Детето ми не говори и е агресивно на моменти

  • 1 071
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте ! Моля Ви за съвт , детето ми сега навърши 3 години , има братче на 1 година и 4 месеца ! Когато малкият се роди , големият ми син стана много агресивен към малкия и като цяло към нас, този проблем продължава до ден днешен ! Хапе , щипе , бие когато получи такув пристъп ! Той не говори , наскоро запопна да повтаря думи , но не всички , много пее песни но с неправилни думи
Ходили сме на куп психолози ,логопеди , пращахме изследвания в чужбина за пропускливост в чревната флора , оказа се че има някакви паразити , повишен хистамин и допамин , и сега е на диета , посещаваме барокамера също , всички казват че не е Аутист и той наистина не прилича , но просто вече незмам какво да оравя като иска нещо и не може да се излаже той просто ни побърква
Моля Ви првпоръчайте ми нещо и някалви добри специалисти ! Наистина добри
Благодафя

# 1
  • София
  • Мнения: 28 109
Невролог посещавали ли сте?

# 2
  • Мнения: 41
Освен пристъпи на агресия и липсата на говор, има ли разбиране? Примерно появата на бебето,как се е развивал?

# 3
  • Мнения: 594
Водете го на логопед. Като не може да говори и се изразява ще е агресивен

# 4
  • София
  • Мнения: 7 980
Вижте в тази тема, там е мястото да си зададете въпросите:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1110428.360

Пишете и от кой град сте, за жа ви ориентират със специалисти. В момента някой работи ли с детето?

# 5
  • Мнения: 2
Невролог посещавали ли сте?
Посещавали сме всичко е наред

Освен пристъпи на агресия и липсата на говор, има ли разбиране? Примерно появата на бебето,как се е развивал?

Ами разбира някои неща , неНам точно колко защото той и голям имат , при появата на бебето , той стана агресивен и даде регрес

Общи условия

Активация на акаунт