Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 38

  • 68 719
  • 735
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 832
Аз искам да попитам дамите, които са си правили устните в Дерма акт (понеже досега съм си ги правила на друго място) - аз винаги слагам по-малко от 1 мл (половин), в такъв случай цяла ампула ли се плаща с опция да се изразходва другата част до няколко месеца или може да се плати само половината?Аз си слагам по 1/2 мл веднъж в годината и не мисля, че имам нужда от повече...

# 166
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Цяла и я ползваш май до 3-4 месеца. Не може 1/2

# 167
  • София
  • Мнения: 1 936
Зависи от марката, има такива, които предлагали по 0,5 или 0,6 мл (ми каза Трендафилова).

# 168
  • Мнения: 7
Аз искам да попитам дамите, които са си правили устните в Дерма акт (понеже досега съм си ги правила на друго място) - аз винаги слагам по-малко от 1 мл (половин), в такъв случай цяла ампула ли се плаща с опция да се изразходва другата част до няколко месеца или може да се плати само половината?Аз си слагам по 1/2 мл веднъж в годината и не мисля, че имам нужда от повече...

Плащаш цяла, слага колкото прецените. Остатъкът се ползва - т.е. поставя безплатно в една процедура в рамките на 2 месеца след първата - когато решиш звъниш и си записваш час. Ако не се възползваш до 2 месеца, след това се плаща 100 лв. за поставянето на останалата част (не знам за какъв период важи, вероятно докато е годен продукта).

# 169
  • Мнения: 1 813
С интерес чакам потребителката да сподели за ботоска при д-р Лекова, защото планирам да я посетя първите дни на февруари.
Ако и там не я е хванал, значи според мен лятото е пристигнал един общ контейнер и вносителя си е раздал на всички еднаквоЗ

# 170
  • Мнения: 763
Аз искам да попитам дамите, които са си правили устните в Дерма акт (понеже досега съм си ги правила на друго място) - аз винаги слагам по-малко от 1 мл (половин), в такъв случай цяла ампула ли се плаща с опция да се изразходва другата част до няколко месеца или може да се плати само половината?Аз си слагам по 1/2 мл веднъж в годината и не мисля, че имам нужда от повече...

Плащаш цяла, слага колкото прецените. Остатъкът се ползва - т.е. поставя безплатно в една процедура в рамките на 2 месеца след първата - когато решиш звъниш и си записваш час. Ако не се възползваш до 2 месеца, след това се плаща 100 лв. за поставянето на останалата част (не знам за какъв период важи, вероятно докато е годен продукта).

Мисля че 45 дни е безплатния период, а след това се пази до 6 месеца Simple Smile

# 171
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Правила съм средно дълбок химичен пилинг, зеления пилинг на Шрамек и избелваща мезотерапия - ефект при мелазма  НУЛА, даже има влошаване на положението.

Искам да попитам някой отстранявал ли е малък хемангиом от лицето с лазер? Очакват ли се вторични белези след процедурата като пигментация или "дупка"?

# 172
  • Мнения: 245
Аз отстранявах подобни на лицето и в момента имам вдлъбнатини, които няма да се оправят според мен..много ме е яд, с лазер ги отстраняваха, моля някой да пише дали и как се маха този тип белег Sad((

Правила съм средно дълбок химичен пилинг, зеления пилинг на Шрамек и избелваща мезотерапия - ефект при мелазма  НУЛА, даже има влошаване на положението.

Искам да попитам някой отстранявал ли е малък хемангиом от лицето с лазер? Очакват ли се вторични белези след процедурата като пигментация или "дупка"?

# 173
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Yasemin спомняш ли си вида на лазера, преди колко време е била процедурата?

# 174
  • Мнения: 190
Здравейте момичета,отдавна не съм влизала в темата.Попадна ми това в нета
https://drdimovabg.com/procedure/%D0%BD%D0%B5%D0%BE%D0%BF%D0%B5% … JZ9KGuZnl6BhkD7rE
 някоя дама да е правила тази процедура?Доколкото разбрах тя не е само за очи ,а за лице и тяло

# 175
  • Мнения: 13 019
Утре ми е втория СО2 лазер, ще видим дали пак ще съм като гущер или по- леко се понася втория.
Някой по- назад пита за колагена  е Пюрлоджикъл чист колаген, но има и един за коса и нокти, да не се объркате, като мен🤪 та връщах и сменях.
Мился че има ефект приема му. Като се спре обаче ще се върна на изходно положение предполагам.

# 176
  • Мнения: 245
За лазера нямам представа, а иначе беше преди 2 месеца, в кожния диспансер.

Yasemin спомняш ли си вида на лазера, преди колко време е била процедурата?

# 177
  • Мнения: 19
Правила съм средно дълбок химичен пилинг, зеления пилинг на Шрамек и избелваща мезотерапия - ефект при мелазма  НУЛА, даже има влошаване на положението.

Искам да попитам някой отстранявал ли е малък хемангиом от лицето с лазер? Очакват ли се вторични белези след процедурата като пигментация или "дупка"?
Не. Ходила съм преди години в Инканто, преди беше Пикасо да ми махат хемангиом, милиметри беше само в диаметър, след като го махнат везнага ти предписват с какво да мажеш зоната. Със СО2 лазер го махаха. Белези и пигментация нямаше, но нямаше и особен ефект, появи се на ново веднага. Дерматолог ми го премахна напълно после с течен азот. Нямам белези и пигментация от едната, нито от другата процедура. Но пък аз по- принцип трудно образувам пигментни петна, тъй като нямам много пигментация по начало

# 178
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Утре ми е втория СО2 лазер, ще видим дали пак ще съм като гущер или по- леко се понася втория.
Някой по- назад пита за колагена  е Пюрлоджикъл чист колаген, но има и един за коса и нокти, да не се объркате, като мен🤪 та връщах и сменях.
Мился че има ефект приема му. Като се спре обаче ще се върна на изходно положение предполагам.

Би трябвало а е по-леко Simple Smile И дано. При мен втората Viva беше по-лека, като травма,а ме работиха със същата енергия. Успех и да пишеш Simple Smile

Аз направих една процедура с лазер PicoSure миналата седмица и засега не виждам промяна в пигментацията и петната по лицето ми. Да, кожата стана по-плътна, по-хубава, но пигментните петна си стоят. Може би е още рано да видя накакъв резултат. Казаха ми, че след две-три седмици се очаква да се наблюдава избледняване на петната, та ще видим. Не знам обаче дали ще повторя, тъй като хич не е евтино, а толкова пари не ми се хвърлят за нещо, което няма да ми даде конкретен резултат.
След лазера си сложих и скинбустер/мезотерапия Aquashine (имаше такъв пакет в Дермаакт, където ходя). Е това вече е супер. Мисля, че уплътняването на кожата е точно в резултат на бустера, а не на лазера. Пак бих си сложила. Цената е 350 лв, но количеството е 2 мл.

От бустера е. Няма как след който и да е лазер - кожата да се уплътни толкова бързо. Дават го в рамките на 1-3 месеца, защото уплътняването става по следния начин: с лазера се унищожава твой колаген,  и от топлината фибробластите се стимулират да произведат нов. Затова се препоръчва и прием на АК - за да има градивен материал. За формирането на колагена - и усещането на ефекта е нужно време.

Хидролес са таблетките.
Аз също задържам, имам прекаран и много тежък пиелонефрит. Тогава като лежах в Токуда и аз питах дали трябва да пия нещо, но завеждащата беше категорична, че женският организъм има различни фази в месеца и в никакъв случай да не нарушавам електролитния баланс с всякакви добавки.

Така е - аз задържам при овулация и преди цикъл.

# 179
  • Мнения: 13 019
Аз също при овулация и цикъл, но съм му хванала цаката, около тези дни, намалям рязко въглехидратите, храня се със зелнчуци, риба, месо и яйца. Нищо друго, така вече не се подувам, нв качвам и мн кг. Аз от въглехидрати задържам яко. Мога да кача до 3 кг преди и по време на цикъл! А съм дребна и не пълна. Сега без В по кило качвам само, не съм като бременна в корема.
В другите дни не съм чак на БВ, хапвам плод, ядки и някои варива.

Общи условия

Активация на акаунт