Как мъжете тестват жените в периода на ухажването?

  • 18 993
  • 207
  •   1
Отговори
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Всички знаем, че жените тестват и въртят мъжете в началото на връзките. Но не се говори много за това как господата тресатват жените по-време на ухажването, а те 100% го правят постоянно. Моля експертите от мъжки пол да обяснят тук. Благодаря Simple Smile

# 1
  • Мнения: 901
Да не правиш проучване за Космополитън? Smile

# 2
  • Мнения: 46 553
Само един единствен такъв мъж познавам. Тества ги като се държи пренебрежително, примерно чака те да го търсят, не ги изпраща и други подобни. Докато се влюби, така хлътна, че направо ѝ лазеше в краката и забрави за всички тестове. От нейна страна нямаше чувства, така че не можах да видя как ще се развият нещата.

От всичките ми приятелки не съм чула нито една да тества, аз също не съм.

Като цяло смятам, че са изключения такива хора.

# 3
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Само един единствен такъв мъж познавам. Тества ги като се държи пренебрежително, примерно чака те да го търсят, не ги изпраща и други подобни. Докато се влюби, така хлътна, че направо ѝ лазеше в краката и забрави за всички тестове. От нейна страна нямаше чувства, така че не можах да видя как ще се развият нещата.

От всичките ми приятелки не съм чула нито една да тества, аз също не съм.

Като цяло смятам, че са изключения такива хора.

Тестването е природно заложено в жените за да селектират най-добрия мъж. Не може да не тестваш. Но и те го правят, примерно ще те накарат да направиш нещо гадно за да видят къде са ти границите.

# 4
  • Мнения: 46 553
Нищо такова не ми е заложено, нито мен са ме тествали.
Звучи ми наистина като измислена статия от списание за девойки Simple Smile слава богу в живота нещата не стоят така.

# 5
  • Мнения: 4 018
Авторката има някакви странни разбирания за живота. Играх си да "тествам" гаджетата си  като  бях на 14, предимно защото бях дебил на тази възраст. Жените на нормална възраст не се занимават с такива глупости. Поне не в моето обкръжение, вече не знам  чалгаджийките или силиконките например какво правят, там вече трябва в някой фризьорски салон да ги потърсите такива и да ги питате.

# 6
  • Мнения: 8 958
Хм, аз преди 25 години не съм знаела, че трябва да тествам...
Добре, че съм извадила късмет и съм случила на мъж!

Не вярвам мъжът ми да ме е тествал по някакъв начин.

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 11:49 от utro77

# 7
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 860
Някои хора тестват. Например докъде се простират границите на партньора им. Разбира се целта на тези тестове не е особено добра....

# 8
  • Мнения: 10 995
Никога не съм тествала, но може би е трябвало. Не знам как се тества, не знам мен дали са ме тествали...но пък ми е интерсно да чета другите как ги тестват.

# 9
  • Мнения: 339
Един познат тестваше жените дали са златотърсачки като ги видеше по МОЛ-ове и ги наблюдаваше как се държат.

# 10
  • Мнения: 25 695
Тестват за това, което им е важно. Някои тестват дали може да готви и чисти, други – дали е вярна, трети – дали е достатъчно заможна или дали изкарва достатъчно пари, четвърти – дали е с добър характер, пети – дали ще е съгласна да живее с родителите му... Всекиму според нуждите. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 10 995
Ааа, Сийке моят мъж иска жената да му е вярна, да изкарва пари, да живее с родители му, да готви и да чисти и да е с добър характер...Дайте да видим, как се тества по всички параграфи

# 12
  • Мнения: 149
Един познат тестваше жените дали са златотърсачки като ги видеше по МОЛ-ове и ги наблюдаваше как се държат.


Господи! Тоест, ако си харесат блузки, с които се виждат, че са красиви, то те са златотърсачки?  Satisfied
Все едно жените да ни водят по барове, за да видят дали сме алкохолици, защото бирата ни се услажда. Sign No Entry

# 13
  • Мнения: 4 426
Един познат тестваше жените дали са златотърсачки като ги видеше по МОЛ-ове и ги наблюдаваше как се държат.


Господи! Тоест, ако си харесат блузки, с които се виждат, че са красиви, то те са златотърсачки?  Satisfied
Все едно жените да ни водят по барове, за да видят дали сме алкохолици, защото бирата ни се услажда. Sign No Entry

По-скоро дали ще има "МилУуу, купи ми тая блузка, да ми се радваш с нея" или "БебчО, вземи ми това телефонченце да си бърборкамее"

# 14
  • Мнения: 46 553
Кажи му, че тези с блузките са дребни риби, истинските златотърсачки са умели манипулатори и се целят в доста по-масивни неща Laughing

Общи условия

Активация на акаунт