Януари дойде и донесе ни чертички две ! ~бебеправене 383~

  • 34 160
  • 757
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 702
Одри, ggirl благодаря от сърце, както и на другите момичета за палчетата! 🤗
Аз също се вълнувам и ми е едно такова притеснено, но се опитвам да не го мисля. ММ вече месец пие трибулус, мака, сминдух, вит. Д+К2, Б12, Неофолик мета, Ц, цинк, магнезий (сигурно пак пропускам, че са доста 😂) .. и като се сети от бърканицата, надявам се поне малко да е дало ефект! 🙏
Прикачвам и аз рецептата, но е почти същата която е качила Марго
Скрит текст:
Пожелавам на всички ви успех! 🍀❤️🤗

# 166
  • Мнения: 741
Believe, това е старата рецепта на Кацаров, актуалната е със смлени бадеми, точно тази, която качи Margolotta. Добри са съставките, правили сме и двете през последната година и нещо,  мъж ми не остава без нея. Дозата е за около 3 месеца прием.

# 167
  • Мнения: 1 441
Билийвче, стискам ти много палци и желая успех и направо вече чакам положителния тест Flowers Four Leaf CloverPeople Baby Бъди настроена положително и мисли как може да станат и две като при Диди ако не се лъжа Wink Така че не само че ти пожелавам да си бремеенеш даже и да са двечки ти желая Hug Ех такава съм си аз максималистка и мечтателка, иначе аз да се "похваля" с цикъл от вчера вечерта нали се брои от днес първи ден и така. Вчера пак ме обзе една депресия, рев че нищо никога не става и ММ сега ме кара да не чакам следващия преглед при Калчев, а да ходя при друго АГ докато съм в цикъл защото при Калчев се пада около О прегледа. Много ми е объркано и мисля че така правим грешки като сме притиснати че губим време и не се получава, ходя на милиони прегледи без резултат Cry Ако не отида той започва да ми се кара че трябва да чакам следващия цикъл и да не рева че минава време Cry

# 168
  • Мнения: 342
А за какво е тази бърканица? И само от мъжа ли се приема?

# 169
  • Мнения: 1 751
Благодаря, Одри. Ще споделиш ли как се чувстваш с Циклогеста?
Скрит текст:
Имам предвид, като почне да излиза, дали е по-добре от утрогестан? Дали са се погрижили да е по-приемлив? Наистина нишестяната миризма и мазната консистенция на утр. ми предизвикваше гадене и повръщане през бременността. 
Знам, че е  400 мг, пак ли сутрин и вечер се поставя *1? И дали случайно ще можем да го взимаме от Промахон по-евтино?

# 170
  • Мнения: 702
Благодаря ви момичета! ❤️
Winter11 то наистина времето притиска и всеки месец е разочарование, но така ТМ ти внася още толкова стрес Sad Пожелавам ти от все сърце да се получи много скоро! 🙏❤️🤗

Ще го имам предвид за рецептата благодаря. Следващата доза ще е с бадеми 🤗

# 171
  • Мнения: 427
Манди, аз имах в началото микробиологична и вирусологична биопсия. Предполагам се вземат по един и същи начин. Аз лично не усетих никаква болка. Имаше съвсем леко "побутване" отвътре за секунди. Нищо страшно.

Мога да дам отзив за Циклогеста, но не вагинален Grinning Като прокървих, Цветков ми смени Кринона с Циклогест 2х1. Каза, че мога да го слагам в дупето Wink Съответно не тече изобщо.

# 172
  • Мнения: 1 073
Здравейте, момичета!
Честита нова тема, много късно се включвам, извинявам се.
Dragon girl, мислила ли си за посещение при Сигридов? Той нали е д-р Хаус.... може да помогне. Има ранни прегледи при него към 6-та г.с. Стискам палци всичко да бъде наред!
Winter, вярвай на Калчев... година и половина никой не видя нищо при мен, а ходех по прегледи при репро... Изчаках Сси часа при него и от Май до Септември с малко срещи и една лапаро време аз съм Б. Също с махнат хидросалпингс и тръба, 2 месеца след операцията видях две чертички, красиви и мечтани. Аз му вярвам и съм му благодарна, ако един ден се наложи отново да се срещна с репро доктор, без да се замислям съм първа писта при него!
Арвен, добре дошла отново и дай Боже съвсем скоро да зачезнеш с хубава новина! Твърде много преживя! Прегръдки!
Марго, да е успешно новото начало! Да им покажеш на тея шваби репродуктивни как се прави! Стиснати палци!
AlisonP, не го мисли изобщо, връщай се към тренировките! По-хубаво и по-здравословно нещо от това няма! И според мен си е абсолютен мит това, че пречат при зачеване. Аз дори сега мисля да започна тренировки със собствена тежест. Помагат за по-лесно раждане, кръвообращението се подобрява значително. За хора с тромбофилия е мнооооооооооого полезно! Качваш здравословни килограми. Абе тренировките са нещо страхотно!
Believe и Мандариа, стиснати палци за утре и все добри резултати!

Ръся ви в големи дозииии с розовоооо Heartpulse Heartpulse Heartpulse

# 173
  • Мнения: 3 196
Аз по принцип се чувствам добре от прогестерона (може би не ми достига) Кръвното ми пада малко, ама тва не е зле за мен за зимата. Иначе тече си, повече от урогестана, ма ежедневни стигат. Взех го от аптеката в Надежда не съм търсила от другаде. 2х1 да.
Взимам от розовото 🥰

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 17:39 от Одри

# 174
  • Мнения: 702
Лиилоо много благодаря 🤗 грабя си розовкооо! 🥰

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 12:14 от Believe*

# 175
  • Мнения: 590
Грабя с пълни шепи от розовкото на Лило , и стискам палци на всички ви ! 💝
Аз минавам да ви се похваля с фоликул 24 мм в дясно на 14-ти ден ! Направо като по учебник (с мойте кистозни яйчници си е чудо) , но с лигавица 5.5 (сигурно е такава заради кломифена). АГ ми изписа дуфастон 1х3 за 10 дни и каза да щракаме всеки ден до неделя , останала ми е и 1 тубичка от вълшебното гелче , така че стискайте ми палци след 14 дни да ви се похваля !
Чудех се за този чай от малинови листа , колко време се пие и каква е дозата искам максимално да помогна на лигавицата  ?
Между другото сънувах ,че намирам злато и много му се радвам , леля ми пък сънувала ,че ми подарява златен пръстен , пък майка ми , че в ръцете си държа бял гълъб.
Питах бабата на ММ какво значи това , и тя ми каза ,че златото означавало бебе( а дано!).

# 176
  • Мнения: 427
Лиилоо, грабя от розовкотоооо Heart .Веднага след прегледа звъннах в клиниката на Сигридов. Запазиха ми час за началото на февруари. Дано стигна до тогава. Много ме е страх обаче как ще реагира на това, че съм при лекар от Надежда.  Няма как да го скрия, ако ще му казвам каква ми е терапията до този момент. Не бих понесла да ми се разкрещи или да ме изгони. Много мразя проблемни ситуации. Но дано мине добре Hands Pray
Дриймче, чудни размери! След две седмици ЩЕ развееш + тест Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 3 103
Dragon Girl до колкото разбирам само към определи лекари от Надежда таи неприязън (включително Стаменов) но към други напротив, даже ги хвалел! Стискаме палци не само до неговия преглед, а и до самия щастлив край да стигнеш! 🍀
Лилоооо грабя от прашецааа 💜💜💜

# 178
  • Мнения: 577
И аз се нареждам за 💖
Чак не смея да си го пожелая! 
Стискам ви палци момичета,  за прегледи,  процедури,  овулации 🙏
На бременните момичета да стоят бебчовците на топло до финал😊

# 179
  • Мнения: 442
Dragonche, стискам си палци тайно зад завесите и вярвам, че може да се пребориш този път Heart С теб съм ! А Сигридов не го мисли, изкарват го голям дзвер, но пък при мен беше адски позитивен, още от вратата почна с шегите. Говореше с някой приятел лекар по тел аз като влязох и му вика как щял да ми помага да раждам здраво момченце Grinning Grinning Ама понеже използва името ми, явно на доктора от другата страна на слушалката жена му се казваше като мен, та леко се спече човека и Сиги го успокои, че има и други жени на света с това име Grinning

Дриймър, сънувах те ! И аз явно покрай орисването на Хариом със сънищата, прихванах. Аз продължавам основно  да сънувам розови сънища с някви възрастни господа...., но приятно се изненадах като разнообразих със сън в който Дриймчето влиза и казва, че на 12ти ден от О е видяла двете чертички като преди това е имала 3 фоликула от кломифена и от третия всъщност (не знам как го е разбрала , че е от него ) се е хванало човечето и че всичко ще бъде наред този път !

Аз съм добре, в сряда Миньончето ни изненада колко беше пораснало - видяхме му главата и различихме крайниците Grinning Но пък разказва на майка си играта - гадене, гадене, повръщане и липса на апетит. Един път да дойде на бял свят и ще каже то че е гладно или че иска айфон. Е те тогава къв айфон ще види... Grinning
На 29ти съм пак при Сигридов и ще съм 8+3 да се надявам да видим още по-ясно как е пораснало Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт