Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 38

  • 67 972
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 375
Момичета, здравейте!

Вчера ходих на преглед 2 седмици след като ми сложиха филтри в скулите и около устата.
Последните още леко синеят. Док каза, че ще мине.
Но повече не може да слага нищо около устата, защото ще натежи и увисне.  Препоръча ми нещо, което се слага в края на скулите, не дава обем, но подновява колагена и дръпва кожата натам. Вижда се ефекта  4-5 седмици след като се сложи.
Тази болница ми е много скъпа.. много ( в чужбина) исках да си потърся да ми сложат продукта на друго място, но забравих как се казва... 🤦♀🤦♀🤦♀
Накой да се сеща за какво говоря? 🤪

филЪри

Благодаря за поправката  Wink

# 631
  • Мнения: 22 782
Може да е Скулптра( освен Радиес и Елансе, написани на предната страница)

# 632
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216


Добре де, само аз ли не виждам разлика, освен в тоналността на лицето и ъгъла, под който е снимано.

# 633
  • Мнения: 1 336
Мисля, че има малка разлика под очите, но може и да е от ъгъла на снимане

# 634
  • Мнения: 22 782
Затова се правят по възможност идентични снимки.
И аз не виждам голяма разлика.

# 635
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Малко под очите, но не иначе не виждам разлика.
Впечатления от работата на др. Румяна Кожухарова?

# 636
  • Мнения: 69
устните и целия овал на лицето

# 637
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
За да се оцени работата е важно да се знае какаво е правено - в кои зони, как, с какви продукти, какво количество. От снимката се вижда само - 1 сесия.

# 638
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Точно овала е същия, вкл и отпускането на брадичката и долната челюст. Може би има леко заобляне и запълване на цялото лице, изглежда по плътно на втората снимка, но в никакъв случай не е уау, даже брадичката на първата снимка изглежда по-прибрана.

# 639
  • Мнения: 5 659
Колко време след втора ваксина може да се слагат филъри?

# 640
  • Мнения: 38
Колко време след втора ваксина може да се слагат филъри?

Някъде четох, че трябва да има 1 месец между ваксина и поставяне на филъри, без значение реда на поставянето Може би това е прекален дълъг период, за да се презастраховат, но всичко си е на собствена отговорност.
Успех Yum

# 641
  • Мнения: 1 803
Включвам се да питам някой има ли впечатления от Alma hybrid лазер ? Работи го само д-р Стоилова във Варна .

# 642
  • Мнения: 1 442
Здравейте. Има ли някой с мнение за vaser Lipo процедура? Главно ме интересува дали при разумни хранене и спорт резултата би се задържал дълго време?

# 643
  • Мнения: 528


Добре де, само аз ли не виждам разлика, освен в тоналността на лицето и ъгъла, под който е снимано.

Чуда се - дали това не би могло да се "стопи" с HIFU ?

# 644
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Лицето е слабо и при стопяване ще увисне още, според мен.При мен се получава такова отпускане, което коригирам с филър в скули , но сега не смея да слагам много заради ваксина, която искам да си поставя. Миналия месец сложих малко в долна челюст и вече след ваксините ще попълвам скулите.

Общи условия

Активация на акаунт