Къде в Пловдив ??? - 89

  • 36 342
  • 734
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 069
Аз не знам точната лаборатория, но тези които работят в събота до обяд и можеш да провериш по телефона са Писанец в ТЦ Гранд, Синево и Рамус в жкТракия, Бодимед на бул. Шести септември.

# 91
  • под тепетата
  • Мнения: 9 311
Бодимед на "6 септември" не работи в събота, а и не прави тест за Короната. Мисля , че работи на "Захари Стоянов" и там правят тест. Ако сте се насочили натам, по-добре звъннете по телефона.

# 92
  • Мнения: 2 885
Звънях в Писанеца, но там единствените кръвни тестове са за антитела. Иначе PCR или антигенен, които са на еднакъв принцип.
А на Рамуса никой не ми вдига.

# 93
  • Мнения: 10 431
Ама то всички кръвни са за антитела. Няма други.

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 9 712
Кръвният тест е за антитела, продава се и в аптеките. Може да покаже и активна инфекция, но не и в началото на заболяването. Какъв кръвен тест търсиш?

# 95
  • Мнения: 2 885

Ето такъв кръвен тест търся.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Ами питаш директно в Рамус. Няма как да знаеш коя лаборатория с какви тестове за антитела работи.

# 97
  • Мнения: 1 069
Лабораторията на Бодимед бул. Шести септември 104 работи в събота до 12ч с пациенти. Това е централната им лаборатория в гр. Пловдив. Открих този телефон 0884609144. Лично съм ходила в събота. На регистратура обслужват клиенти и дават информация по телефона, тъй че съм оптимист за свързването.

# 98
  • Мнения: 54 455

Ето такъв кръвен тест търся.

Това е от Юни.
Тогава този тест беше нов
Но е за антитела.

# 99
  • под тепетата
  • Мнения: 9 311
По въпроса за Бодимед в събота се дискутираше в края на миналата тема
 https://www.bg-mamma.com/?topic=1259934.720
 Тестове съм правила в Пълмед, но за конкретен питайте по телефона. Работят в събота до обяд.

# 100
  • Мнения: X
Срещу училище Яворов имаше един цветарски магазин, как се казва? Имат ли доставки?

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Всички кръвни тестове са САМО за антитела. За доказване на инфекция - PCR или бърз антигенен. И при двата не се работи с кръвни проби, а с такива от носа и гърлото.

# 102
  • Мнения: 1 316
Дамско дебело ( плътно) само  долнище на анцуг търся. Дали имат в пепко, че ми е наблизо? Приемам и други предложения.

# 103
  • Мнения: 375
Срещу училище Яворов имаше един цветарски магазин, как се казва? Имат ли доставки

Диана79 мисля.
Много хубави цветя имат, но последният път като си купих продавачката се държа отвратително.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 13 492
Аз бях тази, която вместо форума, послушах гугъл и мъжо.
Бодимед на 6 септември НЕ работи в събота. На входа е залепена бележка, че изследвания се правят на ул. Захари Стоянов. Когато опитах да се свържа по телефона никой не вдигаше.

Общи условия

Активация на акаунт