Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 8

  • 60 862
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 578
Има кабинет от който се вземат болничните листа. Лекаря им пише мейл колко да е дълъг болничния, те го издават и ви го вписват в амбулаторната книжка. Питайте на регистратурата на кой етаж е, че не си спомням. И да,може да се наложи да повисите пред него.

# 676
  • София
  • Мнения: 22 947
Обикновено се чака, не защото има много хора, а защото жената, която ги дава почти винаги е в другата стая. ( поне при мен така се е случвало) При положение, че болничен може да се вземе само в определени часове, това много ме изнервяше.

# 677
  • София
  • Мнения: 275
Аз го взех миналия месец, на третия етаж се ходи, между 12 и 14 часа. Трябва предварително да си занесете личната амбулаторна карта, попълваше се и декларация, че не са използвани повече от 6 месеца болничен.

# 678
  • Мнения: 91
Аз го взех миналия месец, на третия етаж се ходи, между 12 и 14 часа. Трябва предварително да си занесете личната амбулаторна карта, попълваше се и декларация, че не са използвани повече от 6 месеца болничен.
Да разбирам ли че трябва директно там да ходя, или следящият ме лекар им пише нещо?

# 679
  • София
  • Мнения: 2 014
Следящият АГ пише в досието ви и те го издават. Оставяте си на регистратурата картона.

# 680
  • София
  • Мнения: 275
Бях на преглед в деня, в който трябва да се издаде 45-дневния болничен, тогава оставих и картона. След два дни ми казаха, че мога да отида да си взема болничния.

# 681
  • Мнения: 111
Могат също така да го пратят по Еконт, но поне аз не получавах известия от Еконта кога да го си го взема ( поръчвах до техен офис, не до вкъщи). Отнема 2-3 работни дни да го оформят и да го пуснат.

# 682
  • Мнения: 44
Здравейте,
някой дали може да ми даде личния тел. на д-р Кръшкова?

# 683
  • Мнения: 91
Привет отново Simple Smile След питанката за процедурата по получаването на болничен - имам нов въпрос Simple Smile Каква е процедурата в болницата при припознаване на детето (с таткото нямаме брак). Подпитах следящата ме, но тя каза че акушерките ще ми обясняли при раждането. Аз обаче се чудя нещо предварително трябва ли да набавя като документи... И само таткото ли предоставя нещо, или и аз трябва да се разхождам по нотариуси? Чела съм, че има болници, в които таткото попълва каквото е нужно като декларации и не се занимава с нотариуси, но не знам дали Щерев е сред тези болници? Ще съм благодарна на скорошни впечатления на някоя мама Simple Smile

# 684
  • София
  • Мнения: 2 014
Таткото отива при Нотариус , който заверява декларацията . После тя се дава в родилното. Нотариуса има готови бланки. Нищо не правиш ти.

# 685
  • Мнения: 91
Таткото отива при Нотариус , който заверява декларацията . После тя се дава в родилното. Нотариуса има готови бланки. Нищо не правиш ти.
Много благодаря!

# 686
  • Мнения: 408
Здравейте, искам да попитам някоя бременна мама ползвала ли е Аква сектора във Щерев и какви са ви впечатленията от него?
Аз ходя на йога за бременни,  но ми се иска да пробвам и водната гимнастика.
 Благодаря, спокоен ден от мен

# 687
  • София
  • Мнения: 2 014
Това не е част от Щерев, външна фирма го държи. Имат си отделен сайт.

# 688
  • Мнения: 408
Това не е част от Щерев, външна фирма го държи. Имат си отделен сайт.
Да, наясно съм че е друга фирма. Но аква сектора е там, както и йогата за бременни. Аз питам някой, който е бил там.

# 689
  • Мнения: 420
Здравейте на всички,

Преди няколко месеца родих секцио в Щерев.

Наложи ми се да ви видя епикризата и установих, че имам такава само за бебето, а за мен не.

Реално при изписване са ми дали единствено епикризата на бебето, нищо друго като документ, тоест няма такава и за мен.

Някой друг с такъв проблем и съвети как се процедира?

Благодаря! Simple Smile

Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт