Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 8

  • 62 549
  • 748
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 23 095
И след 3 работни дни, за да е сигурно, че ще е готов.

# 166
  • Мнения: 44
Благодаря ви!

И след 3 работни дни, за да е сигурно, че ще е готов.

# 167
  • Мнения: 28
Здравейте,мами!Имам въпрос относно болничните.Всеки лекар ,който следи бременност може да издава болничен нали?И също всеки месец той се заплаща ли? Не съм много на ясно ,защото преди съм се следила на друго място и не съм плащала за болничен лист.
И въпрос към мамите ,които са се следили с пълен пакет,доволни ли сте?
Благодаря много!

# 168
  • София
  • Мнения: 23 095
Би трябвало всеки да може да издаде. Първият е безплатен, после за всеки се плаща по 20 лв, като 45 дневният също е безплатен.

# 169
  • Мнения: 286
Здравейте,мами!Имам въпрос относно болничните.Всеки лекар ,който следи бременност може да издава болничен нали?И също всеки месец той се заплаща ли? Не съм много на ясно ,защото преди съм се следила на друго място и не съм плащала за болничен лист.
И въпрос към мамите ,които са се следили с пълен пакет,доволни ли сте?
Благодаря много!
Всеки лекар може да издава болничен и да, всеки болничен се заплаща, без 45-дневният. Аз бях с оптимален пакет и съм доволна. Даже ми останаха тонове и след раждането, следящото ме АГ, ми пусна безплатно цитонамазка като използва оставащите тонове.

# 170
  • Мнения: 44
Здравейте,
Извинявам се ако въпросът се повтаря.
Какво трябва точно да се носи и приготви за родилното освен:
- Лична карта
- Направление за хиспитализация - от кого се взима от Личния лекар или от медицинския център?
- Лична амбулаторна карта
- Тоалетни принадлежности
- Бельо
- Дрехи за мен и бебка за изписването
- Лична помпа при желание
- Книга - по желание
- Зарядно, слушалки

Ясно ми е, че нещата по желание могат да са много, но кое би ми било най - необходимо? Виждам много списъци, но са за други болници и знам, че всички те се различават.
Благодаря!

# 171
  • София
  • Мнения: 23 095
Ако си се следила там не ти трябва направление. При наличие на брак- копие на акта за граждански брак. Бих добавила и джапанки.

# 172
  • Мнения: 826
Въобще не искат копие на граждански брак.
Тази информация се подава служебно. Най-много да поискат ЕГН на бащата и това е.
Направления си издават на момента, ако е следена бременността там.

# 173
  • София
  • Мнения: 23 095
Значи са толкова и компетентни или пък е нещо ново. Информацията ми е изключително прясна от гише информация.

# 174
  • Мнения: 44
Значи са толкова и компетентни или пък е нещо ново. Информацията ми е изключително прясна от гише информация.



Благодаря ви!

# 175
  • София
  • Мнения: 646
Здравейте, има ли майки раждали ВБАК в Щерев? ще се радвам да споделите отзиви от самото раждане, акушерките и лекарите.

# 176
  • София
  • Мнения: 2 359
Здравейте, има ли майки раждали ВБАК в Щерев? ще се радвам да споделите отзиви от самото раждане, акушерките и лекарите.

Миналата година юни родих. 6 години от секциото. Кръшкова беше лекаря, не съм очарована, но тя не беше и следящия ме лекар. Обаче за Христина Сурчева мога да кажа само хубави неща, добре че беше тя, за да мине по-леко 🙂 имам шевове, но пък възстановяване беше песен сравнение със секциото.

# 177
  • София
  • Мнения: 23 095
Здравейте, има ли майки раждали ВБАК в Щерев? ще се радвам да споделите отзиви от самото раждане, акушерките и лекарите.
На мен тепърва ми предстои и ще опитаме естествено, пък каквото стане. 😀 Секциото беше преди 5 г.

# 178
  • Мнения: 1
Здравейте, имате ли някакви впечатления от д-р Коновалова?

# 179
  • Мнения: 290
Здравейте, имате ли някакви впечатления от д-р Коновалова?

Имам прекрасни впечатления от д-р Коновалова! За мен тя е най-добрия АГ. Ходех на прегледи при нея и благодарение на нея забременях. Следеше бременността ми и благодарение на нея успях да износя и родя моята дъщеря. Цял живот ще съм ѝ благодарна за това, което направи за нас. ❤️

Общи условия

Активация на акаунт