Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 29

  • 35 736
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 075
Дяволо,

Мен пък  
Скрит текст:
ме оспойлиха!!! Най-големия plot twist и ми казаха предварително Rage
Не съм попадала на информация или клюки да е имало търкания. Дори помня, че в документалния филм показаха кадри около заснемането на последната сцена на актрисата, цветя, сълзи и тн. Ако е имало проблеми, едва ли щяха да й отделят време. За мен е сценарно решение - да има изненади.

# 121
  • Мнения: 11 313
И аз мисля, че така ще продължи - пука ѝ се мехура и Професора помага да роди. Ама да видим нетфликс какво ще ги снесат

# 122
  • Мнения: 18 420
За Касата и обсъждания персонаж -
Скрит текст:
Едва ли с някой друг персонаж щяха да постигнат този драматичен, разтърсващ ефект.

Посветили са ѝ една от най-красивите песни от саундтрака. Клипът съдържа спойлери. https://youtu.be/tuJZWgcEJmI

# 123
  • Мнения: 14 486
Дяволо оправи ми сутринта Joy

За Алисия от Касата

Скрит текст:
също мисля, че ще почне да ражда, Професорът ще изроди бебето и ще се залюбят, той нали се беше съгласил да има бебе с Найроби. Жалко щото Алисия е кучка ама пък Ракел стана скучна, те бяха много добра опозиция с Професора в първите сезони, после като са на една страна не е интересно.
За мен убийството на Найроби не беше най-големия плот туист (аз и знаех де) щото така или иначе трябва да убият някого, в първите сезони тамън трима.
Най-странното беше че Палермо надъха Гандия при положение, че в сцените с Берлин даваха как твърди, че трябва при всички случаи да го убият. И това, че не знаеха за паник стаята, а уж изучават всичко по план.

# 124
  • Мнения: 47 970
Надявам се да ли тя да не е  бременна. Или нещо друго. Иначе раждане в сюблимен момент е много плоско.

# 125
  • Мнения: 36 447
Скрит текст:
Алисия е извратена, не вярвам, че ще промени отношението си към Професора, дори да я изроди. А да се влюби в него или той в нея е пълен абсурд.
Аз няма да гледам следващия сезон, но ще прочета какво е станало. Имам съмнение, че както върви, може и да завърши зле (за всички от отбора на Професора, включително за него).

# 126
  • Мнения: 14 486
За Касата се сетих още нещо

Скрит текст:
Не мислите ли, че Татяна трябва да се появи? Всички от ретроспективните кадри се появиха само нея я няма

# 127
  • Мнения: 18 420
Miss,
Скрит текст:
също мисля, че ще се появи. Нали има спекулации, че Алисия всъщност е Татяна. Joy Кой знае, сигурно ще помага на екипа по някое време.

# 128
  • Мнения: 36 447
Актрисите са различни, ще е глупав обрат. А и с Ракел са съученички, няма как да е фалшива самоличност.

# 129
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Дяволче!
Първо, благодаря и за твоите препоръки, ще метна, каквото не съм гледала. От относно задължителните - Фарго съм го гледала и го обожавам Wink На Рей Донован му се чудя от няколко години, явно ще се гледа и той, щом казваш, че е толкова добър.

За Касата и началото на 5 сезон
Скрит текст:
Ще й изтекат водите и ще започнат контракции Joy Така няма да успее да стреля по Професора. Неслучайно е мнооооого бременна. Макар че, като се замисля, е леко елементарен начин да излязат от ситуацията.

Относно
Скрит текст:
Найроби. И аз не разбрах защо я убиха, при положение, че има още един сезон. Тя е обожаван персонаж, като Берлин. Айде, при Берлин беше друго - финал (уж) на сериала, той е трагичен образ, имаше логика. И все пак в някакъв аспект го върнаха обратно. Иначе четох, че сцената със смъртта й е била голям шок за феновете, имаше коментари, че не са спали с дни след това  
Да, за мен беше гигантски шок! Фейсбук групите гърмяха...

# 130
  • Мнения: 3 507
Докато си чакам пореден епизод от единствения нов сериал, който ми е интересен, а именнo Your Honor, загледах съвсем случайно Bloodline (2015), но го намирам за глупав. Има ли смисъл да го проследя и след втори епизод?

# 131
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
И аз да кажа за Касата, че децата изгледаха сезона буквално 2 часа преди мен и ММ. Появиха се в нашата стая да видят докъде сме с гледането, облени в сълзи, малката направо истерично ревяща и оплакваща персонажа. Някак си ми казаха кой ще е убит, защото им беше любим герой и на двете Simple Smile Много емоционално, наистина. За новия сезон не мисля, че е възможно изобщо Професора да се влюби в бременната кучка, не! Не й го давам на нея и наистина, дано започне да ражда!

# 132
  • Мнения: 18 420
Загледах “Аз, вещицата”. Чела съм книгите преди 100 години, но само откъслечно си ги спомням. Даже от третата почти нямам спомени, освен че нещо ме беше разочаровала.

# 133
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Някой търсеше добър крими сериал, препоръчвам горещо Springfloden/Пролетен прилив, гледах го във филми суб. Вчера глътнах 7 серии за нула време, днес го догледах. За мен е от хубавите скандинавски сериали, от типа на Мостът и Милениум. Действието вървеше в няколко сюжетни линии, много обрати, и до последната серия не се знаеше развръзката каква ще е. Утре започвам втори сезон, много ми хареса Heart Exl

# 134
  • София
  • Мнения: 27 156
The Stand по Кинг се раздвижи.
5 епизод бе най-добрия от началото на сезона. Много добър! Simple Smile И четвърти ми хареса, а дано е все така до края.

Общи условия

Активация на акаунт