Бихте ли издържали мъж?

  • 27 756
  • 1 060
  •   1
Отговори
# 765
  • here and now
  • Мнения: 4 327
Има мъже, които силно предпочитат да ги издържат жените.
Има мъже, които силно предпочитат те да издържат жените си.
Има мъже, които допускат и двата варианта, но основно предпочитат втория.
Познавам и от 3-те категории. Първата ми е много неприятна, а останалите 2 си имат други кусури, освен финансовите предпочитания, които също не са особено приятни.
Твоя мъж от кои е, знаеш само ти.

# 766
  • Мнения: 6 650
Има мъже, които силно предпочитат да ги издържат жените.
Има мъже, които силно предпочитат те да издържат жените си.
Има мъже, които допускат и двата варианта, но основно предпочитат втория.
Познавам и от 3-те категории. Първата ми е много неприятна, а останалите 2 си имат други кусури, освен финансовите предпочитания, които също не са особено приятни.
Твоя мъж от кои е, знаеш само ти.

Неприятна работа, тва мъжете, ей.

Ох, всъщност исках да обсъдим общо темата дали мъжете ги мъчи да ги издържат жените.

А мен ме мъчи въпроса какво разбира една жена под издръжка. Тоест колко? Trollface

# 767
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако един мъж не е мързелив и използвач по характер и навици, а е нормален, то в повечето случаи като остане без работа му се скапва всичко и за съжаление се случва да посегне на пиене, хазарт и т.н. За жените е по-трудно да залитнат, защото имат деца да гледат. В това отношение мъжете могат да си позволят да се депресират от безработицата, докато жените не.

# 768
  • Мнения: 17 409
Скрит текст:
Не бе, мене ме мрази! Вече не знам коя поред тема ходи по мен и ме кове. Толкова много станаха, че чак ми е смешно и въобще не мога да се вържа на коментарите й.
Ох, всъщност исках да обсъдим общо темата дали мъжете ги мъчи да ги издържат жените.

Mного моля, без подобни присъди, вместо това би било добре всеки да си се фокусира персонално върху заявките, които хвърля в празното пространство, визирам обичам го и подобни.
От време на време разни люде от далечно мое, не бих нарекла обкръжение ми задават въпроси от рода на мразиш ли ме, харесваш ли ме, и пр., но за моя радост не ми се налага да отговарям на Обичаш ли ме, отправено от най-близки хора.
Подаръците от милото без повод минават ли за издръжка, и аз се интересувам от темата.

# 769
  • Мнения: 10 998
Моят най мрази от всичко на света да дава пари по жени...предпочита да е сам, отколкото да харчи по кифли...за това и съм спокойна, че няма да тръгне да ми изневерява. Бил изключителен любовник, ако някоя има нужди, срещу заплащане, ще се раздаде...това са негови приказки, сега не е нещо като да го излагам...

# 770
  • СИ
  • Мнения: 4 406

Не всяка жена би го търпяла. Аз например - не. Нямам цици, обаче имам богато татенце, така че огънят си го заври...нали знаеш къде! Joy



Аха...! На богатите бащи, дъщерите им обикновено емигрират в Канада. Или бъркам?

Stuck Out Tongue Closed Eyes     Stuck Out Tongue Closed Eyes     Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 771
  • Мнения: 6 166
Не знам дали бъркаш, но някои жени остаряват с достойнство, други само с филъри.

# 772
  • here and now
  • Мнения: 4 327
На богатите бащи, дъщерите им обикновено емигрират където си пожелаят!

# 773
  • София
  • Мнения: 4 668
Където си пожелаят емигрират много богатите, а не богатите.
Т.е. при сегашните нива на инфлация, имущество 10-20млн+ Евро.

Дъщерите на богатите, 3-5 млн Е, и пишман-богатите 1-2млн Е, емигрират където могат. И където ще си намерят мъж, който да ги издържа.
Имам една бивша приятелка с (пишман) богато татенце. Точно за Канада емигрира.

# 774
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 310
Дъщерите на богатите нямат нужда да емигрират.
След като се изучат в чужбина могат да пътуват по цял свят и да  ползват имотите на богатото татенце и своите също ..
Почиват си в семейната вила на Бахамите или в австрийската къща през зимата и хич не им дреме...
Но после се връщат при тате...

# 775
  • София
  • Мнения: 62 595
А защо веднага се вързахте за богатия татко?

# 776
  • София
  • Мнения: 4 668
Таткото ѝ инвестирал в някакви имоти в Канада. Това си е стара публична форумна информация. Само дето тия имоти я имат я не 1млн Е. (1млн Е = 1.4 млн КАД $) Безкрайно старо талашитено блокче гредоред с няколко апартамента. Което накрая е било продадено пред разпадане. Защото не е било възможно да се ремонтира повече.
Т.е. до никъде. Ни за къща на бахамите, ни за екскурзии навсякъде.
Има няма за едно бунгало във Флорида, до което се пътува 5дена пеш с кола, за икономия на 300$ самолетен билет.
Това, все споделяно лично от авторката.
Като се има предвид, че в другия край на Канада, Ванкувър, само една единствена къща струва 2млн$. А хората там изобщо не се чувстват богати.

Недоумявам как има някакви хора, които с разпаленост казват "богатите!!!"  това си позволявали, онова си позволявали.
Има много голяма разлика, да не кажа астрономическа, между горна средна класа с няколко милиона и мултимилионери.
Но кой знае защо, на простите и по-обикновените хора само 2те са им в очите и устата, нищо че са 1 на 10000, т.е. статистически безкрайно малко.

# 777
  • София
  • Мнения: 62 595
Има хора, които са фантазьори по конституция. Дори да не лъжат, здраво преувеличават и фантазират и си вярват. Ако имат един лев в джоба ще го представят за сто.

# 778
  • Мнения: 2 928
Скрит текст:

Не всяка жена би го търпяла. Аз например - не. Нямам цици, обаче имам богато татенце, така че огънят си го заври...нали знаеш къде! Joy


Аха...! На богатите бащи, дъщерите им обикновено емигрират в Канада. Или бъркам?

Stuck Out Tongue Closed Eyes     Stuck Out Tongue Closed Eyes     Stuck Out Tongue Closed Eyes
Разбира се. В Канада не може ли да се започне от 0-ла и стане богат? Аз бих казала, че с работа е възможно, за разлика от България. Simple Smile
Това си е стара публична форумна информация.
Публична форумна фантазия, искаш да кажеш? Като тази, че си купил със собствени пари, а не с пари на роднини имоти в София и сега се правиш на баровец на чужд гръб.
Явно мацките бързо го схващат, щом не си успял да вържеш вече някоя.Wink

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 15:37 от Ravenna

# 779
  • here and now
  • Мнения: 4 327
Добре, че съм бедна, та не ми се налага да си защитавам богатството из нета.

Общи условия

Активация на акаунт