Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 61/ В очакване на +18

  • 20 375
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 945
Добро утро в новата красота сътворена от Диди! Flowers Green Apple Да ни е свежо и празнично след съботния епизод си пожелавам и цялата нова темичка да е пълна с любов и красиви моменти между нашите пиленца. Настроила съм се като Мечо Пух Honey Pot "Колкото повече, толкова повече!" Fishing Pole And Fish

# 16
  • Мнения: 295
Много Керем, много красота!Да не са му уроки! Благодаря за новата красива тема!
По повод думите на мама Айдан за промени в сериала- във първия фрагман на 26 еп. видях , че Еда извади някакъв документ от сейфа на баба си, както и че я снима да дава подкуп на някакъв. Някъде четох, че били правили снимки в Мардин.Та ми се ще да започнат да вадят кирливите ризи на вещера. Щото то е ясно , че безмерно богат като Семиха няма как да станеш ако си правил и продавал само гривни и пръстенчета. Далавери е правила дъртата. В началото ,когато започна сериала прочетох, че сценария е направен по роман, според който Еда отива В Италия и след време ,Серкан пътувайки  за  среща със световно признат ландшафтен архитект по офиса, в който има много цветя,познава , че това е Еда.Ама ще поживеем, ще видим.
   Хубав и успешен ден!

# 17
  • Мнения: 10 220
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Диди, благодаря за новата ни къщичка, чудна е! Hug

Пожелавам ви един страхотен ден изпълнен с много положителни емоции и усмивки Hug

# 18
  • Мнения: 5 563
Добро утро, момичета! 💙
Благодаря, Диди, за новата тема! Както винаги е прекрасна!

На всички останали дами пожелавам един усмихнат, въпреки дъжда, и ползотворен ден! 💙
На мен днес ми е почивен ден и смятам да се отдам на почивка и игри с детето.

# 19
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Добро утро!
Хубаво сте се развихрилк, чак до нова тема сте стигнали!
 
Благодаря за хубавата тема, и аз влизам тук. В очакване на видеото от снимането на фотосесията днес и новата серия утре.

# 20
# 21
  • Мнения: 5 563
Мисля, че това е задкулисното видео:
https://www.instagram.com/p/CJxekr2nBbv/?igshid=12b53spamilha
Сега е качено

# 22
  • Мнения: 10 220
Heartpulse



Ново от сета:

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 08:16 от mi_si

# 23
# 24
# 25
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267


Някой го е качил в YouTube. То след половин час ще го качат и официално там

С една дума:Красота. А две думи : красота и нежност

# 26
  • Мнения: 5 563
А според мен, думата, която ги описва е: Любов. ❤
Най-красивата дума в българския речник. Толкова в кратка, а толкова много чувства крие в себе си.

# 27
  • Мнения: 10 220
Heart

Един фен е писал: "Ако някой ви помоли да му обясните какво е това - любов. Просто му покажете снимка на тия двамата"

# 28
  • Мнения: 231
Добро утро, момичета!💐

Благодаря за новата къщичка, на Александра и Али за преводите и на всички, които пишете в темите!

Нека денят ви бъде прекрасен! Остана още малко до епизода, дано да ни зарадват и да имаме повече моменти с Еда и Серкан, а не да гледаме как бабата и Балджа мислят нов план.

Мисля, че това е задкулисното видео:
https://www.instagram.com/p/CJxekr2nBbv/?igshid=12b53spamilha
Сега е качено
Невероятни и неописуеми, когато човек ги гледа остава без думи! Просто се разтапяш и не може да отдели погледа си от тях!💓

Лек ден от мен! А Еда и Серкан вече да се сдобряват!💕

# 29
  • Мнения: 8 937


Някой го е качил в YouTube. То след половин час ще го качат и официално там

С една дума:Красота. А две думи : красота и нежност

Ще се поиграе с Фотошоп 🤗
Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт