Имена за близначки

  • 8 590
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 12 180
Магдена, и у нас никога не са се празнували именни дни, ама щерката изведнъж реши, че й е важно да го отбелязвал.Тя е родена и втората половина на юни, не може да почерпи в училище за РД чак до 7 клас и може би затова. За късмет има на 28.10 имен ден. Две години черпи, ама всеки път я питат да няма рожден ден. А първото й име беше на голям празник, та можеше да й измисля друго пак на този празник, но понеже не ми е било важно условие това й избрах Лъчезара. Пък то какво стана, тя реши, че й е важно.
Казвам моята гледна точка, предвид, че другите три деца, особено първите близнаци имат на големи дати, Катерина също се помни, на Аделина, Евелина или Елеонора може да й стане тъпо, че единственият едноличен празник какъвто се явява именния ден при близнаците е незабележим на фона на останалите трима в семейството. На мен поне би ми било тъпо, знам ли🤔.
Иначе да, ако се потърси на повечето имена ще се намери/ нагоди дата, ама доколко другите ще се сещат?
Затова казвам, че София ще е равностойно на Катерина, Анджела и Кристиян.

# 151
  • София
  • Мнения: 1 143
От новите предложения ми харесва Аделина.

# 152
  • Мнения: 13
Много ви благодаря отново. Аз съм зодия стрелец и съм адски нерешителна, затова вашата помощ и мнение ми е от голяма полза!

# 153
  • Варна
  • Мнения: 1 787
Много ви благодаря отново. Аз съм зодия стрелец и съм адски нерешителна, затова вашата помощ и мнение ми е от голяма полза!

Недей така, бая кураж се иска за втора двойка близнаци. Март наближава, нали за тогава беше?

# 154
  • Мнения: 410
Елеонора,има много варианти за галено име. Жасмина и Елеонора това са имената за мен🙂

# 155
  • Мнения: 8 872
Авторке, сложете нова анкета и само комбинации с Катарина + друго след като вече сте избрали за едната близначка. Не може да се гласува повторно. 

# 156
  • Мнения: 13
Много ви благодаря отново. Аз съм зодия стрелец и съм адски нерешителна, затова вашата помощ и мнение ми е от голяма полза!

Недей така, бая кураж се иска за втора двойка близнаци. Март наближава, нали за тогава беше?
На 22 Март ми е термина да.

# 157
  • Мнения: 84
Аз като близначка, исках да ви посъветвам да не използвате една и съща буква за имената на двете близначки. Хубаво е да се приемат като две различни деца, макар и визуално да си приличат. Сама ще видите, че характерите им ще бъдат различни!
Катерина и София ми звучи страхотна комбинация.
София и Деяна също не звучи лошо.
Желая всичко най-добро! Това си е двойно щастие Simple Smile

# 158
  • Мнения: 13
Добавихме още 3 имена, така че който желае да гласува.За едното момиче името е избрано-Катерина, за другото се двоумим
Аз като близначка, исках да ви посъветвам да не използвате една и съща буква за имената на двете близначки. Хубаво е да се приемат като две различни деца, макар и визуално да си приличат. Сама ще видите, че характерите им ще бъдат различни!
Катерина и София ми звучи страхотна комбинация.
София и Деяна също не звучи лошо.
Желая всичко най-добро! Това си е двойно щастие Simple Smile
Благодаря за съвета!

# 159
  • Мнения: 3 421
Аделина и Елеонора са много красиви имена!

Много ми е трудно да си избера едното, но може би с една идея ми харесва повече Аделина. Много е нежно и звучно име.

# 160
  • Пловдив
  • Мнения: 14 518
Много ви благодаря отново. Аз съм зодия стрелец и съм адски нерешителна, затова вашата помощ и мнение ми е от голяма полза!

Недей така, бая кураж се иска за втора двойка близнаци. Март наближава, нали за тогава беше?
Куражът, мисля, не влияе на правенето на близнаци. Wink
Между другото, аз лично щях да съм най-щастливият човек, ако имах две двойки близнаци или дори само една, спестява много от бременностите и отглеждането поотделно. Изобщо не мисля, че се иска кураж. И да, знам за какво говоря.
На авторката успешно избиране и здрави бебета! Имената, каквото и да изберете, не са чак толкова важни, в края на краищата.

# 161
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 292
София,за да има имен ден ,като сестра си.
А и името е класическо,интернационално и с хубаво значение,също като Катерина.
Елеонора е едно от люабимите ми имена и също си пасва с Катерина.

# 162
  • Мнения: 2 705
Много ви благодаря отново. Аз съм зодия стрелец и съм адски нерешителна, затова вашата помощ и мнение ми е от голяма полза!

Недей така, бая кураж се иска за втора двойка близнаци. Март наближава, нали за тогава беше?
Куражът, мисля, не влияе на правенето на близнаци. Wink
Между другото, аз лично щях да съм най-щастливият човек, ако имах две двойки близнаци или дори само една, спестява много от бременностите и отглеждането поотделно. Изобщо не мисля, че се иска кураж. И да, знам за какво говоря.
На авторката успешно избиране и здрави бебета! Имената, каквото и да изберете, не са чак толкова важни, в края на краищата.
Като майка на близнаци, ти казвам, че се изказваш за нещо, което не ти е много ясно. Гледането на близнаци не е лесно.
Да са и живи и здрави на авторката, както и всички други деца по едно, две, три или повече.

Общи условия

Активация на акаунт