Януари дойде и донесе ни чертички две ! ~бебеправене 383~

  • 34 182
  • 757
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 185
Да се включа за добавките ...пия NAC , vit. D , фолиева киселина и Omega 3 . Четох за мужик корен ,  помагал за имунитета и хормонален дисбаланс , мисля да си взема и да пробвам .
А за фитнеса мисля , че няма да навреди даже е добре да има повече движение .

# 151
  • Мнения: 1 443
Арвенче, не знам дали се засякохме за малко като започнах да пиша или те бях чела, но ти желая много много късмет и скорошен успех People Baby
Alison,фитнеса като двигателна активност е полезно, но без претоварване и тежко физическо натоварване Wink
Локо, честито сърчице Heart Heart Heart Да тупка все така и да те радва Hug
Марго, хайде тръгвай позитивно към тестовете за О и ти пожелавам още този месец да стане People Baby

# 152
  • Мнения: 1 133
Алисън, и след двете ми инсеминации лекарите ме съветваха дори да увелича физ. активност след процедурите. Та дори е препоръчително.

# 153
  • Мнения: 978
Имам желание за фитнес, но нямам воля Grinning
мисля, че няма да навреди, все пак спорта е здраве Simple Smile

# 154
  • Мнения: 1 996
Физическата активност помага за подобряването на кръвообращението към репро органите, добре е да е съобразена с цикъла и да е без тежко физическо натоварване ( тежести, прекалено интензивни тренировки) в дните след О. За новите момичета, на които не стига мотивацията или времето, препоръчвам fertility Yoga от ютуб, има много и различни, може само да помогне и не са нужни екипировка или кондиция.
Пих добавките на Денис почти всички повече от 6 месеца, от есента почнах само FH Pro с допълнитена убиквинол и витамин Д и е факт, че след 3 опаковки забременях естествено след 7 години неуспешни опити. Въпреки, че е скъпа добавка и според Денис с намалено действие като комбинирана, мисля че ми помогна и смятам пак да я почна.

# 155
  • Мнения: 427
Определено съм ЗА спортуването, ама и аз съм от мързеливичките. Мога да ходя по 15 км на ден, но не и така целенасочено да действам. Скучно ми е някак. Но бих си измислила нещо определено, ако се развие лошия сценарии.

Марго, как пък те пропуснах!  Успех с новите опити и този път всичко да е така, както трябва да бъде. Започвай да препрограмираш настроението Joy HeartStuck Out Tongue Winking Eye

# 156
  • Мнения: 1 130
С ММ от началото на годината започнахме да спортуваме заедно - кратки, не много интензивни тренировки от някой от безбройните app-ове за домашни тренировки. Решихме, че е крайно време да почнем да се движим, ако не искаме да се сраснем с дивана вкъщи Laughing Иначе и аз нямам много мотивация, ама като тренираме двамата се надъхваме един друг.
Аз започвам подготовката за ЗЕТ и най-вероятно след трансфера ще спра с тези тренировки и ще мина на разходки или йога, за да имам все пак някаква физическа активност.

# 157
  • Мнения: 5 073
Арвен, добре дошла отново и скоро да се изнасяш към отчетната!
Добре дошли и на новите момичета и да не се задържате дълго!
Аз приемам в момента: Елевит, Оксибио, витамин Е, витамин Д, цинк, витамин Ц, убиквинол, пробиотик, Мелатонин, Метфогама, Л-тироксин. Спрях Селен и Б12, че съм предрусала с него, както и допълнителен прием на метелиран Б9, че е близо до горна граница, а има в комбинираните.
Колкото до тренировките - зарязала съм ги към момента, но се движа по няколко километра всеки ден. Освен това си взех книгата за женското здраве по препоръка от някоя от ин витро групите и като я довърша, мисля да почна упражненията от нея.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 12:49 от iren11

# 158
  • Мнения: 702
Да се включа и аз, приемам Мио инозитол, НАК, Р-АЛА, Омега 3, Вит. Е, Вит. Ц, Д+К2, Б12, Неофолик мета, Б6, Цинк, магнезий, (очаквам скоро поръчка с Убихинол) и вероятно пропускам някоя 😂

Момичета стискайте палчета всичко да бъде наред, петъка (10ти ден от МЦ) съм на преглед и се надявам всичко да е наред и да успеем да направим инсеминация на естествен цикъл.
Само се моля да нямам задържани фоликули или пък кисти и да имам хубава О., а по-натам и ММ да извади добри плувци! 🙏

# 159
# 160
  • Мнения: 312
Добре дошла Аврен!
Уйнтър ,Драган-че ☘,кураж!
Точно една година,откакто пиша в тази прекрасна група......Не спирам да ви чета момичета,въпреки че не пиша често.Просто няма какво....Ако и този месец резултата е отрицателен съм решена да хвана ММ на тясно и да я пуска тази спермограма!От толкова време  все я отлагаме.
Имам въпрос ,многократно обсъждан в темата-Бърканицата на Кацаров🙃,моля ви не се сърдете ,но ще съм много благодарна ако някоя от вас ми драсне рецептата на лични (или тук).

# 161
  • Мнения: 1 751
Стискаме Simple Smile
И нови, и стари да не се задържаме много. Марго, бачкай, да се развличаш докато дойде времето.
Аз в петък съм на биопсии. Уж разузнах по темата - четях ви за разнообразие и си кротувах. Не ме е страх от изживяването, а разбира се от резултатите. И този утрогестан как го ненавиждам... Сутринта преди изследването дали да го слагам, или да го изпия? Ще почистят влагалището, знам, и все пак имам чувството, че и от ушите ми излиза вече. А 3 таблетки орално с моята кофти тромбофилия ме е страх.
Днес получих 20 броя One Step за бременност от алито. Навреме, да си имам за престъпления след месец. Дано са читави, не съм ги ползвала.

# 162
  • Мнения: 1 996
Стискам и аз здраво палците! Flowers Four Leaf Clover
ТДО, аз съм си я запазила като я беше пуснала Пълнолуние, не че ни трябва, но за всеки случай Joy
Скрит текст:
Манди, и аз всеки път се чудя с този утрогестан, а 3 наведнъж орално ще ме довършат, много лошо го понасям през устата. Досега при трансфери винаги съм го слагала вагинално, но след трансфера, само веднъж преди това, за биопсия нямам идея как е.
One step въпреки упоритото предсказване на бременността при Локо месец по-рано, при мен отчетоха последни, чак на втори ден закъснение. Сега си взех нова макси опаковка с 50 теста за О и 20 теста за Б, този път на Фемометър, ще ги видя как са, поне мога да си тествам пак на воля.

# 163
  • Мнения: 746
Привет, борбени момичета! Mandaria, аз ползвам One step за овулация и за бременност, показват точно. За ову ги сравнявах този месец с дигитален на Clearblue. А за бременност пробвах в понеделник, чисто отрицателен и на обяд се потвърди резултата Simple Smile)). За добавките, аз продължавам с добавките на Денис, НМН, пчелно млечице всяка сутрин, ФК, витамини Б 12, Д и К и биоперин. Старая се обратно да се вкарам в режим, че след трансфера и празниците имаше въглехидратни вакханалии, които трябва да останат в миналото Simple Smile)) Успех на всички 🍀 🍀 🍀

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 00:07 от Danita 14

# 164
  • Мнения: 3 215
Манди хей, аз пък точно онзиден имах биопсия (имунологична и за имплатационен прозорец) и понеже бях със свещички (циклогест) нямаше къде другаде да я турна Simple Smile та така. Нищо особено не беше самата процедура.

Белийв, много се вълнувам за твоята инсеминация и стискам всякакви палци Simple Smile

Аз не пиех известно време почти нищо освен метформин, фолиева, Д3 и чат пат Б12 и желязо. Ма сега взех един колаген и билкова кръв дето са комплекси и вътре има кво ли не още, та ще се витаминизирам и минерализирам Simple Smile

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 08:32 от Одри

Общи условия

Активация на акаунт