Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 38

  • 68 271
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 7 141
Аз писах преди, че съм си правила лазер PicoSure и не забелязвам резулат откъм повлияване на пигментацията, обаче вече минаха още няколко дни (точно 1 седмица от самата процедура) и съм в шок каква голяма разлика има след толкова малко време.
Изключително съм доволна и благодарна на д-р Хаджийска от Дермаакт за съветите.
kalina_pehlivanova, благодаря за информацията. Каква е цената за цяло лице и има ли нещо като пакетна услуга, че аз гледах в ценоразписа, че цената се определя в сантиметри.

# 211
  • Мнения: 431
Здравейте.
В края на октомври миналата година си сложих радиес и филър Teosyal RHA 1. Това са ми първите процедури, за които се навих, но сега не знам дали не съжалявам... Не мога да преценя дали имаше ефект. Знам, че при радиес се появява след известно време, но вече минаха близо 3 месеца и вместо да се харесвам, аз все повече не мога да се понасям...
Не знам дали е от значение, че две седмици след поставянето на филърите се разболях от коронавирус и дали това е дало някакво отражение. Имала съм под очите малко торбички, но сега направо не е за вярване - изгледам още по-подута, а освен това и назолабиалните бръчки, вместо да се подобряват, все едно станаха по-дълбоки.
Не вярвам за два-три месеца изведнъж чак пък толкова да съм се състарила, че да изглеждам така. По-скоро си мисля, дали са ми поставени правилно филърите
Дайте съвет! моля...

Здравейте, м.07 миналата година сложих радиес, филър в назолабиалите и ботокс в трите зони - пачи крак, гневна и чело. При мен почти веднага формата се освежи, може би заради филъра. Радиеса се разгръща след около три месеца и имаше ефект, сега все още е добре, но може би трябва към пролетта да се освежи нещо.
Преди три дни повторих ботокса в челото. Къде правихте процедурата?

# 212
  • Варна
  • Мнения: 3 060
Мога ли да правя лазерна епилация на лице, при положение, че съм сложила бустер? То само на горна устна и брадичка но все пак?

# 213
  • Мнения: 368
В Пловдив, при д-р Стоилова

# 214
  • Мнения: 1 671
тази докторка и клиниката  /Дермавист ли е  ?/ ,  съм
чела мнения, че не са много доволни,
Съгласна съм с мнението ,че докато ти вземат парите са супер мили, после , като се обадиш нещо да попиташ и чак ти показват, че им досаждаш и не им се занимава с теб...
Така ли се гради доверие и връзка с клиент ?

# 215
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте,момичета! За колко време хваща ботулинът? Преди 6 часа поставих за пръв път в гневна и си се бръчкам все още...

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Спокойно, утре вече ще е видим ефекта.

# 217
  • Мнения: 3 576
Всъщност ефекта се разгръща между седмица - 10на дни след поставянето.
Първите дни нищо не се забелязва, освен ако не са те наковали с конска доза (случвало ми се е)

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Искам да попитам някой отстранявал ли е малък хемангиом от лицето с лазер? Очакват ли се вторични белези след процедурата като пигментация или "дупка"?

Махала съм хемангиом с лазер при д-р Ивайло Петров, но не беше на лицето, а на хълбока. Вдлъбнатина или дупка не съм имала. Налице беше само малка раничка, а в последствие – петънце, което се "позастоя" няколко месеца след процедурата. Мисля, че след около година нямаше и следа от него.
Мъжът ми пък си е премахвал кожно образувание с лазер, тип брадавичка, при д-р Тодор Йорданов (в клиниката на д-р Каляшева). Ами, аз бях изумена, ама 1-2 седмици след интервенцията на мястото не се забелязваше почти нищо! Нито раничка, нито наченки на белег, нито пигментно петънце дори. Все пак, да се има предвид, че при ММ всички наранявания на кожата зарастват доста бързо, такъв му е организмът просто.

# 219
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Здравейте.
В края на октомври миналата година си сложих радиес и филър Teosyal RHA 1. Това са ми първите процедури, за които се навих, но сега не знам дали не съжалявам... Не мога да преценя дали имаше ефект. Знам, че при радиес се появява след известно време, но вече минаха близо 3 месеца и вместо да се харесвам, аз все повече не мога да се понасям...
Не знам дали е от значение, че две седмици след поставянето на филърите се разболях от коронавирус и дали това е дало някакво отражение. Имала съм под очите малко торбички, но сега направо не е за вярване - изгледам още по-подута, а освен това и назолабиалните бръчки, вместо да се подобряват, все едно станаха по-дълбоки.
Не вярвам за два-три месеца изведнъж чак пък толкова да съм се състарила, че да изглеждам така. По-скоро си мисля, дали са ми поставени правилно филърите
Дайте съвет! моля...

Слагала съм Радиес (по 1 ампула от ляво и дясно на лицето), с цел лифтинг ефект. Веднага след процедурата лицето се освежи като визия. Сега 2 месеца след процедурата ефектът е още по-добър. Увисването, което имах в голяма степен е овладяно. Определено ми харесва ефектът, още повече, че го няма това подпухване, което се получава след филъри с ХК. Ползвах услугите на д-р Валянова, доволна съм.
Не знам защо при Вас се е получило така...Но усещането да дадеш пари и да не видиш ефект, е меко казано разочароващо.
Ползвам услугите на Дермавист за машинно почистване на лице и съм доволна. При доктор Стоилова съм слагала филъри с ХК, също съм доволна. Но ефектът от Радиес ми допада повече, както написах и по-нагоре, няма подпухване на лицето, като след филър. Някак лицето изглежда по-финно, и не си личи, че е работено.
Аз все още съм в процес на избиране на процедура за порите. Мисля да пробвам микронийделинг. Ако някой има впечатления ще се радвам да сподели. Брой процедури и ефект върху свиване на порите.
По отношение на ботокс. Слагам само при Албена Чолакова (Пловдив), супер доволна съм. Издържа ми над 9-10 месеца гневната бръчка.

# 220
  • София
  • Мнения: 64
Здравейте.
В края на октомври миналата година си сложих радиес и филър Teosyal RHA 1. Това са ми първите процедури, за които се навих, но сега не знам дали не съжалявам... Не мога да преценя дали имаше ефект. Знам, че при радиес се появява след известно време, но вече минаха близо 3 месеца и вместо да се харесвам, аз все повече не мога да се понасям...
Не знам дали е от значение, че две седмици след поставянето на филърите се разболях от коронавирус и дали това е дало някакво отражение. Имала съм под очите малко торбички, но сега направо не е за вярване - изгледам още по-подута, а освен това и назолабиалните бръчки, вместо да се подобряват, все едно станаха по-дълбоки.
Не вярвам за два-три месеца изведнъж чак пък толкова да съм се състарила, че да изглеждам така. По-скоро си мисля, дали са ми поставени правилно филърите
Значи същото се случи и при мен, но след поставяне на скинбустер на цялото лице.
След процедурата така подпухнах, цялото лице лъсна, порите се отвориха, направо ужас. Слава богу, след месец лицето започна да спада и порите да се свиват, но от цялото това подуване сега контура е ужасно отпуснат. И аз се гледам и не мога да повярвам, че за два месеца така се отпусна и не ми се вярва да е от естественото остаряване, а по-скоро следствие от спадането на това подпухване. Трябваше да направя още две процедури, но ги отказах.
Както вече писах, аз съм на 53, с тежка кожа и явно това повърхностно инжектиране изобщо не е за тази възраст и тип кожа. Също така никакъв ефект не видях след лифтирането с 2 мл. преди една година, просто защото при дебелата кожа филърът си потъва някъде в дълбочина и нищо не повдига. За да има лифтинг ефект сигурно трябва да се инжектира три пъти(поне) по толкова. Най-добър ефект виждам при поставяне на филъра нито много дълбоко, нито повърхностно, а някъде в средните слоеве.
Пак повтарям, това са моите наблюдения за моя тип кожа и моята възраст.

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Моята кожа е доста подобна - тежка, на 43г. съм. Преди време слагах скинбустер - Волайт, като цяло не останах доволна. Нямаше никакъв негативен ефект, но и обещаното освежаване и "светване" на лицето не видях. По памет цената му беше 500лв., за мен не си струва. Но си спомням, че имаше много доволни от него, явно си е и до тип кожа...

# 222
  • София
  • Мнения: 64
Ами на мен ми "светна", но това в никакъв случай  не беше положително - отовориха се порите и мазната ми кожа лъсна още повече.

# 223
  • Мнения: 22 963
Здравейте.
В края на октомври миналата година си сложих радиес и филър Teosyal RHA 1. Това са ми първите процедури, за които се навих, но сега не знам дали не съжалявам... Не мога да преценя дали имаше ефект. Знам, че при радиес се появява след известно време, но вече минаха близо 3 месеца и вместо да се харесвам, аз все повече не мога да се понасям...
Не знам дали е от значение, че две седмици след поставянето на филърите се разболях от коронавирус и дали това е дало някакво отражение. Имала съм под очите малко торбички, но сега направо не е за вярване - изгледам още по-подута, а освен това и назолабиалните бръчки, вместо да се подобряват, все едно станаха по-дълбоки.
Не вярвам за два-три месеца изведнъж чак пък толкова да съм се състарила, че да изглеждам така. По-скоро си мисля, дали са ми поставени правилно филърите
Дайте съвет! моля...
Аз съм против синтетичните филъри /радиес/, не съм и няма да си сложа такова нещо. Ако след три месеца нямате ефект, няма и да има, мисля. Може и вирусът да е дал отражение, нали се коментира много в момента - ваксините и предизвикването при някои хора на отоци в областта на филърите, та значи дава отражение. А защо не питате лекаря, поставил ги? Вземат парите, после не ги търси...
Кой филър не е синтетичен?Simple Smile

# 224
  • Мнения: 19
Здравейте.
В края на октомври миналата година си сложих радиес и филър Teosyal RHA 1. Това са ми първите процедури, за които се навих, но сега не знам дали не съжалявам... Не мога да преценя дали имаше ефект. Знам, че при радиес се появява след известно време, но вече минаха близо 3 месеца и вместо да се харесвам, аз все повече не мога да се понасям...
Не знам дали е от значение, че две седмици след поставянето на филърите се разболях от коронавирус и дали това е дало някакво отражение. Имала съм под очите малко торбички, но сега направо не е за вярване - изгледам още по-подута, а освен това и назолабиалните бръчки, вместо да се подобряват, все едно станаха по-дълбоки.
Не вярвам за два-три месеца изведнъж чак пък толкова да съм се състарила, че да изглеждам така. По-скоро си мисля, дали са ми поставени правилно филърите
Дайте съвет! моля...
Аз съм против синтетичните филъри /радиес/, не съм и няма да си сложа такова нещо. Ако след три месеца нямате ефект, няма и да има, мисля. Може и вирусът да е дал отражение, нали се коментира много в момента - ваксините и предизвикването при някои хора на отоци в областта на филърите, та значи дава отражение. А защо не питате лекаря, поставил ги? Вземат парите, после не ги търси...
Кой филър не е синтетичен?Simple Smile
Artefill, Radiesse, Sculptra- синтетични- направени от продукт, който не се произвежда в човешкото тяло по естествен път; Restylane, Juvederm, and Perlane- направени от продукт произвеждан в човешкото тяло- колаген, хиалуронова киселина

Общи условия

Активация на акаунт