Януари дойде и донесе ни чертички две ! ~бебеправене 383~

  • 34 204
  • 757
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 340
Lady, аз пиех чай от малинови листа - след абразиото, за да ми помогне да се възстановя по-бързо. Имаше ефект. Прочети ако искаш специално за тях  Simple Smile

# 136
  • Мнения: 1 996
Допълвам набързо за чая - пие се само до О!, помага за лигавицата, но не се препоръчва при предистория с полипи и т.н.
Не съм много активна тези дни, но с новата работа нямам вече време да вися във форума през работно време Joy и ви чета само по диагонал, през обедната почивка ще се връщам да чета.
Честито на патерица на Раули с пожеланието на следващия РД да си със сбъдната мечта на ръце, честито сърчице на Локои очакваме още ъпдейти за миньончето Heart Добре дошли на новите момичета и дано не се задържате дълго тук! Успех на всички!

# 137
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Марго, Одри, не знам какво да разкажа. Съзнанието ми изтри - буквално колко АБ изпих след хистероскопията при Калчев, която уж беше за хубаво. Чаках Сигридов да се завърне, за да го посетя отново, но каузата е обречена за сега. Обаче, имам надежда, не знам защо, но имам Simple Smile Този месец започнахме с опитите отново, след дълго прекъсване. Моля се, Господ да чуе молитвите ми и да ме дари с още едно живо и здраво детенце, ще се боря за естествено забременяване, ще стане, вярвам го!
За всички, които не ме познават, нека се представя: На 31 г. съм и имам един прекрасен син на 7 г. Много чакан, много изстрадан и роден, след дълго чакана бременност, трудно износен, общо взето сме чудо на медицината с него Simple Smile От 20 годишна съм с един яйчник и четвъртина от другия, до тук имам 7 сериозни интервенции по матка и яйчници. Преди 2 години направих аборт по медицински показания в 13.г.с. и не са спрели неприятностите оттогава. Няма да пиша подробности, за да не плаша новите момичета, който има желание, може да се разрови и да прочете....
Та, така!
Връщам се с вяра и надежда Simple Smile
Новите момичета да не се отчайват от първите месеци, а да се насладят на прекрасния процес!

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 20:51 от Arven_89

# 138
  • Мнения: 2 523
Липсваше АрвенTwo Hearts Много хубаво се завръщаш с позитивна нагласа и ти пожелавам в най-скоро време да се похвалиш с едни дебели черти!
Сега остава само Ро да се появи отнякъде!

# 139
  • Мнения: 427
Арвенче, радвам се, че се появи Hug
Ще стане! Стискам палци още този цикъл да е бебеносен Blush

# 140
  • Мнения: 257
Добре завърнала се Арвенче! Ще се случи вярвай! Flowers Four Leaf Clover
Щеше да е хубаво наистина Ро да се появи отнякъде! Преди обичах да чета нея и Борнчето!
Локо честито сърчице! Heart
А що се отнася до мен тая вечер четири дни преди цикъл имам някакво по скоро розовеещо зацапване и болки ниско долу! Никога досега не ми е идвал Ц по рано по скоро винаги е закъснявал! Изчетох всичко за имплантационното кървене и ще видим дали това нещо ще премине в Ц или..... Hands Pray

# 141
  • Мнения: 648
Здравейте, момичета!
От известно време следя темата и се радвам, че тук можем да споделим проблемите и тревогите си, и да срещнем така нужното ни на моменти разбиране.
Моята история  е малко нетрадиционна, но реших да я споделя с вас. Не се имам за силна или за нещо изключително, а просто правя всичко, което трябва в името на това скоро да си гушна моето бебче Simple Smile
На 39 години съм и в края на лятото правихме първото ин витро. Имаше проблем с материала на половинката, и въпреки че от 5 ембриончета оцеляха две, които имплантирахме на трети ден, те не се развиха. През цялото време на процедурата обаче имах чувството, че нещо се пропуска и не е така както трябва. След неуспеха сменихме клиниката и доктора и се оказа, че трябва да минем на донорски материал. Освен това, тези предишни ембриончета, които ни бяха трансферирали, не са били с добро качество и едва ли са щели да оцелеят, ако е трябвало трансферът да е на 5-ти ден. Започнахме стимулацията, но на третия ден от нея на (вече) бившия ми му щукна, че "чуждо к...ле" няма да гледа и не иска да харчи толкова пари "за глупости"  и се разделихме. Реших, че такъв човек не ми трябва нито сега, нито по-нататък и че той не може да бъде баща.  По време на процедурата вдигнах много ТСХ и докторът ми се усети, че може да имам проблем с щитовидната жлеза. Все пак довършихме стимулацията, изкарахме  няколко Я и  остана едно Е, което трябваше да замразим, защото в деня на трансфера ТСХ-то ми беше 6,65. Благодарна съм, че този път попаднах на много свестен лекар, който наистина си разбира от работата и е винаги насреща. Прати ме на ендокринолог, опасяваше се че съм отключила Хашимото, както и се оказа. Сега си пия лекарствата, чакам си заповедта от фонда и, живот и здраве, се надявам през февруари да започнем трети опит, който да ми донесе успех. Мечтая си за две близначета, за да са си опора един ден... Все пак на моите години осъзнавам, че нямам много време за губене.  Като всяка от нас си имам своите страхове и притеснения, но искам да създам живот и да го обградя с много любов и грижа. Не споделям с приятелките си, защото никоя от тях не е на такъв етап в живота си, а знаете, че който не е в твоите обувки няма как да те разбере. Радвам се, че майка ми е до мен и ме подкрепя в това ми решение.
В петък ще ходя на изследвания за ТСХ и дано да са се нормализирали стойностите.  Стискам палци и пожелавам успех на всяка в нейната борба, а на бъдещите мамчета в очакване лека бременност и безпроблемно раждане!

# 142
  • Мнения: 3 233
Sweety, добре дошла и скорошен успех пожелавам и също нов по-добър партньор Simple Smile !
Арвенка, много се радвам как звучиш, хайде да идва скоро бебето.
Също чакам Ро да се появи отнякъде и най-добре направо в темата на бременните Simple Smile
Ането - стискам палци Simple Smile
Локо, честито сърчице, пиле Simple Smile

Някой направи забележка, че малко пишем - ми то най-приказливите се изнесоха (на мен Ивето много ми липсва) - та не знам кой беше и няма да ходя да гледам - ама да пиши повече де Simple Smile дай пример.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 08:42 от Одри

# 143
  • Мнения: X
И аз да се разпиша тогава, че Одри сама отбранява крепостта днес:)

Арвен - успех, време е за хепи енд!

Sweety - добре дошла. Въпреки че историята ти звучи тъжна, понякога съдбата много навременно ни отървава от токсичните хора в живота ни! По-добре сега, отколкото поотрастнало дете да страда по-късно, че баща му го е изоставил!

За липсващите - аз и за Гери питам от време на време, но съвсем се изпари тя...

# 144
  • Мнения: 702
Добре дошли на новите момичета, желая скорошен успех!
Арвен аз също се радвам че се завърна и пожелавам да е за кратко и бързо да се изнесеш в другата темичка!
Ането стискам много палци! 🙏

# 145
  • Мнения: 1 996
Добро утро и от мен Grinning Да се отчета и аз днес преди да се метна в работния процес.
Арвенче, много позитивно звучиш, дано в най-скоро време се случат нещата, и този път до успешен финал!
Суити, и а се включвам към мненията нс момичетата, навреме си решила, че не е това човекът, желая ти успех и партньор, който да ти е подкрепа в тази трудна борба!
Липсват ми Ро, Герика, Сергеева, Тинти,  Орхидея, сигурно има и много други неактивни в последно време.
За мен - почнах с тестовете за О, нямам големи надежди, не сме се и отчитали от повече от два месеца, дано ми дойде настроението.

# 146
  • Мнения: 586
Арвен, много се радвам, че пак се появяваш силна, позитивно настроена и убедена в успеха.
Суити, тази група е пример за изключително силни хора, които преодоляват невероятно сложни препятствия по пътя към желаното бебче. Често се случват чудеса в групата - последното е на Локо. Но за да се случат половинката трябва да е много силна, да подкрепя в тежкия път, защото ние жените сме наистина герои с мъките, които изтърпяваме и е нормално да имаме нужда от подкрепа. Както са писали момичетата не ти трябва човек, който не може да е достоен партньор и родител след това.
Момичета не знам дали сънуването на змии означава бебе, но сънувах, че бягам и над мен се спускат много, уж да ме хапят, а ме целуваха Grinning Такъв странен сън не съм сънувала отдавна.
За сега пия повечето от добавките на Денис, но ме започна стомаха и най-много до март изкарам.
Как сте вие? Какво пиете в момента?

# 147
  • Мнения: 587
Добро утро,😊 хубав , слънчев и успешена ден!
Тук съм, чета ви старателно !
Честито ❤  на Локо, да продължаваш с хубави новини.
Добре дошла отново Арвен,  спомням си те откакто започнах да чета темата.
Добре дошли и на новите момичета!
Пожелавам успех на всички 🍀
Аз се боря още с разочарованието от миналия месец,  бях почти сигурна ,  че сме оцелели овулацията . За малко да я изпусна този месец,  но се взех в ръце и поработихме три дни .

# 148
  • Мнения: 427
Sweety, силна жена си! Пожелавам ти съвсем скоро да имаш тези така мечтани 2 дечица и всичко лошо вече да е в миналото ти. Успех и не се застоявай тук Hug

anetoo, мирише ми на + тест Blush

Brandy, змиите са на бебета Blush, така чееее скоро ще е! За добавките - преди пиех какво ли не от тези на Денис, преди да забременея бях само на FH Pro+Вит.Д (според моето скромно мнение е много хубава добавка) и сега съм само на задържащи.

# 149
  • Мнения: 3 183
Dragon Girl и аз съм хвърлила око на тази добавка. Сега пия NAC, R-ALA+Taurin+PQQ, Omega 3, vit. D+K2, B12 и Профекунд. До скоро пих Мио Инозитол, вит. Е и Убикуинол (над 3 месеца), но свършиха и още съм под въпрос дали да купувам пак. Калчев пък иска да почвам Билкова кръв ( заради нисък феритин) и Аспирин 0.75 през ден 🙄 Момичета, аз мисля да се завърна към фитнеса. Мисля, че по-скоро би ми помогнал, отколкото навредил в опитите за бебе. Вие как мислите?

Общи условия

Активация на акаунт