Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 61/ В очакване на +18

  • 20 312
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 123
Забравих да попитам: Бамби снощи хареса ли снимката на Керем?

Heartbeat

# 31
  • Мнения: 571
Помислих ,че гледам сватбена фотосесия Heart Eyes Ама наистина са чудесни . Ако това е игра за пред камерата ,ами да не съм чула повече ,че Ханде не става за актриса Grinning

# 32
# 33
  • Мнения: 1 853
Благодаря за Новата прекрасна темичка. Клипчето за списанието е просто чук. Тези двамата ще започна да вярвам, че имат връзка и реала.

# 34
  • Мнения: 339
Благодаря за Новата прекрасна темичка. Клипчето за списанието е просто чук. Тези двамата ще започна да вярвам, че имат връзка и реала.
Незнам в какво вярват,ако това е само игра не Оскар ами незнам какво трябва да им връчат.
На клипчето видяхте ли къде е ръката на Ханде когато са полегнали на тревата.....🔥🔥🔥
Да им имам “приятелството”❤❤❤

# 35
  • Мнения: 5 016
Забравих да попитам: Бамби снощи хареса ли снимката на Керем?

Heartbeat




Добро утро и благодаря за новата тема. Flowers Hibiscus
Все още не е, тя и предната не е харесала. Бамби изостава или се прави на приятно разсеяна. Trollface  Satisfied

# 36
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Здравейте момичета
Още една част от интервюто за списание “ “HELLO”
"Керем: За съжаление сериалът ми любимецът на вампири “Ya şayamayanlar “, не получи вниманието, което очаквахме. Много обичах персонажа, но имаше грешки и лично ми се стори по-подходящо да останеш на страната на играча (актьор) и да не се намесваш с други. Надявам се, че вампирите са още един шанс, защото умирам без тази вампирска работа. Димитри остана дълбоко в мен. Бих искал да изиграя ролята си в „Merelesi“ по телевизията с настоящия си опит. ......"
Знам какво да сложа, като подпис нали

Благодаря за прекрасната тема Heart Никакви диети докато не свършат празниците поне през януари

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 09:26 от gostenka68

# 37
  • Мнения: 10 123
Феновете всичко виждат Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Скрит текст:

Благодаря за Новата прекрасна темичка. Клипчето за списанието е просто чук. Тези двамата ще започна да вярвам, че имат връзка и реала.
Незнам в какво вярват,ако това е само игра не Оскар ами незнам какво трябва да им връчат.
На клипчето видяхте ли къде е ръката на Ханде когато са полегнали на тревата.....🔥🔥🔥
Да им имам “приятелството”❤❤❤

# 38
  • Мнения: 2 130
mi_si, признавам, че и аз това първо видях, когато погледнах снимката 😄😄😄
Аз от снощи, се чудя следното - защо Керем е сложил устни на челото й? Ксто Еда к Серкан ли ги снимат или Ханде и Керем? Имам предвид, че аз не съм виждала други сериални двойки, които да ги карат да.... допират устнички до партньора си 🤔🙄😏

# 39
  • Мнения: 3 387
Цитат
Sezariya: Помислих ,че гледам сватбена фотосесия Heart Eyes Ама наистина са чудесни . Ако това е игра за пред камерата ,ами да не съм чула повече ,че Ханде не става за актриса
Хахахаха... Точно!!! Joy Hands Plus1

# 40
  • Мнения: 1 696


Някой го е качил в YouTube. То след половин час ще го качат и официално там

С една дума:Красота. А две думи : красота и нежност

 "Across empty miles, you know that it's real. It's out there waiting, soon to be revealed. Somewhere there's a new love, a heart that beats true. Somewhere there's a great love”  Musical Note

Как да не си мислим, че са повече от приятели след задкулисния клип... музиката сякаш нарочно така е подбрана, че разкрива, че има любов (това с гугъл транслейт част от цитата от песента, която звучи: - Някъде има нова любов, сърце, което бие истински. Някъде има голяма любов)

Аз бях досега от тези, които се съмняваха, мислех, че са само приятели, колеги. Вчера си казах: Браво на Биге, професионално и колегиално отношение.... - по повод отговорът й вчера пред репортера, че не знае да има връзка между Ханде и Керем.

Ама това видео.... взе да ме разколебава. Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:
Самите кадри сякаш фокусират на близостта, на докосванията, определено видеото е по-въздействащо от снимките, които бяха публикувани в списанието

Но бих изчакала да го обявят - те самите, а не медии и разни списания. Все пак не помня, не съм сигурна... Не беше ли темата на списанието нещо свързано с любовта - Може да са им казали, че това е темата и нали са актьори, да е трябвало да импровизират? Да пресъздадат влюбена двойка?

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 10:28 от kukli4ka456

# 41
  • Мнения: 2 047
Добро утро прекрасна тема Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 42
  • София
  • Мнения: 5 740
Добро утро, момичета! 💫

Поздравявам ви с най-гледания и най-харесвания ни фрагман евър:


Всъщност епизодите около първото признание в любов на Серкан и споделените им мигове на щастие с Еда са тези с най-висок рейтинг и фраговете към тях имат по 5-6 млн гледания. Да си пожелаем отново същия успех, че и по-голям! Този екип го заслужава. ❤🤩🤘🏼

# 43
  • Мнения: 10 123
Днес сме имали повод да празнуваме : Wine Glass Birthday Balloon

От Туитър:
"В продължение на 6 месеца #Edser изпълва нашите екрани с магията на своята любов
 В продължение на 6 месеца # SenÇalKapımı е чиста магия
 Честит 6 месеца от този скъпоценен камък "


Налбантова, те май самите вече се объркана кое е сериал, кое реал. Къде трябва да са Ханде/Керем и къде Еда/Серкан..... и както казват бразилките с "тоя бял потник, тотално ни обърка" Stuck Out Tongue Winking Eye  ...или го правят нарочно в стил "Познайте, какво иска да каже авторът? Wink"

Cupid

# 44
  • Мнения: 2 047
Пита ли са автора на клипа дали има има други клипове и той е отговорил изненада

Общи условия

Активация на акаунт