Къде в Пловдив ??? - 89

  • 36 133
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 342
В момента просто търсим удобни зимни маратонки - за спортуване и бягане. Нещо универсално. В Декатлонът нещо не успявам да се ориентирам - има обувки за бягане, за тенис, за ходене? Както казах имам единствен чифт, от който ме болят краката, и ме е страх да тикна ММ вътре ( много е неориентиран за обувки).

# 31
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Различни чорапи освен Пирин хил, съм купувала и от По чорапи. Софийска фирма е, но при поръчка над 30 лева доставката беше безплатна. Ходила съм във физическия им магазин в София. Като цяло сайтът им съдържа всичко от него. Имат много веселяшки модели, а цените са една идея по-ниски от Пирин хил.
Пирин хил имат по-голяма свиваемост, ако ползвате сушилня. С времето се свиват и стягат. По чорапи издържат една идея повече на такъв тормоз.

# 32
  • Мнения: 254
Да ми препоръчате масажист/ка.

Препоръчвам Мария, работи в козметично студио Relax - С. Б. на ул. Св.Иван Рилски 52

# 33
  • Мнения: 557
В момента просто търсим удобни зимни маратонки - за спортуване и бягане. Нещо универсално. В Декатлонът нещо не успявам да се ориентирам - има обувки за бягане, за тенис, за ходене? Както казах имам единствен чифт, от който ме болят краката, и ме е страх да тикна ММ вътре ( много е неориентиран за обувки).
Честно казано читави маратонки в диапазона, който споменахте /до към 70 лв/ е трудно да се намерят, освен ако не са на някакво намаление или случайни бройки в аутлет. Особено пък зимни.
Аз съм фен на Декатлон за маратонките, но щом за вас това не е вариант - вижте Спорт депо, които сега имат намаления и споменатите аутлети.
Щом ги търсите за спортуване и бягане вероятно трябва да търсите моделите, които се водят running shoes - те обаче си носят и по-висока цена с  комфорта, който осигуряват

ПП У дома спортуващите ползваха евтините на Декатлон - 1-2 години преди да се проявят следи от изхабяване.  Този модел и още един летен имам - еми чудесен комфорт ми дават откъм форма, подметка и влажност
https://www.decathlon.bg/damski-obuvki-cushion-sivi-id_8558231.html

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Мъжът ми вече за трети път купува Kalenji от Декатлон. Предполагам, че са мъжкият модел на посочените в предния пост. Цената им е около 50лв. Никои други не са му толкова комфортни и здрави.

# 35
  • Мнения: X
То не знам дали е за тук, но не намерих друга подходяща тема. Понеже преди три дена питах за черен кимион.

Оказа се, че в Бахарика струва 100 лв килограма Flushed и то турски, при положение че в Турция е по-малко от 10 лв.
Та внимавайте там с цените. Аз взех 50 грама за 5 лева, защото ми трябваше спешно , но друг път няма да повторя.

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 22:20 от Анонимен

# 36
  • Мнения: 4 342
Момичета, Благодаря за отговорите. Голям проблем с тези обувки наистина... Ще ги разгледаме и преценим. 🤗
В Бахариката се оляха с цените след появата на Извънредната Ситуация в страната. От там купувам само ядки, но тотално спрях от лятото насам. Пропуснала съм ти питането за сусамът, но ако те бях хванала, щях да ти пиша за скъпата цена - цял месец седя бележката на витрината за този сусам и цената му 🙄 Даже се чудих защо си правят лоша реклама....

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 150
Черен сусам съм взимала за суши от магазин "Здравена" на ъгъла на "Поп Манол" и "Брезовска" на много разумна цена,  какви 100лв/кг?! Утре мога да напиша с точност... Възмутително! Sad

# 38
  • Мнения: X
Извинявам се много за грешката, черен кимион имах предвид, а не сусам, но останалата част от поста ми е вярна. Даже в България намерих цена от 12 лв/кг.

# 39
  • Мнения: 12 005
Не искам да говоря наизуст, има един магазин за здравословни храни и пчелни продукти на ъгъла на ул. Поп Манол и Брезовска, срещу сладкарница Торино. Обикновено съм намирала всички нужни подправки при тях, самардала, която рядко се предлага другаде, ядките са винаги пресни. Но черен кимион не съм търсила. Мога да кажа в събота, тогава съм планирала ходене до там. Магазинът за млечни продукти в съседство е много добре зареден.

За маратонки, купуваме само от Декатлон последните години. Аз съм фен на Kalenji също. Моделите около 50- 55 лева ми пасват идеално. Но реално не предлагат големи номера. Всички модели за мен са умалени. Обикновено нося 43 номер обувки, но при тях 44 купувам. А ММ много трудно си намира номер при тях. Носи 46 и в 80% от случаите, 47 не му стават… а по-големи няма. Никога не съм могла да си купя дамски модел маратонки, даже спрях да ги разглеждам, няма смисъл.

# 40
  • Мнения: 2 560
В Бахарика цените са им безобразни, а обслужването......Кракът ми няма да стъпи повече там.
Някой обръщал ли е внимание дали в Джъмбо пордават чинии за саксии? Трябва ми една, най-големият размер. И също как е напливът в събота и неделя по обяд? Само тогава мога да ида и се надвам след истерията по празниците, сега да е поносимо и спокойно.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Брей...да чуя и друг да консумира самардала. Забавно ми стана. На нас ни я носят от Стара загора. А всъщност някъде от Сакар (тополовградско) я купуват. Където е популярна.

# 42
  • Мнения: 12 005
Тя е ендемичен вид от района на Странджа Сакар. Преди много години, когато Царево беше още Мичурин, едно лято опитахме самардала и от тогава е любимата мерудия за цялото семейство. Simple Smile

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
Брей...да чуя и друг да консумира самардала. Забавно ми стана. На нас ни я носят от Стара загора. А всъщност някъде от Сакар (тополовградско) я купуват. Където е популярна.
И ние я ползваме.
Носят ни я от Сливен.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 13 380
За неуките като мен споделете какво представлява самардалата и как я ползвате, че аз обичам да експериментирам с подправки.

Общи условия

Активация на акаунт