Къде в Пловдив ??? - 89

  • 36 341
  • 734
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 54 448
Диана 79 е магазинът, Герда, току що минах покрай него.

# 106
  • Мнения: 2 585
В Пловдив около Капана има една рускиня мисля, че е. Продава вълнени палта с естествена кожа/косъм. Има ли страничка във фейсбук? Някой купувала ли е от нея?

# 107
  • Мнения: 1 069
Sonya, не знам рускинята дали има страница във фейсбук, но да - купувала съм. Много добро качество, то и цената е добра, но жената намалява от етикет ако види, че ще купуваш.

# 108
  • Мнения: 2 744
Дайте препоръка за магазин, където има избор на корнизи и завеси и могат да ми помогнат с консултация, тъй като при нас прозорците са малко специфични като разположение големина в едната стая.

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Икеа за корнизи, а имат и завеси, стига да ви паснат като размер.

# 110
  • Мнения: 2 585
Дайте препоръка за магазин, където има избор на корнизи и завеси и могат да ми помогнат с консултация, тъй като при нас прозорците са малко специфични като разположение големина в едната стая.

# 111
  • Мнения: 1 316
В Пловдив около Капана има една рускиня мисля, че е. Продава вълнени палта с естествена кожа/косъм. Има ли страничка във фейсбук? Някой купувала ли е от нея?

A къде точно се намира този магазин?

# 112
  • Мнения: 11 479
Момичета, има ли някъде мъжки чанти за документи, естествена кожа, докъм 150 лв? Не е задължително да е физически магазин, онлайн ще ми е по-лесно да закупя.

# 113
  • Мнения: 1 069
Рускинята с палтата е след стълбите на Джумаята в посока Стария град - има поредица от магазинчета, които започват с един оборотен нон стоп, магазин за сувенири, има и магазин за хоби материали. Тя е между тях.
За кожени чанти поръчвам от emag, както и тук можеш да разгледаш - зависи от модела, който търсиш:
https://www.vera.bg/%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D1%87%D0%B0% … 0%BD%D1%82%D0%B8/

# 114
  • Мнения: X
Дали някъде в Пловдив мога да закупя Бял крем “Рачев”?

# 115
  • Мнения: 10 431
Дали някъде в Пловдив мога да закупя Бял крем “Рачев”?
Аптеки Фармар излиза, че го има..

# 116
  • Мнения: X
Дали някъде в Пловдив мога да закупя Бял крем “Рачев”?
Аптеки Фармар излиза, че го има..
Благодаря. Наличен е, действително.
Не мога да свикна, че имат физически в Пловдив.

# 117
  • Мнения: X
Къде в Пловдив мога да купя елек с косми естествена кожа за подарък е, дето са модерни сега, ама да не е 600 лв.

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Къде в Пловдив мога да купя елек с косми естествена кожа за подарък е, дето са модерни сега, ама да не е 600 лв.
В гранда има в няколко магазина такива елеци. И на други места съм виждала. 600 не са, но от естествен косъм за по-малко от 300-350, да не кажа 400, мисля,че няма...

# 119
  • Мнения: X
Аз съм виждала в Халите, но не знам дали работят сега. Но сигурно са скъпи естествените. Между другото чу ли се кога ще пускат моловете? Трябва да отида до ИКЕА.

Общи условия

Активация на акаунт