Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 38

  • 68 118
  • 735
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 22
Благодаря, Алена, ще се консултирам на място.
Искам да попитам дали някоя от вас си е слагала ботокс само около очите и хареса ли ѝ ефекта? За пръв път сложих ботокс миналата година около очите и ми казаха да сложа и на чело и гневна бръчка малко (макар че нямах нужда), за да има симетрия. Но след това веждите ми в краищата се вдигнаха и ефектът не ми хареса нито на мен, нито на околните. Затова се питам, ако сложа само на пачи крак дали реално ще ми "паднат" веждите, както ми казват.

# 196
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 223
Ivka smile, къде прави аква шайна? Искам и аз. По - добро ли е от реденсити?

# 197
  • Варна
  • Мнения: 3 052
Център за красота Аура, Реденсити не съм правила, не знам. Имайте предвид, че веднага след процедурата и до края на деня по - скоро няма да ставате за пред хора има множество "папулки" по кожата.

# 198
  • Мнения: 12 982
Мина и втория СО2, в действителност по- леко го понесох, може би защото знам какво да очаквам.
Гадно е на кост като се минава- чело, челюст.
Сега лекарката ми каза да взема два пакет с лед ( в моя случай беше замразен грах:)) и да държа дълго. Много помогна за паренето, надявам се и за отока. Че сега щрака още по- близо около очите и на костта на клепача, който даде акъл да я накарам да придърпва кожата и да щрака и колкото може от келепача, да е здрав, май Алена но е темата за блеферо, та казах и и го направи.
Вероятно утре ще има оток около очите. Но след общо 2 часа с лед определено ми пари по- малко.
Ще видя утре как ще съм. Ще пиша:)

# 199
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Дааа, Жаки, радвам се, че сте го приложили Simple Smile И Люси така прави Вива-та и Михайлов така прави CO2 лазера. Ще чакаме отзив ии леко възстановяване Simple Smile

Благодаря, Алена, ще се консултирам на място.
Искам да попитам дали някоя от вас си е слагала ботокс само около очите и хареса ли ѝ ефекта? За пръв път сложих ботокс миналата година около очите и ми казаха да сложа и на чело и гневна бръчка малко (макар че нямах нужда), за да има симетрия. Но след това веждите ми в краищата се вдигнаха и ефектът не ми хареса нито на мен, нито на околните. Затова се питам, ако сложа само на пачи крак дали реално ще ми "паднат" веждите, както ми казват.

Едновременно се правят чело и пачи крак, защото ако се блокира само едната група - човек не може да прави мимика с нея и компенсира с другата. Така, ако направите само пачи крак, може неосъзнато да засилиш мимиката на челото. Вдигането на вежди се прави отделно и можете да го пропуснете Simple Smile Само пачи крак, гневна и чело - без веждите или с по-малко единици.



# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Благодаря, Алена, ще се консултирам на място.
Искам да попитам дали някоя от вас си е слагала ботокс само около очите и хареса ли ѝ ефекта? За пръв път сложих ботокс миналата година около очите и ми казаха да сложа и на чело и гневна бръчка малко (макар че нямах нужда), за да има симетрия. Но след това веждите ми в краищата се вдигнаха и ефектът не ми хареса нито на мен, нито на околните. Затова се питам, ако сложа само на пачи крак дали реално ще ми "паднат" веждите, както ми казват.
Аз съм с ботокс само на пачи крак,нямам гневна бръчка,а на самото чело докторката прецени,че няма нужда. Получи се добре и вече два пъти процедираме така.

# 201
  • Мнения: 8 759
https://www.facebook.com/Ataderma/photos/a.191762447662821/1661576160681435/


Как се образува цената според др. Снежана Атанасова, Атадерма.

# 202
  • Варна
  • Мнения: 3 052
Благодаря, alethea. Hug
Съгласна съм, принципно звучи вярно. За съжаление, обаче, четейки темата тук и например за ботокса в Дерма акт уж всичко е изпълнено, а резултата - плачевен. А понякога образованието, дипломите и луксозната обстановка не са равностойни на можене, естетически вкус и т. н. Аз лично комплексно оценявам за себе си един специалист, когато реша да се доверя и в този ред на мисли, за устни отново и отново бих отишла при д-р Манолова, която видно е стоматолог.

# 203
  • София
  • Мнения: 2 845
Моите лични наблюдения са, че за процедури, които са широко разпространени и не изискват особен творчески подход като ботокс, може спокойно човек да се довери на стоматолог - цените са по-ниски, той е достатъчно сръчен за детайлни манипулации, оставам с впечатлението, че работят с траен материал. Имам познат такъв зъболекар и не съм чувала ботокс при него да е траел по.малко от 6-8 месеца. Но що се отнася до процедури, които изискват индивидуален подход и творчество - филъри, конци и т.н., не мисля, че стоматологичният кабинет е мястото.

# 204
  • Мнения: 1 804
Мен “творчеството” на ботокса най-много ме е притеснявало винаги.
Филърът се разгражда, а може и с продукт да се разгради.
Но ботоксът нека ти свали клепача или да ти вдигне веджата на челото, а за другите му странични ефекти не ми се споменава ...

# 205
  • Мнения: 2 868
Не съм съгласна, че за ботокса не се изисква творчески подход. Напротив. Трябва първо да имаш усет и да знаеш къде да боцнеш, за да оформиш веждите, защото да - с ботокс също се оформя лицето, освен че блокира мимики.

Никога не бих се доверила на стоматолог за ботокс и филъри. Едно е да изучаваш това 10 години, друго е да минеш 1-2 курса.
Почти същото е като, ако отидеш на козметик.

По повод Денков - моята позната е завела дело, но докторчето е връзкарче и вече 1 година се протомва, без решение.

# 206
  • Мнения: 368
Здравейте.
В края на октомври миналата година си сложих радиес и филър Teosyal RHA 1. Това са ми първите процедури, за които се навих, но сега не знам дали не съжалявам... Не мога да преценя дали имаше ефект. Знам, че при радиес се появява след известно време, но вече минаха близо 3 месеца и вместо да се харесвам, аз все повече не мога да се понасям...
Не знам дали е от значение, че две седмици след поставянето на филърите се разболях от коронавирус и дали това е дало някакво отражение. Имала съм под очите малко торбички, но сега направо не е за вярване - изгледам още по-подута, а освен това и назолабиалните бръчки, вместо да се подобряват, все едно станаха по-дълбоки.
Не вярвам за два-три месеца изведнъж чак пък толкова да съм се състарила, че да изглеждам така. По-скоро си мисля, дали са ми поставени правилно филърите
Дайте съвет! моля...

# 207
  • Мнения: 828
Аз писах преди, че съм си правила лазер PicoSure и не забелязвам резулат откъм повлияване на пигментацията, обаче вече минаха още няколко дни (точно 1 седмица от самата процедура) и съм в шок каква голяма разлика има след толкова малко време. Петното, което имах на бузата, почти е изчезнало, само аз си го виждам, мнооого избледня. Луничките ми също много избледняха и почти изчезнаха. Това е само след една процедура, дори не знам дали ще ми се наложи да правя още, защото толкова чисто лице не съм имала отдавна.
След самия лазер имах само зачервяване на кожата и първите 24 часа луничките и пигметното петно дори поъмняха и това доста ме стресна, но оттам насетне започнаха да избледняват. Не ми се е белила кожата, още на следващия ден спокойно можех да се показвам пред хора. Изключително съм доволна и благодарна на д-р Хаджийска от Дермаакт за съветите. Мисля, че открих своя лекар и само там ще ходя занапред.
Ботокс обаче не съм слагала никога, така че в това отношение не мога да коментирам...

# 208
  • Мнения: 280
Чудя се този Денков защо продължава да осакатява хора и защо не му е отнет лиценза?!?! Много е плашещо това, което е причинил на тези жени, отвън виждаме огромни белези и следи от изгаряне, ами вътрешните органи?! Дано хората преди всяка процедура да търсят информация, за да се минимизират подобни случаи.
Относно ботокса: наистина при поставянето му няма място за грешки, защото те могат да бъдат в добрия случай - временни, а в лошия - необратими.

# 209
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 223
Здравейте.
В края на октомври миналата година си сложих радиес и филър Teosyal RHA 1. Това са ми първите процедури, за които се навих, но сега не знам дали не съжалявам... Не мога да преценя дали имаше ефект. Знам, че при радиес се появява след известно време, но вече минаха близо 3 месеца и вместо да се харесвам, аз все повече не мога да се понасям...
Не знам дали е от значение, че две седмици след поставянето на филърите се разболях от коронавирус и дали това е дало някакво отражение. Имала съм под очите малко торбички, но сега направо не е за вярване - изгледам още по-подута, а освен това и назолабиалните бръчки, вместо да се подобряват, все едно станаха по-дълбоки.
Не вярвам за два-три месеца изведнъж чак пък толкова да съм се състарила, че да изглеждам така. По-скоро си мисля, дали са ми поставени правилно филърите
Дайте съвет! моля...
Аз съм против синтетичните филъри /радиес/, не съм и няма да си сложа такова нещо. Ако след три месеца нямате ефект, няма и да има, мисля. Може и вирусът да е дал отражение, нали се коментира много в момента - ваксините и предизвикването при някои хора на отоци в областта на филърите, та значи дава отражение. А защо не питате лекаря, поставил ги? Вземат парите, после не ги търси...

Общи условия

Активация на акаунт