Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 38

  • 68 114
  • 735
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 245
И на двете дами лицата са страхорни! Не мога да повярвам че сте на тези години!

# 616
  • Мнения: 471
Отново да попитам за laser genesis, повлиява ли наистина розацея и цялостното състояние на кожата - финни линии, белези, пори, черни точки?

Ако никой няма впечатления за тази процедура след като направя целия курс, ще споделя впечатления, ако някой си задава същите въпроси.
Аз съм си правила три процедури, исках да залича белези от акне и зачервявания. Честно казано не видях ефект и преустанових. Може и да е трябвало да се направят още процедури, но т.к. цената не беше ниска, а резултати не забелязвах, прекратих.

Миналата година от маските се спарих, изби ми брутално акне и направих 5 продуцедур с genesis в Дерма Акт. Изгаря пъпките и ги успокоява, но видим ефект за борба с белези няма. Година по-късно все още се разхождам с розови петна, там където е било акнето. Искаха да ми пробутат и микронлийдинг, но се отказах, тъй като съм чела, че няма видим ефект. А искаха да направя поне 3 процедури.
Сега съм си запазила част за TCA pain control. От химическите пилинги - повърхностните и средно-дълбоките досега най-добре се е повлиявала кожата ми за пигментация и петна.

# 617
  • Мнения: 8 522
Някой правил ли е радиочестотен лифтинг с Venus Legacy и има ли резултат?

# 618
  • София
  • Мнения: 1 481
Има ли някой, който може да сподели лични впечатления от ендоскопски мидфейслифт?

# 619
  • Мнения: 448
Някой правил ли е радиочестотен лифтинг с Venus Legacy и има ли резултат?
Аз. Резултат не видях, по-скоро отрицателен при мен - стопяване на лицето още след втората процедура. След третата спрях. Наложи се да сложа 3 филъра след това,за да се поправят щетите.

# 620
  • Мнения: 76
Някой правил ли е радиочестотен лифтинг с Venus Legacy и има ли резултат?
Аз. Резултат не видях, по-скоро отрицателен при мен - стопяване на лицето още след втората процедура. След третата спрях. Наложи се да сложа 3 филъра след това,за да се поправят щетите.

Къде правихте Venus Legacy, миналото лято правих такива процедури за тяло ( предно и задно бедно и седалище ),  но не видях УАУУУ ефект върху целулита или обиколките, затова питам

# 621
  • Мнения: 22 853
Отново да попитам за laser genesis, повлиява ли наистина розацея и цялостното състояние на кожата - финни линии, белези, пори, черни точки?

Ако никой няма впечатления за тази процедура след като направя целия курс, ще споделя впечатления, ако някой си задава същите въпроси.
Аз съм си правила три процедури, исках да залича белези от акне и зачервявания. Честно казано не видях ефект и преустанових. Може и да е трябвало да се направят още процедури, но т.к. цената не беше ниска, а резултати не забелязвах, прекратих.

Миналата година от маските се спарих, изби ми брутално акне и направих 5 продуцедур с genesis в Дерма Акт. Изгаря пъпките и ги успокоява, но видим ефект за борба с белези няма. Година по-късно все още се разхождам с розови петна, там където е било акнето. Искаха да ми пробутат и микронлийдинг, но се отказах, тъй като съм чела, че няма видим ефект. А искаха да направя поне 3 процедури.
Сега съм си запазила част за TCA pain control. От химическите пилинги - повърхностните и средно-дълбоките досега най-добре се е повлиявала кожата ми за пигментация и петна.
Аз пък съм
чела все хубави неща за милронийдлинга

# 622
  • София
  • Мнения: 64
Емик, много добре ти е кожата за 53 години. Браво! Какво правиш като грижи?
Благодаря! От 10 г. слагам ботокс на челото и филър на назолабиални, като последните 2-3 години, вместо в назолабиалните, филърът отива в скулите. Кожата ми е пореста и мазна и затова бръчки почти нямам, от 17 годишна поддържам едно и също тегло, т.е. слаба съм и затова лицето започна да се изпива последните години, козметика ползвам и скъпа и евтина, като от скъпата разлика не виждам, по-скоро вътрешно успокоение, че правя повече за кожата си, вода пия много малко и цяло лято съм със загар, слънцезащита никога не съм ползвала, фон дьо тен също. Така че може да се каже, че не правя оптималното за лицето си и аз не съм доволна от това което виждам в огледалото, но се опитвам да не се вманиачавам, не искам да правя нищо по лицето си, което да си личи. Както казах от 10 години слагам ботокс и филъри, но е толкова премерено, че никога никой от обкръжението ми не е разбрал. искам така и да си остане.

# 623
  • Мнения: 194
Здравейте, иска ми се да започна по-активна поддръжка на лицето си, и си търся препоръка за неинвазивни процедури в някоя от клиниките в София. Колебая се между тази на д-р Денкова, д-р Шарк, гледам и салона в Есте.. На 32 години съм, смятам че кожата ми е в добро състояние, но е дехидратирана. Естествено първо смятам да си направя преглед на съответното място за оценка, но се чудех какви са вашите впечатления и къде бихте ми препоръчали да пробвам? Благодаря!

# 624
  • Мнения: 448
Някой правил ли е радиочестотен лифтинг с Venus Legacy и има ли резултат?
Аз. Резултат не видях, по-скоро отрицателен при мен - стопяване на лицето още след втората процедура. След третата спрях. Наложи се да сложа 3 филъра след това,за да се поправят щетите.

Къде правихте Venus Legacy, миналото лято правих такива процедури за тяло ( предно и задно бедно и седалище ),  но не видях УАУУУ ефект върху целулита или обиколките, затова питам
В Нирвана

# 625
  • Мнения: 110
Някой правил ли е радиочестотен лифтинг с Venus Legacy и има ли резултат?

Здравей,
Да, аз също. Ходих основно за овала на лицето, 6 процедури са ми правени, но ефект не видях.

# 626
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Моля за мнения за Бургас Дерма и д-р Наззал. Ако някой си е слагал филъри в назолабиалните и ботокс на чело моля да сподели за трайност и качество на работа. Ако имате отзиви за някой друг дерматолог от Бургас, моля споделете.

# 627
  • Мнения: 3 390
Момичета, здравейте!

Вчера ходих на преглед 2 седмици след като ми сложиха филтри в скулите и около устата.
Последните още леко синеят. Док каза, че ще мине.
Но повече не може да слага нищо около устата, защото ще натежи и увисне.  Препоръча ми нещо, което се слага в края на скулите, не дава обем, но подновява колагена и дръпва кожата натам. Вижда се ефекта  4-5 седмици след като се сложи.
Тази болница ми е много скъпа.. много ( в чужбина) исках да си потърся да ми сложат продукта на друго място, но забравих как се казва... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Накой да се сеща за какво говоря? 🤪

# 628
  • Мнения: 8 759
Радиес или Елансе.

# 629
  • Мнения: 3 576
Момичета, здравейте!

Вчера ходих на преглед 2 седмици след като ми сложиха филтри в скулите и около устата.
Последните още леко синеят. Док каза, че ще мине.
Но повече не може да слага нищо около устата, защото ще натежи и увисне.  Препоръча ми нещо, което се слага в края на скулите, не дава обем, но подновява колагена и дръпва кожата натам. Вижда се ефекта  4-5 седмици след като се сложи.
Тази болница ми е много скъпа.. много ( в чужбина) исках да си потърся да ми сложат продукта на друго място, но забравих как се казва... 🤦♀🤦♀🤦♀
Накой да се сеща за какво говоря? 🤪

филЪри

Общи условия

Активация на акаунт