Любители на Котки - Тема 154

  • 26 639
  • 743
  •   1
Отговори
# 630
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Котарака на майка ми има вид дерматит. Един - два пъти годишно, така ближе някои места, че козината пада и прави ранички. Маже го с крем, дава витамин Е, бият му някаква инжекция и докато не му мине, котарака ходи с пуловерче плетено по баба, за да не го ближе и разчесва. После минава и козината расте. Обикновено пролет и есен му се получава. То там е патологичен случай. Колкото майка ми никога не ме е гонила с лъжицата, толкова зорлем храни тоя котарак, че освен всичкото е и злояд. Представете си картинката - баба гони котарак в плетено пуловерче, с лъжицата да го храни 🤣🤣🤣

# 631
  • Мнения: 4 706
❤❤😆 ох, приказно е! Ако имаш някаква снимка на котарака или пуловерчето, моля сподели  Simple Smile

# 632
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Ох, не е за смях, но умирам. Joy

# 633
  • Мнения: 15 232
Не е за смях, но така е описано, че няма как да остане човек сериозен.
Особено това - баба гони котарак в плетено пуловерче, с лъжицата да го храни . Joy

# 634
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Нямам снимки. Майка ми е във Варна, аз в Елена. Ама ще я накарам да го облече и снима 🤪 Зимата тоя котарак е облечен и завит, щото баба не пуска много отопление .
И на името ще се смеете, понеже е бял като го взе и мислеше че е женско, го кръсти Блонди. Ама сега е Блондьо 🤣🤣🤣
Казвам ѝ - оплети нещо на внука ти за спомен - не! Праща купен пуловер, а на Блондьо плете!

# 635
  • Варна
  • Мнения: 25 252
По врата мисля най-много се чеше. И тя беше минала на диета без пилешко. Ще потърся тази добавка.
Доня,
представих си го образно hahaha Между другото и Бетито съм я виждала завита с плетени жилетки Joy

# 636
  • София
  • Мнения: 16 199
О, боже! Като знам мен как ме сърби кожата от всякакви плетени пуловери (от вълнени най-много), си представям Блондьо какво изпитва...

# 637
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
О, боже! Като знам мен как ме сърби кожата от всякакви плетени пуловери (от вълнени най-много), си представям Блондьо какво изпитва...
Търпи милото, де ще ходи 🤪 Едва ли е чиста вълна, ще вземе да го боцка, съвсем да се разчеше. Ама така е, едно време баба внуци не гледа и сега се фиксира над Блондьо.

# 638
  • Мнения: 1 622
Месечинка, и Аз се чеше предимно по бузите и вратлето. Но тя така се е била разчесала, преди да я вземем, че на няколко места вече няма козина и не и расте.

# 639
  • Варна
  • Мнения: 6 321
И на Милето дадох проба, фекална, днес. Всичко е точно! Няма паразити.
Другата седмица имам час с ветеринар  да обсъдим нашироко хранителния режим на Женя.
Мила си беше свалила малко козина от врата заради чесане, но сега е добре.

# 640
  • Мнения: 5 300
Днес пак бях при Пантичко, та нова порция снимки. 🤣

"Оф, няма отърване от тая..."

# 641
  • София
  • Мнения: 3 483
Ох, колко обичам да целувам очертани розови котешки нослета. Ивекс, много хубаво това Ушато момче! 😻
 На мен се падна да целувам черно носле ❤

Блеки не може да се наспи, откакто се прибрахме снощи



А това до дупето му е мишка- баба му му я оплете 🤣

# 642
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Ей тия баби бе 🥰🤣🤣🤣

# 643
  • София
  • Мнения: 13 160
Да ви покажа един рибар, който освен пуловер, си има и ушанка. Wink

https://www.facebook.com/tassagency/posts/3973785012690562

https://mir24.tv/amp/news/16444857/rybolov-simba-primorskii-kot- … -v-shapke-ushanke

# 644
  • Мнения: 7 856
И както пише - котаракът с шапка-ушанка е руската версия на Котаракът с чизми Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт