, така че се заредете с търпение.

# 184
  • Мнения: 148
А да попитам в момента изобщо носи ли се/ приема ли се почерпка?

То толкова бързо изпращат сега, че май по-добре на прегледа на 40тия ден. Поне за доктора , за акушерките и на мен ми е интересно дали приемат сега. Също ми е чудно и дали се ражда с маска...

# 185
  • София
  • Мнения: 23 041
Ами аз четвъртък бях 3 часа в болницата. 🤣 И хванах почти на цяло едното изписване, не видях почерпка, но може да съм изпуснала. Бяха донесли подаръци за доктора и една акушерка. Иначе се позастояха в малкото фоайе, но бяха последни за деня и може би за това не са им давали зор.

# 186
  • Мнения: 41
Здравейте, какво ще кажете за доктор Даниела Савова?
Изглежда ми много мила и дружелюбна от визитката в сайта, но прочетох доста негативни мнения...
Подкрепям напълно горното мнение. И аз в момента съм бременна в 11+2 г.с. (надявам се и до успешен финал) благодарение на д-р Савова от първи опит инвитро. Единствения недостатък е, че се чака много пред кабинета, така че се заредете с търпение.

Това с чакането е показателно за професионализма и(поне за мен) и за това не сметнах за нужно да го споменавам🙂не е приятно,но си заслужава!Успех!🍀🙂

# 187
  • Мнения: 1 278
Аз си чакам с кеф - отивам сутринта в 08:30 за първи час, хапвам кроасани в кафенето и пия кафенце, после си слизам и си чакам доволно. До към 10 и 30-11 съм приключила Simple Smile  Или записвам късен час в четвъртък и отивам след работа. За да ми е спокойно предупреждавам на работа,че няма да ме има половин ден.
Нямам търпение за следващия преглед Heart

# 188
  • Мнения: 29
Здравейте, какво ще кажете за доктор Даниела Савова?
Изглежда ми много мила и дружелюбна от визитката в сайта, но прочетох доста негативни мнения...

Савова е добър лекар и е помогнала на много хора, аз съм пациент на клиниката отдавна, но бях при друг лекар. Избрах Савова след като се наложи смяна, но определено не е моята докторка. Направи ми инсеминация, но много ме претупа. Естествено резултата е негативен. А у нас с мъжа ми остана впечатлението, че сме просто едни касички. Е сменихме клиниката след този случай. Успех

# 189
  • Мнения: 1 144
Аз самата също нямам проблем с чакането, не съжалявам за нито една минута прекарана пред и вътре в кабинета, но последните няколко пъти всеки път има някоя изнервена чакаща девойка, която се възмущава, че часа ѝ е бил за преди 10 мин, а още не е влязла.
Та и затова го споменах. По-добре човек да е подготвен и после да не напряга обстановката пред кабинета.

# 190
  • Мнения: 858
Моят опит със Савова е доста негативен. Ходих на повече от 10 прегледа в различни дни от цикъла. На нито един преглед не успя да види на ехограф, че имам хидросалпингс (за справка в друга клиника още на първия преглед го потвърдиха). Всеки преглед при нея е 70лв. с ехограф, 50лв. без ехограф. Чакала съм по 5 часа - не си заслужава. Тя поема по 30-на пациентки на ден като на всяка отделя до 10 минути. Извинете, ама за 10 Мин. да ми каже да си пия противозачатъчните...няма смисъл. Тя за съжаление е повече търговец, отколкото лекар. Преди години е била коренно различна - по думи на две мои близки, които имат дечица благодарение на нея. Сега вече я интересуват повече парите. Всеки път срещах жени, коя с 5-ти, коя с 3-ти опит инвитро... Съжалявам за дългия пост, но след като отидете ще можете да прецените дали е вашият лекар. Както недоволни, така има и много доволни нейни пациентки.
Успех!

# 191
  • Мнения: 110
Момичета здравейте искам да попитам знаете ли до колко време излиза резултата от цитонамазка и мкробиология? Преди седмица горе долу бях при д-р Арабаджи на преглед и от тогава чакам резултати и все още няма...

# 192
  • София
  • Мнения: 11 779
Момичета здравейте искам да попитам знаете ли до колко време излиза резултата от цитонамазка и мкробиология? Преди седмица горе долу бях при д-р Арабаджи на преглед и от тогава чакам резултати и все още няма...

3 дни за микробиология + около седмица за цитото

# 193
  • София
  • Мнения: 23 041
Явно имат някакви промени. Като бях миналата седмица до лабораторията обясняваха, че трябва всички изследвания да са готови, за да станат видими в системата. Така че може микробиологията да е готова, но цитонатамазка да не е и за това да не можете да ги видите.

# 194
  • Мнения: 2 244
Също така, всички изследвания да са прегледани от лекаря и да са одобрени от него, за да се появят в системата и вие да ги виждате. Поне при мен беше така, когато се преглеждах при д-р Певтичев. След като ги одобреше и той и сме ги коментирали ги виждах и аз в системата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт