Какъв телефон с добра камера

  • 968
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413
Здравейте! Имам Самсунг Галакси S8. Съпругът ми има S9.  Моят, като че снима по-добре и често ме питат с какво устройство правя снимките си.
Искам нов телефон, до 1200лв и не знам накъде да се насоча. Държа на добра селфи и задна камера, като не искам изкривявания и онези характерни изпъквания на цветовете при някои Хауеи.
Замислям се и за Айфон, но не разбирам от кои модели е спряна актуализацията и каква беда е това изобщо. 🤔

# 1
  • Мнения: 1 112
За 1200лв айфон11


Здравейте! Имам Самсунг Галакси S8. Съпругът ми има S9.  Моят, като че снима по-добре и често ме питат с какво устройство правя снимките си.
Искам нов телефон, до 1200лв и не знам накъде да се насоча. Държа на добра селфи и задна камера, като не искам изкривявания и онези характерни изпъквания на цветовете при някои Хауеи.
Замислям се и за Айфон, но не разбирам от кои модели е спряна актуализацията и каква беда е това изобщо. 🤔

# 2
  • Мнения: 3 589
на SE2 айфона е отлична камерата
удачен избор ако не искате телефон с размерите на тухла, а е и по-евтин 😉

Сравнени със S-ките на самсунга, снимките са далеч по-добри.

# 3
  • Мнения: 1 112
А съм с СЕ2020, предвид сменила доста айфони, искам да кажа, че е много смотан айфон, нямам търпение да сменя Smiley така съжалих, че не взех 11. А да не говорим, че имам проблем с батерията му още от първата седмица.


на SE2 айфона е отлична камерата
удачен избор ако не искате телефон с размерите на тухла, а е и по-евтин 😉

Сравнени със S-ките на самсунга, снимките са далеч по-добри.

# 4
  • Мнения: 3 589
защо не го върнахте, щом е дефектен?

# 5
  • Мнения: 1 112
Не е дефектен, бюджетни телефони са и се прецакват, правят ги да издържат до следващият такъв.А и е с чипа на 11промакс , с този капацитет на батерия немислимо е да издържи толкова. Яд ме е и това е.


защо не го върнахте, щом е дефектен?

# 6
  • София
  • Мнения: 38 475
Xiomi Redmi 8,9 и т.н. Селфи камерата е централна и определено няма изкривяване. Със задната камера съм правила снимки на луната. Цените им са повече от приятни...
Еха,  Redmi Note 9 pro, е с 4 задни камери и само 499 лв.

# 7
  • Мнения: 9 436
Самсунг S10+.

# 8
  • Мнения: 1 119
Аз съм с iPhone 11 и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт